>  A Artron
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Společnost Artron Laboratories byla založena v roce 2002 v Kanadě týmem specializovaných a talentovaných výzkumných pracovníků. V současné době se společnost Artron stala globálním lídrem v oblasti diagnostických testů.

Nejen, že má širokou škálu produktů, ale také má potřebné licence na zajištění kvality a licence na zdravotnické prostředky potřebné pro celosvětovou distribuci rychlých testovacích souprav.

Artron je společnost s certifikátem ISO 13485 s výrobky schválenými FDA, Health Canada a CE. Výzkumné a vývojové středisko, které se nachází v Burnaby, Britská Kolumbie, je rovněž v souladu s postupy správné výrobní praxe (GMP). Je plně vybavena pokročilou technologií pro práci v oblastech molekulární biologie, vývoji monoklonálních protilátek, čištění proteinů a vývoji rychlé testovací soupravy.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
ABLAUF ABGELAUFEN
Sperma OK Fruchtbarkeitstest zu Hause * RABATT Sep 07/2019Sperma OK Fruchtbarkeitstest zu Hause * RABATT Sep 07/2019
Diagnostický test k rychlému stanovení mužské plodnosti v pohodlí domova. - výsledky za 5 minut - jednoduchý a diskrétní - citlivý na více než 93% - specifický na více než 97% - vysoce spolehlivý Test stanoví, zda je koncentrace spermií nad úrovní 15 milionu spermií na 1 ml spermatu (doporučená no
19.62 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ