>  A Fide
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Firma Fide je výrobní společností v oblasti dámské hygieny, která na mezinárodních trzích působí již od roku 1994. Hlavní oblast aktivit představuje výroba menstruačních vložek v celé šíři současného sortimentu doprovázená vatovým programem (zejména menstruační a odličovací tampony). V oblasti menstruačních vložek vlastní 3 své značky – Micci, Oasis, Carin. Od roku 1995 firma FIide zapojila do svého programu výrobu privátních značek a v současné době dodává privátní značky pro více než 100 obchodních partnerů nejen ze zemí EU. Své výrobky vyváží do více než 40 zemí celého světa.

V roce 1995 vytvořili první vlastní typ nočních vložek, který se po řadě inovací úspěšně prodává dodnes, zejména do zemí Západní Evropy.

V roce 2001 firma Fide ve spolupráci s výrobcem technologií německou firmou Bikoma vytvořila nový trend v oblasti moderních ultra tenkých vložek, který je chráněn Úřadem průmyslového vlastnictví. Podstatou je nové absorpční jádro, které netvoří savý papír jak je obvyklé, ale dvě protilehlé vrstvy savé celulózy a přesně rozmístěný superabsorbent. Výhodou těchto ultra tenkých vložek je jejich vyšší absorpční rychlost než u savého papíru, vyšší absorpční kapacita a minimální zpětný průsak.

Pro výrobu ultra tenkých vložek firma Fide vlastní nejmodernější výrobní technologii Bikoma Dede 300 a vysokorychlostní balící automat Optima OM2 - oba stroje jsou od německých výrobců. Veškerá výroba je plně automatizována bez dotyku lidské ruky. Výroba nočních vložek a vložek standardního typu probíhá na zmodernizované technologii vlastní konstrukce, jejímž základem byl SW 95 a balící automat Fast 300 - oba stroje jsou od italských výrobců.

Veškeré výrobky společnosti Fide jsou testovány stupňovitě:

- ve vlastní laboratoři a denně porovnávány se schválenými etalony
- ve Státním zdravotním ústavu v Praze (ověřování mikrobiologické čistoty)
- v nezávislé laboratoři Hy-Tec v Německu
- v laboratořích našich dodavatelů surovin, kde zkoumáme vliv inovací surovin na finální výrobek

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Fide extra saugfähig Serviette falls nach der Geburt und gynäkologischen Eingriffen 20 StückFide extra saugfähig Serviette falls nach der Geburt und gynäkologischen Eingriffen 20 Stück
Dámské hygienické vložky s povrchem z netkaného textilu. Díky funkčním prolisům velmi dobře odvádí tekutinu. Jsou vhodné v období po porodu, šestinedělí a po gynekologických zákrocích. Zajišťují zvýšený přísun vzduchu k pokožce vzhledem k vysoce prodyšnému materiálu. Mají vysokou schopnost absorbce.
1.15 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ