Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  A Alta Herba
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Alta Herba

Majitelka firmy Klára Kantová obyčejná - neobyčejná smiley mamina od rodiny, která se před lety k bylinkám dostala přes astma synka, jeho čtyřměsíční „kašlací maraton“ a stejný čas neprospaných nocí, kdy si řekla ... a dost, vyrobila sirup a kluk byl zanedlouho bez kašle, což už s úspěchem trvá 8 let. Mezitím si vybudovala bylinnou výrobnu a skladbu výrobků přizpůsobila potřebám maminek a jejich dětí, se kterými je v pravidelném kontaktu na Facebooku.

Kromě studia světově uznávaných odborníků v oblasti biochemie a bylinkářů dělá pravidelné workshopy zaměřené na bylinky, aromaterapii a přírodní kosmetiku. Úzce spolupracuje s MUDr. Ivankou Kolomou z Liberce, pediatričkou, zabývající se kosmetologií, která například vlastní celosvětový patent na epilační vosk pužívaný zastudena jménem Epilla a ke které se dostala přes synkovy jizvy po opaření. MUDr. Kolomá se pro výrobky nadchla, pečlivě je testuje a případně doplňuje cenné informace stejně jako majitelé firmy Plekon s.r.o., kteří mají farmaceutické vzdělání.

Ráda Vám poradím na Facebooku ve skupince Bylinky, ty báječné bylinky...Alta Herba, reaguji podle časových možnosti jak jen to bude možné.

"O bylině zrozené v pravěku, o tři věky dřív než bohové, o zeleni sta a sedmi druhů já nyní budu píseň pět. Ba, na sto tisíc druhů vás a tisíce vás rostou všude, nadány jsouce stovkou sil uzdravte tohoto nemocného. Měj se tedy čile k dílu, ať květem nebo plodem svým! Podobná klisně, jež vyhrává, veď nás, bylino, k vítězství. Mléčnaté i vodnaté, živící i sílící - sešly se všechny zde, aby jeho neduh uzdravily. Překážka je nezadrží žádná, neb jsou jak zloděj lámající ploty: byliny vypudí všechno, co je škodlivého v těle. Když vás, vy léčiva, má ruka hrozivě uchopí, neduh ihned pryč utíká: boje se ruky pochopa. Když kdysi z nebes byliny přibyly na zem, pravily: Kdo ještě zůstal naživu, ten námi bude zachráněn."

Rgvéda, Píseň lékaře

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Alta Herba Kräuterabweisendes konzentriertes Ölschutz gegen Insekten, Mücken, Fliegen, Käfer, Zecken für Kinder ab 1 Jahr 50 mlAlta Herba Kräuterabweisendes konzentriertes Ölschutz gegen Insekten, Mücken, Fliegen, Käfer, Zecken für Kinder ab 1 Jahr 50 ml
Koncentrovaný olejíček, používá se jako ochrana proti hmyzu - bylinný repelent, ochrana proti hmyzu, komárům, mouše, ovádům, klíšťatům. Vhodný pro děti od 1 roku. oncentrovaný olejíček - bylinný repelent ochrana proti hmyzu, komárům, mouše, ovádům, klíšťatům. vhodný pro děti od 1 roku
275 Kč
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ