>  A mp-pharma
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Filozofie společnosti mp-pharma:
Lidské chování je utvářeno a ovlivňováno celou řadou vlivů. Je možné je rozdělit na vlivy vnější (okolní prostředí ve kterém jedinec vyrůstá a žije) a vlivy vnitřní (genetická výbava, predispozice, které je možné vnímat jako fyzické a psychické projevy jedince).

- Tyto vlivy pak dohromady předurčují chování a rovnováhu jedince. Je tedy patrné, že každý z nás je nedílnou součástí svého okolí, tedy i přírody, která nás denně ovlivňuje, a má tak i vliv na rovnováhu našeho já, našeho nitra.

- Tak tomu vždy bylo, je a zřejmě, pokud se nic zvláštního nestane, i bude. A i když se naše civilizace evidentně vyvíjí v těsném vztahu s přírodou již pěknou řadu let, jsou v posledních desetiletích postoje člověka k přírodě stále častěji přehodnocovány.

- V souvislosti s výskytem různých chorob (civilizační choroby, rakovina,...), znečištěním životního prostředí či klimatickými změnami (globální oteplování). Na tomto základě pak vznikly a stále vznikají i nové léčebné přístupy, postupy, které bychom mohli souhrnně označit jako pomoc z přírody, přírodní léčbu.

A protože i my, lidé z mp-pharma s.r.o. si uvědomujeme, jak je dnešní doba uspěchaná, jaká přináší negativa, přicházíme na trh s tím, abychom podpořili posun vztahu člověk-příroda směrem k vzájemné symbióze, prospěchu.

Postupně tak budeme přicházet na trh s preparáty, které budou představovat pomoc z přírody, tedy s preparáty jejichž základem budou přírodní látky (silice z rostlin, extrakty z různých částí rostlin, bioprodukty...).

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Mp Bio Kokosöl 500 mlMp Bio Kokosöl 500 ml
Bio kokosový olej ze slunných plantáží Srí Lanky Srí Lanka jejíž jméno znamená Zářivá skvělá země je požehnaná bohatstvím odrůd toho nejzvláštnějšího lahodného tropického ovoce, které vyniká svojí šťavnatostí a sladkostí. - Náš kokos (Cocos nucifera) je pěstován a zpracováván v souladu s přísnými
11.24 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ