>  A Mayfair Of London
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Anglická firma Corsair zahrnuje všechny typy tělové kosmetiky. Od toaletních vod, přes tělové mlhy, deodoranty těla, spreje a antiperspiranty, sprchové gely, pěny do koupele a pleťové vody, stejně jako dekorativní kosmetiku a Voňavé prášky. Pro jejich vůně se inspirující od předních světových parfumérských domů. Všechny přípravky jsou nezávisle testovány v celosvětově uznávaných zkušebních laboratoří a jsou plně v souladu s evropskými bezpečnostními předpisy. Závody jsou auditovány a v souladu s evropskou etickou výrobní praxí. Každý výrobce je certifikován na dobré úrovni výrobní praxe. Corsair se neustále snaží zlepšovat své produkty, a jako takový nový vývoj zahrnuje snížení nebo alergenů bez vůně pro vaše děti.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Mayfair London Schaumbad 300 ml + 300 ml Body Lotion + Duschgel 130 ml Badekristalle + 100g + Zink Kosmetik-SetMayfair London Schaumbad 300 ml + 300 ml Body Lotion + Duschgel 130 ml Badekristalle + 100g + Zink Kosmetik-Set
Mayfair of London koupelový set s vůní brusinky a granátového jablka. Mayfair of London kosmetické dárkové sady, nabízejí krásné kolekce moderních romantických kosmetických produktů. To vše v elegantním balení, luxusní složení a nádherné vůně jako: růže, levandule nebo granátové jablko a brusinky.
9.43 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ