>  Davidoff Cool Water Nachttauchen Eau de Toilette für Männer 125 ml Tester

Davidoff Cool Water Nachttauchen Eau de Toilette für Männer 125 ml Tester

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Davidoff Cool Water Nachttauchen Eau de Toilette für Männer 125 ml Tester
Code:
1810633
:
3607347580782
Gewicht:
0.570
Hersteller:
Davidoff
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Orientální kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2014.

Kouzlo svěžesti. Slunce zapadlo za oceán. Nad temnými hlubinami se rozprostřel okouzlující obraz měsíčního lesku. Jeho vyrýsované tělo je k nerozeznání od skály, na které stojí. Jeho jedinečná vůně je unášena směrem k ní, tichý slib, který ji s ním svazuje. Přes kůži její prochází mráz očekávání. Zcela uchvácena sleduje, jak se zvedl a ponořil. Spojený s nocí. Spojený s oceánem.

Po více než 20 let své existence symbolizovala unikátní směs svěžesti a síly vůně Cool Water jednotu mezi mužem a oceánem. Značka Davidoff se rozhodla vybudovat nový milník v historii Cool Water a vytvořit zcela novou vůni, Cool Water Night Dive. Zůstala věrná svým ZÁKLADním hodnotám, kterými jsou mužnost a přirozenost, a přidala noční intenzitu rozprostírající se se surovou a živelnou přitažlivostí.

Takový muž si zaslouží jedinečnou vůni. Jejím autorem je Jean - Christophe Hérault, který se učil u mistra Parfuméra Pierra Bourdon, který před 25 lety stvořil Cool Water. Cool Water Night Dive představuje pOctu tomuto vrcholnému dbílu a nabízí zcela nový pohled na svěžest, více smyslnosti a návykovosti než kdykoliv předtím.

Flakon vůně Cool Water Night Dive je reinterpretací klasického flakónu Cool Water. Zachovává si svůj charakteristický tvar, ale odstín průsvitného skla tentokrát odráží noční atmosféru vůně. Barva gradující od ultramarínová až po světle modrou představuje vzhled oceánu v noci a stříbrné tóny loga připomínají odraz měsíce nad vodou. Stříbrná a modrá krabička pokračuje v této metafoře, s důrazem na kontrast mezi tmavým mořem a jasným měsíčním svitem na horizontu. Tento rafinovaný vzhled dokonale reprezentuje hluboce zakořeněný smysl vůně Cool Water Night Dive pro tajemství a svádění.

Zusendung eines neuen Passworts
Balení1
Typ produktuCitrusové typy
UrčeníPro muže
VýrobceCoty


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ