>  A Hansaplast
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben
Dnes je značka Hansaplast jedničkou mezi výrobci náplastí v Evropě. Od roku 1922 jsou výrobky této značky známy pro svou prvotřídní kvalitu. Na 200 různých druhů produktů je celosvětově prodáváno pod značkou Hansaplast, Elastoplast a Curitas, a to včetně dobře vyzkoušených inovativních produktů pro jiné potřeby jako jsou problémy s chodidly, sportovní úrazy nebo bolesti zad.
Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Hansaplast Disney Mickey Mousse Patches mit Motiv 16 Stück KinderHansaplast Disney Mickey Mousse Patches mit Motiv 16 Stück Kinder
Hansaplast dětské náplasti s 16 barevnými motivy Myšáka Mickeyho a jeho přátel.  - Chrání ránu před nečistotami a bakteriemi. - Šetrné k dětské pokožce. - Použité barvy jsou pro děti bezpečné. - Bezbolestně snímatelná. Použití: Vyčištěnou ránu osušte a opatrně přelepte náplastí. Balení obsahuje
1.81 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Hansaplast Klassische stark Heftpflaster 1 mx 6 cmHansaplast Klassische stark Heftpflaster 1 mx 6 cm
Dokonale přilnavá textilní náplast nedráždí pokožku. Prodyšná i přes svou silnou spolehlivost a lepicí schopnost.
1.89 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Hansaplast Disney Princess Kinder Gips Motive mit 16 StückHansaplast Disney Princess Kinder Gips Motive mit 16 Stück
- šetrná k citlivé dětské pokožce, bezbolestně snímatelná - odolná vůči vodě a nečistotám - barvy použité na náplasti jsou pro děti bezpečné Použití: Vyčištěnou ránu přelepte náplastí.
1.81 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Hansaplast Pflaster für Corns 8 StückHansaplast Pflaster für Corns 8 Stück
pomáhá odstranit kuří oka snižuje bolestivý tlak a díky kyselině salicylové (0,04g v jedné náplasti) změkčuje ztvrdlou kůži velmi dobrá fixace díky prodloužené náplasti
2.21 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Hansaplast Universal-stark Heftpflaster 1 mx 6 cmHansaplast Universal-stark Heftpflaster 1 mx 6 cm
Spolehlivá, dokonale přilnavá náplast. Drží i ve vodě a chrání poranění proti nečistotám. Je šetrná k pokožce a nebrání aktivnímu dýchání.
1.74 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Hansaplast Universal-Klebstoff stark Patch 10 StückHansaplast Universal-Klebstoff stark Patch 10 Stück
Spolehlivá, dokonale přilnavá náplast. Drží i ve vodě a chrání poranění proti nečistotám. Je šetrná k pokožce a nebrání aktivnímu dýchání.
0.86 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Hansaplast Universal-Klebstoff stark Pflaster 40 StückHansaplast Universal-Klebstoff stark Pflaster 40 Stück
Balení obsahuje 4 druhy náplastí: 20 (19 x 72 mm) 10 (30 x 72 mm) 2 (50 x 72 mm) 8 (23 mm) Spolehlivá, dokonale přilnavá náplast. Drží i ve vodě a chrání poranění proti nečistotám. Je šetrná k pokožce a nebrání aktivnímu dýchání.
1.77 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ