Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  A bobini® vegan
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

bobini® vegan

BOBÍNI ZNAMENÁ DÍTĚ

Dětská kůže je velmi jemná.

Dítě po porodu se musí naučit pracovat v novém prostředí. Jeho kůže je také připravena pro vnější faktory. Dosud nemá plně rozvinuté obranné funkce, snadno proniká látkami. To je důvod, proč je velmi důležité, jaká kosmetika se používá během dětství. V tomto okamžiku je také formována vazba dítěte s rodiči, jeho zvyky, vnímání světa a vztahy s prostředím. Toto období je nejdůležitější v životě batolete. Umožňuje mu rozvíjet se, je důležité podporovat tento vývoj a plně stimulovat zvědavost dítěte na světě. Aby mohl vývoj dítěte plynout hladce, měla by být jeho kůže zdravá. Značka Bobini zohledňuje v každé fázi rozmanité potřeby pokožky dítěte a podporuje jeho vývoj.

Objevujeme svět od společnosti Bobini ...

... cítíme - objevujeme pocit dotyku.
Každodenní rituály pro koupání a péči nastavují pro dítě dítěti rytmus dne. Jsou to blízkost a radost spolu s rodiči. Během koupelí máme jemný dotek, masírujeme, otíráme olivovým olejem, přinášíme úlevu a uklidníme dítě. Dávají dítěti pocit bezpečí a intimity. Bobini zajišťuje, že se jedná o běžné bezstarostné chvíle.

... objevujeme svět barev.
Obloha je modrá, slunce je žluté a květiny jsou barevné. V dětství je svět vnímán intenzivněji a expresivní barvy a tvary umožňují identifikovat objekty. Děti mají rád barvy a rády je obklopují. Barvy nás ovlivňují: uklidňují, stimulují a podporují vývoj. V dětství je oblíbená barva výrazem vlastní identity a jedinečnosti. Barevné produkty Bobini přivádějí děti do světa barev.

... uslyšíme zvuky.
Slyšení již funguje během fetálního období, dítě už slyší zvuky, na které se zvyknou a které později spojují. To, co slyšíme, může na nás uklidnit, dát pocit bezpečí, být předzvěstí něčeho příjemného. Zvuk vody nalití do vany je příslib super lázně, stačí si vzít své oblíbené hračky a můžete se skočit do vany plné "cívkové" pěny.

... poznáme vůni
Sicha, jednoho z lepších smyslů v okamžiku narození. Novorozenec rozpozná vůni své matky a když je kolem, cítí se v bezpečí. Vhodně vybrané vůně ovlivňují naše blaho, mohou mít stimulující, relaxační účinek, zlepšují schopnost koncentrace. K dispozici jsou také vůně, které známe z dětství, přivést zpět vzpomínky na bezstarostných chvil, vůně luk, jablečný koláč upečený jeho babička ... Bobini seznamuje děti do světa vůní, která voní šťavnaté ovoce.

... rozvíjíme tvořivost
Hmm ... co bude vůně být, pokud budeme mixovat bublinkovou koupel s malinou? Zajímalo by mě, jestli se maminka dozví, jestli přidáme jahodovou kapalinu ... No, teď se můžete koupat, skvěle vonět a nic z peněz ... Vím! Udělám účes nebo to udělám, nebo účes a rohy, ha ... můj táta mě nepozná ... Bobini je neomezený počet vonných látek, účesů a ozdůbek.

... máme super hrdinu
Je velmi důležité, abychom v raném dětství vytvořili správné návyky a nejlepší způsob je učit se tím, že hrajeme a prezentujeme přátelské, pozitivní vzory. Bobini Dragon je milý hrdina značky, která učí děti, jak se starat o hygienu.

... podporujeme přirozenou zvědavost
Dračí Bobini miluje koupání ve voňavé pěně a jeho další vášeň je na cestě. Z každého výletu drak pošle dětem krátkou zprávu o navštíveném místě, informace jsou na obalu produktu. Děti se dozvědějí o nových zemích a informace, které jim byly předvedeny, je inspirají prozkoumat svět.

.. zkušenosti s chutí dobrodružství
Bobini přináší děti do světa úžasných příběhů a dobrodružství. Vana je skvělý oceán, po kterém se piráti prolínají. Musíte bránit svůj tým proti nim a zachránit poklad. Oceán je velmi drsný. Na piráti proudí velká bílá vlna. Jejich loď se převrátila, tým vyhrál! Až příště, protože se piráti snadno vzdávají. S Bobinou, koupání není nikdy stejné. A to není nikdy nudné.

... aby děti těšily z dětství a rozvíjely se správně.
Vysoká kvalita produktů Bobini zaručuje rodičům bezpečnou péči o své děti. Naše kosmetika obsahuje mírné přísady a postrádá barviva, která by mohla senzibilizovat děti. Vonné směsi byly speciálně vybrány tak, aby nedráždily pokožku. Díky vyváženému pH, kosmetika v koupelně neovlivňuje ochrannou vrstvu pokožky a jemné mycí přísady jemně pečují o tělo. Ovesný extrakt posiluje lipidovou strukturu a extrakt z heřmánku zklidňuje podráždění. Kosmetika nedráždí oči. Výrobky byly dermatologicky testovány.

Bobini je jedinečná značka, která funguje ve všech rozměrech. Stimuluje vývoj dětí a pracuje na všech smyslech. Umožňuje vám rozvíjet tvořivost a povzbuzuje děti, aby prozkoumaly svět. Dětství je období vývoje a získávání zkušeností, které také určují vývoj našich osobnostních rysů, jako je optimismus, otevřenost, sebevědomí. Je důležité podporovat tento vývoj. Děti to rádi!

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Es wurden keine Artikel gefunden
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ