Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  Giorgio Armani Acqua di Gioia Jasmin Eau de Parfum für Frauen 100 ml

Giorgio Armani Acqua di Gioia Jasmin Eau de Parfum für Frauen 100 ml

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Giorgio Armani Acqua di Gioia Jasmin Eau de Parfum für Frauen 100 ml
Code:
87592
:
3614270712586
Gewicht:
0.280
Hersteller:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2015
nová, svěží energie přírodních živlů

Giorgio Armani uvádí Acqua di Gioia Jasmine, limitovanou edici Eau De Parfum ze samotného SRDCE živlů pro nekonečné léto. Přináší radost a úžasnou jemnost. Charakteristické SRDCE Acqua di Gioia tluče novou a svěží energií. Jeho zelené rysy jsou oslavou nové a žijící esence radosti.

Zelená je barva přírody a vyniká nespočtem nuance, od tmavě zelených pralesů po tyrkys chladivé vody. Něžné zelené tóny, jaké se rodí po letní bouřce, a intenzivně nepostižitelné odstíny neklidného moře. Všechny pulsují vlastním životem.

Acqua di Gioia Jasmine je radostná pocta ženám a přírodě. Přenáší smysly do kaskády zářivých, bílých okvětních plátků. Zachycují trblietavosť zeleného, ovocně-květinového akordu v luxusním pohlazení Eau de Parfum.

Povzbuzující vrchní tóny pikantní esence z Citronu Primofiore a hořko-zelené esence galbana jsou ještě svěžejší díky jiskřivým a průzračným akordem zeleného jablka a Fialky. Smyslné SRDCE je tvořeno ze dvou druhů jasmínů: Akord Křišťálové jasmínové vody a čistý jasmínový absolut MD. Mimořádně ženský aspekt ožívá díky šťavnatý tekutému absolut z pomerančového kvítku. Spodní tóny tiší a svádějí díky esenci z nasládlého Cedrového dřeva a jemných pižiem se špetkou akordu třtinového Cukru. Tato úžasná vůně se vznáší ve vzduchu jako dráždivá inspirace.

Složení vůně:
HLAVA: Galbanum, citron, zelené jablko, lístky Fialky
SRDCE: vodní jasmín, jasmín
ZÁKLAD: hnědý cukr, pižmo, cedr

Příroda se zde vznáší jako kapka vody v čistých organických liniích slavné lahvičky Acqua di Gioia. Průsvitná a dégradé zelená se přelévá od tónů jasného jablka až k nefritovým odstínu. Uprostřed se rozpouští na mlžnou bílou, která připomíná zpěněný hřeben Vlny. Je to odraz Jasmínového SRDCE vůně.

Tváří vůně se opět stala modelka Emily DiDonato. Zelený horizont. Moře, které se pojí s oblohou. Žena, Emily DiDonato, múza Acqua di Gioia, spojení s přírodou. Pramen jejích vlasů, se kterým si pohrává letní vánek. Její pohled je intenzivní a živý, její oči odrážejí klidnou a krásnou duši.

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceLoreal Group
Balení1
UrčeníPro ženy
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ