PRODEJ SCHVÁLENÝCH testů na COVID-19 již od 99 Kč
  >  Parfüm  >  Duftproben - Spritzer  >  Frauen  >  Eau de Toilette  >  Bvlgari Omnia Paraiba Eau de Toilette für Frauen 1 ml Spray
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Bvlgari Omnia Paraiba Eau de Toilette für Frauen 1 ml Spray

vůně inspirovaná brazilskou džunglí, bělostnými plážemi a oceánem

Bvlgari Omnia Paraiba Eau de Toilette für Frauen 1 ml Spray
Unser Preis
1.5 EUR zuzüglich MwSt. 
Auf Lager:   10-20 ks
Dieser Artikel ist nicht einzeln einzukaufen
Anzahlks
Die Frage an den VerkäuferPreisüberwachung bestellen
Aktueller Produktpreis ist 1.50 EUR miMwSt.
  Bekanntgeben, bis der Preis sank unter    EUR miMwSt.
  Jede Preisänderung bekanntgeben
Ihre E-Mail-Adresse  
Anfrage versenden
Der Name:
Die E- Mail:
Telefonnummer:
' '
Schreiben Sie den Code ab:
Die Frage :
Teile
Der Code:98718
Hersteller:Carte Blanche Greetings Ltd.
De Marke:Bvlgari  (web)
Bvlgari
Artikel- Varianten
Mehr auflisten
Artikelbeschreibung
Určení:Pro ženy
Typ produktu:Květinové typy

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v říjnu v roce 2016
jiskřivá, povzbudivá a okouzlující vůně, která probudí všechny Vaše smysly

Pokud existuje kámen, který symbolizuje obdivuhodné bohatství drahokamů Brazílie, pak je to turmalín, jehož záhadná krása rozmanitých barev evokuje tóny duhy. Od severu po jih je většina brazilských států, zvláště Minas Gerais, více než kterákoli jiná země světa spojená s tímto kamenem známým ještě z dob antiky. Růžový a modrý, zelený i černý, je dokonce součástí afrobrazílskeho ceremoniálu Candomblé, kde zelený turmalín symbolizuje ducha lesa.

Bvlgari, mistr barev, honícím po nejneobvyklejších drahokamech ve všech koutech světa, podlehl fascinaci této geologické i minerální vzácnosti, její zářivé modrozelené barvě připomínající lagunu, místy zelenou, místy tyrkysovou, evokující setkání nebe, moře a rostlinného království: turmalínu Paraiba. Když ho v roce 1987 objevili v severovýchodní části Brazílie, lidé si mysleli, že jeho barva byla upravena. Tento klenotníků sen je inspirací nové vůně Omnia Paraiba, vášnivě jedinečné a alegorické.

Když se tento zázrak přírody objevil, vyvolal množství silných pocitů v celém klenotnickém světě. Při dokonalém zbroušení a úpravě záři turmalín Paraiba tak, jako by se v jeho středu konal ohňostroj. Jeho elektrizující a zářivá modrozelená barva mu propůjčila přezdívku neonový modrý. Díky významnému množství mědi a Hořčíku, které mu dodávají zlatavý nádech, se jeho cena mezi klenotníky a vášnivými sběrateli vyšplhala téměř na úroveň diamantů. Od jeho objevení se jejich našlo ještě několik v Africe, na straně čelící Brazílii, tam kde byly kdysi oba kontinenty spojeny.

Fascinace vyzývavou spící krásou turmalínu se stala inspirací pro Bvlgari během několika významných akcí. Šťavnaté turmalíny se objevily v jiné výtečné kolekce Diva připomínajíc zahradu zalitou sluncem na břehu Středozemního moře. Také se staly inspirací rostlinné mozaiky kolekce Musa.

Paraiba turmalín, nazvaný i Diva Assoluta, je považován za dokonalý tAlisman zpěváků, protože se mu připisuje schopnost chránit a posilovat hlasivky. Jeho výjimečné smyslové kvality z něj dělají také kámen intuice, komunikace, písemného a hovorového projevu. Vyzařuje z něj jistá forma vesmírné ženskosti, je synonymem životní radosti a harmonie. Jeho symbolika se přenáší ve formě jedinečného pocitu i do vůně Omnia Paraiba.

Od prvních tónů ve vůni Omnia Paraiba tančí všechny tváře Brazílie. Neobvykle moderní voňavá směs zachycuje divokou esenci tropické flóry. Tak jako Burle Marx, objevitel konceptu planet garden ve své laboratorním sadě Guaratiba, Alberto Morillas vycestoval do Brazílie, kde moře, pláž a les formují nedílnou trilogii, aby do sebe nasál její barvy a pocity. V srdci jeho díla ožívá pocit Brazílie jako směs obrazů, zvuků a Aromat, osvobozen od konvenčních kódů.

Jedinečná hymna pulzující zemi, které se žádná jiná nepodobá. Od Amazonu po vodopády Iguazu, od barokní palety Salvadoru po futuristické dekorace Brazílie, od pláží Ria po pole vzácných drahokamů v Minas Gerais a v severovýchodním regionu, brazilská příroda je magickým kotlem otevřeným nebi. Bohatství vegetace a Minerálů, které se nacházejí v této zahradě planety Země, rezonuje energií na hranici reality. Tropický ráj nasycený barvami, neuvěřitelnou hojností a vybíravostí. Úžasné množství velkolepých aspektů, jaké lze nalézt v novém výtvoru Alberta Morillasa: jas extravagantního modrozeleného drahokamu je pozvánkou do srdce voňavého díla, v němž květiny a zlatavé plody ovoce odrážejí nejvzácnější a nejdražší ze všech diamantů: turmalín Paraiba.

Vůni otevírá svěží a vitální Citrusový start, který kombinuje zářivé vlastnosti hořkého Curacaa se šťavnatou a výraznou dužinou ovoce marakuji. Prvotní akord, který zaujme svou světlostí, lehkostí a jemnou bezstarostností. Ohnivý charakter vůně Omnia Paraiba se odhaluje v srdci. Stejně štědré, tak vzácné, srdce spojuje krémový sluneční charakter Gardénie s exotickým ovocně-květinovým tónem mučenky. Kombinace, která vůni dodává větší hloubku. V základu vůně teplo narůstá, rytmus se zrychluje a své křivky odhaluje intenzivní smyslnost. Nadčasová elegance Vetiveru připojuje své elegantní, dřevité a hypnotické prvky k delikátní pudrovým akcentem Kakaových bobů. Navozuje výjimečný pocit pokožky zahřáté sluncem.

Složení vůně:
Hlava: kyselý Pomeranč z Curacao, marakuja
Srdce: Gardénie, Mučenka
Základ: esence Vetiveru, Kakaové boby

Alberto Morillo, tvůrce vůně Omnia Paraiba
Když jsem v Riu otevřel okna mého pokoje směrem k oceánu, pocítil jsem stejné naplnění, radost ze života, sentiment extrémní krásy, jakou může člověk najít na pobřeží Středomoří. Tento prvotní pocit, svěžest, která mohla být italská, římská, sicilská, provázela velmi zvláštní exotika, taková, o jaké jsem snil. Trochu jako objeven ráj, v okamžiku obohacen o obraz ženy, jejíž chůze je tancem podél pobřeží. Tak jako v životě, její krása spočívala v pohybu.

Sestavená kolem tónů hořkého Pomeranče a ovoce marakuji s příznačnou smyslnou texturou, doplněná šumivým kakaem, tato vůně je kombinací lahodně svěžích tónů zkombinovaných s nezvykle krásným květem mučenky a brazilské Gardénie - rozhodně smyslnější, krémovější a méně lesklé od Gardénie evropské. Použil jsem ji tak, jako jsem maloval vodovými barvami: tak, aby odrážela nedefinované kombinace růžové, zelené, žluté a modré, barev vybledlých časem, barev starobylých koloniálních domů.

Také jsem chtěl vyjádřit moji reakci na silný dojem všudypřítomné přírody, neuvěřitelnou sílu mořských vln, tmavomodrou vodní plochu a přítomnost lesa, tak blízkou, záhadnou a magickou. Vetiver byl potřebný k vyjádření tohoto hluboce zakořeněného rozměru, nesmírně luxusní a divoké zahrady, domova vzácného typu ženy. Ženy prapůvodního archetypu a strhující ženskosti. Smyslné, ale také jednoduché a zjevné.

Flakón
Flakon vůně Omnia Paraiba je koncentrací linií a symbolů, propleten jako sofistikovaná džungle. Pro Bvlgari je čas od období antiky až po 21. století formovaný ve smyčkách. Jako Simonyi prstenec, symbol Nekonečna, který inspiroval design kolekce Omnia.

Nekonečné křivky vůně Omnia Paraiba evokují hory Brazílie, směřování jejích řek, Vlny moře. Odrážejí Serpentinového mozaiku promenády v Copacabana, točité tvary Muzea moderního umění v Niterói a duny Severovýchodu. Připomínají siluetu brazilské bohyně moře, Lemanje, tak vášnivě uctívané.
Unikátní modrozelené odstíny flakónu se inspirují inovačními kombinacemi barev, které značka Bvlgari předvedla od 60-tých let a symbolickým kamenem, turmalínem Paraiba. Jak mocný odraz něčeho, co je v Brazílii nedílnou součástí života: barvy. Barvy lesa, od srdce Ria až po amazonský labyrint. A barvy moře a nebe, které jsou tak součástí brazilské mytologie, jakož i středomořské tradice.

Kampaň
Edita Vilkeviciute je dokonalou tváří a múzou vůně Omnia Paraiba. Okouzlující litevská modelka vyjadřuje charakter vůně svou citlivou a smyslnou krásou. Půvab jejího obličeje a těla oslnil mnoha módních návrhářů, zatímco fotografové na ní obdivují nejvíce její přirozenou krásu. Pevná součást světa luxusu a módy má všechny předpoklady zařadit se mezi ikony modelingu.

V kampani k vůni Omnia Paraiba se Edita Vilkeviciute objevuje v podobě odhodlané, nevázané a bezstarostné ženy vyjadřující svěží a živý charakter představovaného voňavého skvostu. Náznaky slunečních paprsků, modrého moře a bohaté vegetace evokují exotickou flóru Brazílie, přičemž slouží jako ideální pozadí pro nový odstín ženskosti, radostné a nekonečně zářivé. Čistá a svůdná, smyslná a elegantní, Edita bezchybně ztělesňuje ženu Omnia a obohacuje kampaň o vitální, instinktivní ženskost.

Bvlgari Omnia Paraiba toaletní voda pro ženy 1 ml odstřik

Kundenrezensionen
Es wurden keine Rezensionen gefunden.
Diskussion über den Artikel
Diskussion über: Bvlgari Omnia Paraiba Eau de Toilette für Frauen 1 ml Spray

Dieser Artikel wurde noch nicht diskutiert. Wenn Sie der erste sein wollen, dann klicken Sie auf knopf Kommentar hinzufügen

Artikelbeschreibung
Kundenrezensionen
Určení:Pro ženy
Typ produktu:Květinové typy

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v říjnu v roce 2016
jiskřivá, povzbudivá a okouzlující vůně, která probudí všechny Vaše smysly

Pokud existuje kámen, který symbolizuje obdivuhodné bohatství drahokamů Brazílie, pak je to turmalín, jehož záhadná krása rozmanitých barev evokuje tóny duhy. Od severu po jih je většina brazilských států, zvláště Minas Gerais, více než kterákoli jiná země světa spojená s tímto kamenem známým ještě z dob antiky. Růžový a modrý, zelený i černý, je dokonce součástí afrobrazílskeho ceremoniálu Candomblé, kde zelený turmalín symbolizuje ducha lesa.

Bvlgari, mistr barev, honícím po nejneobvyklejších drahokamech ve všech koutech světa, podlehl fascinaci této geologické i minerální vzácnosti, její zářivé modrozelené barvě připomínající lagunu, místy zelenou, místy tyrkysovou, evokující setkání nebe, moře a rostlinného království: turmalínu Paraiba. Když ho v roce 1987 objevili v severovýchodní části Brazílie, lidé si mysleli, že jeho barva byla upravena. Tento klenotníků sen je inspirací nové vůně Omnia Paraiba, vášnivě jedinečné a alegorické.

Když se tento zázrak přírody objevil, vyvolal množství silných pocitů v celém klenotnickém světě. Při dokonalém zbroušení a úpravě záři turmalín Paraiba tak, jako by se v jeho středu konal ohňostroj. Jeho elektrizující a zářivá modrozelená barva mu propůjčila přezdívku neonový modrý. Díky významnému množství mědi a Hořčíku, které mu dodávají zlatavý nádech, se jeho cena mezi klenotníky a vášnivými sběrateli vyšplhala téměř na úroveň diamantů. Od jeho objevení se jejich našlo ještě několik v Africe, na straně čelící Brazílii, tam kde byly kdysi oba kontinenty spojeny.

Fascinace vyzývavou spící krásou turmalínu se stala inspirací pro Bvlgari během několika významných akcí. Šťavnaté turmalíny se objevily v jiné výtečné kolekce Diva připomínajíc zahradu zalitou sluncem na břehu Středozemního moře. Také se staly inspirací rostlinné mozaiky kolekce Musa.

Paraiba turmalín, nazvaný i Diva Assoluta, je považován za dokonalý tAlisman zpěváků, protože se mu připisuje schopnost chránit a posilovat hlasivky. Jeho výjimečné smyslové kvality z něj dělají také kámen intuice, komunikace, písemného a hovorového projevu. Vyzařuje z něj jistá forma vesmírné ženskosti, je synonymem životní radosti a harmonie. Jeho symbolika se přenáší ve formě jedinečného pocitu i do vůně Omnia Paraiba.

Od prvních tónů ve vůni Omnia Paraiba tančí všechny tváře Brazílie. Neobvykle moderní voňavá směs zachycuje divokou esenci tropické flóry. Tak jako Burle Marx, objevitel konceptu planet garden ve své laboratorním sadě Guaratiba, Alberto Morillas vycestoval do Brazílie, kde moře, pláž a les formují nedílnou trilogii, aby do sebe nasál její barvy a pocity. V srdci jeho díla ožívá pocit Brazílie jako směs obrazů, zvuků a Aromat, osvobozen od konvenčních kódů.

Jedinečná hymna pulzující zemi, které se žádná jiná nepodobá. Od Amazonu po vodopády Iguazu, od barokní palety Salvadoru po futuristické dekorace Brazílie, od pláží Ria po pole vzácných drahokamů v Minas Gerais a v severovýchodním regionu, brazilská příroda je magickým kotlem otevřeným nebi. Bohatství vegetace a Minerálů, které se nacházejí v této zahradě planety Země, rezonuje energií na hranici reality. Tropický ráj nasycený barvami, neuvěřitelnou hojností a vybíravostí. Úžasné množství velkolepých aspektů, jaké lze nalézt v novém výtvoru Alberta Morillasa: jas extravagantního modrozeleného drahokamu je pozvánkou do srdce voňavého díla, v němž květiny a zlatavé plody ovoce odrážejí nejvzácnější a nejdražší ze všech diamantů: turmalín Paraiba.

Vůni otevírá svěží a vitální Citrusový start, který kombinuje zářivé vlastnosti hořkého Curacaa se šťavnatou a výraznou dužinou ovoce marakuji. Prvotní akord, který zaujme svou světlostí, lehkostí a jemnou bezstarostností. Ohnivý charakter vůně Omnia Paraiba se odhaluje v srdci. Stejně štědré, tak vzácné, srdce spojuje krémový sluneční charakter Gardénie s exotickým ovocně-květinovým tónem mučenky. Kombinace, která vůni dodává větší hloubku. V základu vůně teplo narůstá, rytmus se zrychluje a své křivky odhaluje intenzivní smyslnost. Nadčasová elegance Vetiveru připojuje své elegantní, dřevité a hypnotické prvky k delikátní pudrovým akcentem Kakaových bobů. Navozuje výjimečný pocit pokožky zahřáté sluncem.

Složení vůně:
Hlava: kyselý Pomeranč z Curacao, marakuja
Srdce: Gardénie, Mučenka
Základ: esence Vetiveru, Kakaové boby

Alberto Morillo, tvůrce vůně Omnia Paraiba
Když jsem v Riu otevřel okna mého pokoje směrem k oceánu, pocítil jsem stejné naplnění, radost ze života, sentiment extrémní krásy, jakou může člověk najít na pobřeží Středomoří. Tento prvotní pocit, svěžest, která mohla být italská, římská, sicilská, provázela velmi zvláštní exotika, taková, o jaké jsem snil. Trochu jako objeven ráj, v okamžiku obohacen o obraz ženy, jejíž chůze je tancem podél pobřeží. Tak jako v životě, její krása spočívala v pohybu.

Sestavená kolem tónů hořkého Pomeranče a ovoce marakuji s příznačnou smyslnou texturou, doplněná šumivým kakaem, tato vůně je kombinací lahodně svěžích tónů zkombinovaných s nezvykle krásným květem mučenky a brazilské Gardénie - rozhodně smyslnější, krémovější a méně lesklé od Gardénie evropské. Použil jsem ji tak, jako jsem maloval vodovými barvami: tak, aby odrážela nedefinované kombinace růžové, zelené, žluté a modré, barev vybledlých časem, barev starobylých koloniálních domů.

Také jsem chtěl vyjádřit moji reakci na silný dojem všudypřítomné přírody, neuvěřitelnou sílu mořských vln, tmavomodrou vodní plochu a přítomnost lesa, tak blízkou, záhadnou a magickou. Vetiver byl potřebný k vyjádření tohoto hluboce zakořeněného rozměru, nesmírně luxusní a divoké zahrady, domova vzácného typu ženy. Ženy prapůvodního archetypu a strhující ženskosti. Smyslné, ale také jednoduché a zjevné.

Flakón
Flakon vůně Omnia Paraiba je koncentrací linií a symbolů, propleten jako sofistikovaná džungle. Pro Bvlgari je čas od období antiky až po 21. století formovaný ve smyčkách. Jako Simonyi prstenec, symbol Nekonečna, který inspiroval design kolekce Omnia.

Nekonečné křivky vůně Omnia Paraiba evokují hory Brazílie, směřování jejích řek, Vlny moře. Odrážejí Serpentinového mozaiku promenády v Copacabana, točité tvary Muzea moderního umění v Niterói a duny Severovýchodu. Připomínají siluetu brazilské bohyně moře, Lemanje, tak vášnivě uctívané.
Unikátní modrozelené odstíny flakónu se inspirují inovačními kombinacemi barev, které značka Bvlgari předvedla od 60-tých let a symbolickým kamenem, turmalínem Paraiba. Jak mocný odraz něčeho, co je v Brazílii nedílnou součástí života: barvy. Barvy lesa, od srdce Ria až po amazonský labyrint. A barvy moře a nebe, které jsou tak součástí brazilské mytologie, jakož i středomořské tradice.

Kampaň
Edita Vilkeviciute je dokonalou tváří a múzou vůně Omnia Paraiba. Okouzlující litevská modelka vyjadřuje charakter vůně svou citlivou a smyslnou krásou. Půvab jejího obličeje a těla oslnil mnoha módních návrhářů, zatímco fotografové na ní obdivují nejvíce její přirozenou krásu. Pevná součást světa luxusu a módy má všechny předpoklady zařadit se mezi ikony modelingu.

V kampani k vůni Omnia Paraiba se Edita Vilkeviciute objevuje v podobě odhodlané, nevázané a bezstarostné ženy vyjadřující svěží a živý charakter představovaného voňavého skvostu. Náznaky slunečních paprsků, modrého moře a bohaté vegetace evokují exotickou flóru Brazílie, přičemž slouží jako ideální pozadí pro nový odstín ženskosti, radostné a nekonečně zářivé. Čistá a svůdná, smyslná a elegantní, Edita bezchybně ztělesňuje ženu Omnia a obohacuje kampaň o vitální, instinktivní ženskost.

Bvlgari Omnia Paraiba toaletní voda pro ženy 1 ml odstřik

Es wurden keine Rezensionen gefunden.


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ