>  Bohemia Gifts & Cosmetics Geschenkkorb für Papa

Bohemia Gifts & Cosmetics Geschenkkorb für Papa

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Bohemia Gifts & Cosmetics Geschenkkorb für Papa
Code:
1810740
:
8595590783041
Gewicht:
2.000
Hersteller:
Bohemia® Originální dárky
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Dárkový koš je krásný dárek pro vašeho hodného tatínka. Dárkový koš plný skvělých výrobků pro tatínka - hodinky, Pivo Guinness, medovinu, energetický nápoj pro tatínka, originální sprchový gel, plechový hrnek nebo chutný Bylinný čaj pro gentlemany. Super dárek tatínkovi.

Balení obsahuje: 

Dřevěná dárková bedýnka Dřevěná dárková krabice s uzavíratelným víkem, 34 x 26,5 x 17 cm (šířka x hloubka x výška)

Pánské hodinky

Pánské hodinky, průměr ciferníku cca 5 cm, baleno v plastové krabičce. Barva ciferníku a řemínku je dle aktuální nabídky.
 Pivo Guinness 0,33 l" src="https://www.bohemiagifts.cz/images/boxy/guinness.jpg" alt="Pivo Guinness 0,33 l" width="100" height="100" /> Pivo Guinness Extra Stout 0,33 l. Pivo svrchně kvašené tmavé, pasterizované. Alk. 4,1%. VYrobeno v Irsku.
Medovina 100 ml pro štěstí Zlatá medovina 18 % je lahodný nápoj zlatavé barvy a čisté medové chuti - 100 ml. Medovina je krásný chutný dárek pro tátu.  
Plechový hrnek pro super tátu Plecháček s potiskem pro tatínka. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek pro super tátu.

Bylinný sypaný čaj pro gentlemana" src="https://www.bohemiagifts.cz/images/boxy/caj-gentleman.jpg" alt="Bylinný sypaný čaj pro gentlemana" width="100" height="100" />
 

Bylinný sypaný čaj pro gentlemana 70 g po náročném večeru. 100% přírodní produkt. Složení: Meduňka, Heřmánek, Máta, Čekanka k., Kopřiva, Jitrocel, Kardamom
Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceMediabox spol. s r. o.
Balení1
Varianty tohoto produktu
Související produkty


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ