>  A cotton club AURA family
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Podle společnosti Nielsen je společnost Cotton Club Group of Companies nesporným lídrem na trhu s bavlněnými výrobky a na trhu mokrých ubrousků, přičemž zabírá 62% a 40% podílu na trhu.

Společnosti se podařilo dosáhnout takového úspěchu nejen díky přijatelné ceně, ale také díky vysoké kvalitě svých produktů, které nejsou horší než kvalita prvotřídních produktů pod známými značkami.

Vlastní výzkumná a vývojová laboratoř ve spolupráci se světovými výrobci surovin vyvíjí jedinečné výrobky pro péči o tělo a vlasy, jejichž kvalitu potvrzují evropské certifikáty GMP a ISO 9001 (GOST ISO 9001-2011). 

 K dnešnímu dni má portfolio společnosti více než 70 kontraktů na výrobu STM pro maloobchodní a lékárnické řetězce.

Společnost vlastní vlastní výrobní a skladovací komplex (PSK), který se nachází v okrese Balashikha v moskevském regionu, jehož celková plocha je více než 47 tisíc m², 

AURA je hygienický a kosmetický výrobek pro celou rodinu, který se stal symbolem cenově dostupných cen v kombinaci s vysokou kvalitou a atraktivním vzhledem produktů.
Aura Antibacterial je lídrem na trhu v oblasti antibakteriální ochrany a výběru milionů spotřebitelů. Série zahrnuje mokré ubrousky s vícebarevnými „rukama“, které se staly symbolem kategorie Antibakteriální, dezinfekční prostředky, které okamžitě ničí všechny známé bakterie, tekuté mýdlo. Celá řada je řízenou akcí v boji proti mikrobům bez poškození přirozených bariérových funkcí. Vhodné pro všechny členy rodiny.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Aktionsrabatte
Aura Antibakterielle Feuchttücher für die Hände, zerstört bis zu 99% der Bakterien 72 StückAura Antibakterielle Feuchttücher für die Hände, zerstört bis zu 99% der Bakterien 72 Stück
Zabíjí 99,99 % virů, plísní a bakterií. Ubrousky jsou příjemné ve velkém balení s možností opakovaného otevírání. Pohodlný formát s krytem, ​​který poskytuje trojitou ochranu: před vysycháním, kontaminací, ztrátou aroma   AURA Antibakteriální mokré ubrousky mají podporu ruského Červeného kříže.
2.2 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ