>  Giorgio Armani Acqua di Gioia Jasmin Eau de Parfum für Frauen 100 ml

Giorgio Armani Acqua di Gioia Jasmin Eau de Parfum für Frauen 100 ml

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Giorgio Armani Acqua di Gioia Jasmin Eau de Parfum für Frauen 100 ml
Code:
87592
:
3614270712586
Gewicht:
0.280
Hersteller:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2015.

Svěží energie přírodních živlů. Giorgio Armani uvádí Acqua di Gioia Jasmine, limitovanou edici Eau De Parfum ze samotného SRDCE živlů pro nekonečné léto. Přináší radost a úžasnou jemnost. Charakteristické SRDCE Acqua di Gioia tluče novou a svěží energií. Jeho zelené rysy jsou oslavou nové a žijící esence radosti.

Acqua di Gioia Jasmine je radostná pocta ženám a přírodě. Přenáší smysly do kaskády zářivých, bílých okvětních plátků. Zachycují třpytivost zeleného, ovocně-květinového akordu v luxusním pohlazení Eau de Parfum.

Příroda se zde vznáší jako kapka vody v čistých organických liniích slavné lahvičky Acqua di Gioia. Průsvitná a dégradé zelená se přelévá od tónů jasného Jablka až k NEFRITovým odstínu. Uprostřed se rozpouští na mlžnou bílou, která připomíná zpěněný hřeben Vlny.

Tváří vůně se opět stala modelka Emily DiDonato. Zelený horizont. Moře, které se pojí s oblohou. Žena, Emily DiDonato, múza Acqua di Gioia, spojení s přírodou. Pramen jejích vlasů, se kterým si pohrává letní vánek. Její pohled je intenzivní a živý, její oči odrážejí klidnou a krásnou duši.

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceLoreal Group
Balení1
UrčeníPro ženy
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ