>  Bauen und Wohnen  >  Nahrungsmittel  >  Vitamine, Nahrungsergänzungsmittel  >  Ergänzungen  >  DonnaHair Forte 2 Monate Behandlung für gesundes und schönes Haar 60 Kapseln
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

DonnaHair Forte 2 Monate Behandlung für gesundes und schönes Haar 60 Kapseln

nejkomplexnější péče o vaše vlasy - doplněk stravy

-1%

DonnaHair Forte 2 Monate Behandlung für gesundes und schönes Haar 60 Kapseln
Unser Preis
20.11 EUR zuzüglich MwSt.
Sie erspaen 0.12 EUR (1%)
Der Preis in unseren Geschäft
20.23 EUR zuzüglich MwSt.
Auf Lager:   1-5 ks
Dieser Artikel ist nicht einzeln einzukaufen
Anzahlks
Die Frage an den VerkäuferPreisüberwachung bestellen
Aktueller Produktpreis ist 20.11 EUR miMwSt.
  Bekanntgeben, bis der Preis sank unter    EUR miMwSt.
  Jede Preisänderung bekanntgeben
Ihre E-Mail-Adresse  
Anfrage versenden
Der Name:
Die E- Mail:
Telefonnummer:
' '
Schreiben Sie den Code ab:
Die Frage :
Teile
Der Code:92545
Hersteller:Simply You Pharmaceuticals a.s.
De Marke:Donna - Simply You  (web)
Donna - Simply You
Artikelbeschreibung
Nové vylepšené složení. DonnaHair Forte obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, které jsou pro strukturu vlasu klíčové. Díky tomu je dosaženo rychlejšího nástupu účinku, působení přípravku je dlouhodobější a výsledná kvalita vlasů viditelně lepší.

Akce: Nyní v limitované edici s luxusními náušnicemi Swarovski Elements!

Produkt DonnaHair Forte obsahuje 4 synergicky působící složky, které zajišťují komplexní péči o vaše vlasy a pokožku hlavy: 
Grow Active - výživa a růst - podporuje normální růst vlasů a pomáhá při jejich zvýšeném vypadávání (kyselina listová, zinek,přeslička rolní).  
Quality Active - síla a pevnost: několika různými mechanismy udržuje přirozenou kvalitu vlasů a jejich pevnost. Pomáhá při lámání a třepení (kyselina listová, zinek, přeslička rolní, kopřiva dvoudomá).  
Skin Active - pokožka hlavy - pečuje o kvalitu pokožky hlavy a díky tomu pomáhá při mastných či vysušených vlasech (zinek,vitamín A, přeslička rolní). Udržuje přirozený objem vlasů.  
Color Active - barva a lesk - zahrnuje směsici látek, které udržují sytost přirozené barvy vlasů a jejich lesk.

Přípravek DonnaHair® je určen:
- ženám, které trpí nadměrným vypadáváním, lámáním a třepením vlasů
- ženám, jejichž vlasy jsou v důsledku častého barvení a žehlení křehké a oslabené
- ženám, které chtějí zpomalit proces šedivění a vrátit vlasům jejich lesk


Složení přípravku: L-methionin, L-tyrosin, extrakt ze sušených pivovarských kvasnic (devitalizovaná masa pivních kvasinek), extrakt přesličky rolní (Equisetum arvense), L-cystein, zinek (citronan zinečnatý), extrakt kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), dextrin (plnidlo), stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid křemičitý (kypřící látka), vitamín A (retinyl palmitát), kyselina listová, biotin (D-biotin), želatina (tobolka), oxid titaničitý (barvivo)

Obsah účinných látek v 1 kapsli: 230 mg L-methionin, 150 mg L-tyrosin, 150 mg pivovarské kvasnice (extrakt), 71,5 mg přeslička rolní (extrakt, odpovídá 7 mg křemíku), 60 mg L-cystein, 12 mg kopřiva dvoudomá (extrakt), 7,5 mg zinek (75 % DDD), 0,4 mg vitamín A (50 % DDD), 0,4 mg kyselina listová (200 % DDD), 0,3 mg biotin (600 % DDD)

DDD = doporučená denní dávka v 1 kapsli

Dávkování: Užívejte 1 tobolku denně. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.

Balení: 90 tobolek - dávka na 3 měsíce + náušnice Swarovski zdarma!

Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Přípravek mohou užívat diabetici, těhotné i kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

V průměru máme na hlavě kolem 100 000 – 140 000 vlasů. Lidé se světlými jich mají průměrně více naž lidé tmavovlasí. Hustota vlasů a jejich počet jsou dány dědičně. Z každého vlasové kořínku postupně vyroste až 12 vlasů, přičemž roste po dobu šesti let a poté vypadne. Rychlost růstu závisí na výživě pokožky, ale průměrně se udává kolem 1 cm za měsíc. Padání vlasů je přitom přirozené. Běžnému člověku denně vypadne 60 – 100 vlasů. Po umytí hlavy nám vypdne až 300 vlasů, na druhou stranu jich každý den až 100 naroste. S narůstajícím věkem se počet navyšuje. U mužů začíná vznikem lysin a koutků. Začínající pleš na temeni či vzadu na hlavě bývá spíše dědičného původu. U žen jsou tyto přirozené projevy podstatně slabší. Nepřirozenévypadávání může být vratné (dočasné) nebo nevratné. Vratné způsobuje zpravidla krátkodobý stres, dočasný nedostatek vitámínů a u žen také těhotenství. V některých případech vypadávání se jedná o alergickou reakci na určité léky (typicky hormonální antikoncepce). Nevratné vypadávání (dlouhodobé) je způsobeno zvýšeným množstvím hormonu testosteron nebo při léčbách nádorových onemocněni.

Další příčiny vratného i nevratného vypadávání mohou být dědičné povahy, zdravotní obtíže – problémy se štítnou žlázou, každodenní stres, špatné životní prostředí, náhlá změna váhy či podcenění životosprávy. Pokud pociťujete úbytek a řídnutí vaších kadeří, ihned to neznamená, že jste nemocní. Začněte u vás doma. Zkontrolujte kosmetiku a mycí prostředky, jestli některý výrobek může působit jako alergen. Zvašte jak často se barvíte a zda používáte kvalitní barvy. Přehodnoťte svůj jídelníček. Zvyšte množství vitamínů, minerálů a aminokyselin. Pokud nic z toho nepomůže navštivte svého lekáře. Pravděpodobně vás pošle k dermatologu, který přesněji určí původ vašeho problému.

Donnahair vyvinula a začala distribuovat společnost Simply you pharmaceuticals a.s. Rychle se rozvíjející firma, která své produkty prodává do dvaceti zemí. Vlastní vývojové centrum a tým profesionálních vědců z oboru medicíny a biochemie. Pravidelné investice do výzkumu zajišťují vývoj nových špičkových produktů pro zvyšování kvality našeho života. Poskytují komplexní informační servis a podporu lékařům a lékárnám. První generace Donna hair byla od začátku vyvíjena jako pomoc při problémy s řídnutím a vypadaváním vlasů. Výzkumníci sestavili ideální složení přípravku. Nyní se na trh dostala druhá generace zvaná DonnaHair Forte. Nastupující řada má upravené složení jednotliých látek tak, aby maximálně zvýšila vyživování špatných vlasů. Přípravek je určen ženám, kterým trápí jejich oslabené a křehké vlasy. Pociťují, že jejich vlasy nezvykle hodně vypadávají a řídnou, lámou se a v konečcích se nepřirozeně třepí. Chtějí vrátit kadeřím jasný lesk a barvu. Omezit vznik šedin.

Donna hair forte dodává vašemu tělu tři důležité skupiny látek a to aminokyseliny, vitamíny a minerály, rostlinné extrakty. Kapsle obsahuje hlavně látky, které jsou důležité pro zdravé vlasy a často chybí v našem jídelníčku. Základ vlasů tvoří z 90 % látka keratin. Tato bílkovina se skládá z několika aminokyselin, které jsou tedy hlavním materiálem složení vlasu. Protože se některé aminokyseliny z vlasů ztrácejí, je nutné je do těla průběžně dodávat. Díky tomu je naše tělo schopno vyrobit dostatečné množství nového keratinu, který použije jako stavební materiál pro zlepšení kondice současných vlasů a růst nových. Jediná kapsle Donna hair forte obsahuje vyvážený poměr tří hlavních aminokyselin. Jsou to methionin, cystein a tyrosin, umožňující okamžité a dlouhodobé působení přípravku.
Komlex vitaminů a minerálů je v těle nezbytný. Pomáhají tělu bojovat proti zdravotním problémům, únavě a stresu. Tělo si je nedokáže vyrobit samo a přijímáme je jídlem a potravinovými doplňky. Donna hair obsahuje B komplex, vitamin A, biotin, křemík a zinek. Slouží především k regeneraci a ochraně buněk vlasů a celého těla.

Extrakty kopřivy dvoudomé a přesličky rolní obsahují další aminokyseliny a vitamíny. Kopřiva má unikátní využití v přípavě salátů, čajů a léků. Přispívá k detoxikaci organismu a správnému proudění krve. Je zdrojem železa. Kromě zmíněného křemíku je v přesličce obsažen například hliník a draslík.

Pokud vybíráme jakýkoli produkt, určitě stojí za to se podívat, co o něm říkají ostatní. Tento průzkum mezi kupujícími jsme provedli a zde vám nabízíme některé reference a zkušenosti. Podotýkáme, že uvedené závěry hodnocení jsou od existujících zákazníků a zdrojem je velký eshop s léky a potravinovými doplňky.
V podstatě se názory zákazníků  z donna hair diskuze dají rozdělit do tří skupin. První, málá skupina (kolem 10 %) zákazníků píše, že léčebná kůra nezabrala nebo nedosáhli očekávaných zlepšení. Je zjevné, že u některých lidí je podstata nadměrného vypadávání jinde. Vyživovací přípravky nemohou pomoci v každé situaci. Dálší problém je krátkodobé požívání kapsli. Pro opravdu viditelné účinky je třeba zvolit 2 – 3 měsíční kůru. U dlouhodobě špatně vyživovaných a zanedbaných vlasů nelze chtít okamžité zlepšení v několika týdnech. Malá část této skupiny zákazníků nemohla kapsle dobrat. Projevily se u nich alergické reakce na některou z látek.
Druhá a třetí skupina zahrnuje drtivou většinou recenzentů a obě skupiny jsou přibližně stejné velké. Druhá skupina zákazníků píše o téměř okamžitých účincích donna hair. Po dvou třech týdnech již pozorují snížené množství vypadávajícíchvlasů (třeba při mytí hlavy). Dále pozorují podrůstání nových vlasů a zhuštění. Většina těchto zákazníků začala brát dvě kapsle denně, což je doporučeno pokud chcete urychlit nástup účinků.
Třetí a největší skupina zákazníků pozoruje výsledky až ve třetím měsíci úžívání. Kapsle požívali v doporučeném množství jednu denně. Očekávají, že látky budou působit dlouho. Právě dlouhodobý efekt je nejsilnější argument pro tento potravinový doplňěk. Po dobrání celé tří měsiční kůry jej můžete vypustit, ale vyživená pokožka hlavy bude i nadále produkovat vlasy husté, silné, lesklé a zdravé.

Dobrý den, zdá se mi, že DonnaHair funguje. Kvalita vlasů je lepší, jenom se mi nezdá, že by nějak zvlášť rostly, ale to nevím určitě. Moc to nemůžu poznat, mám je vlnité.

Dobrý den, zakoupila jsem kapsle DonnaHair na doporučení. Po třech týdnech vidím, že vlasy méně padají a vyrůstají i vlasy nové. Jsem s výrobkem spokojena. Navíc jsem dostala hezký šperk.

Prvních čtrnáct dní jsem brala 2 kapsle za den a padání vlasů se vyrazně snížilo. Při dobrání kapslí problémy zmizely a dokonce mi začaly růst nové vlasy. Ty stávající zasílily.

Při rozhodování o nákupu velmi často rozhoduje cena. Ne jinak je to v případě donnahair. Na výběr máte novou variantu druhé generace označenou jako DonnaHair Forte. Stále se však doprodává přípravek z první generace označený pouze jako DonnaHair. Ten je o pár desetikorun levnější a u velkých balení je zdarma 30 kapslí navíc (velikost balení je tedy 90+30). Na druhou stranu jeho složení je méně účinné než varianta z druhé generace. Nicméně na něm nějaké koruny ušetříte. Můžete zvolit ze tři velikosti balení podle počtu kapslí. Balení obsahuje 30, 60 nebo 90 kapsli. Doporučené dávkování je jedna kapsle za den. Zakoupená sada vám tedy vydrží tolik dní, kolik kapsli obsahuje. Ze naších zkušeností i zkušeností zákazníků doporučejeme koupit balení s 90 kapslemi na tři měsíce. Aby jste dosáhli maximálního a trvalého účinku zlepšení kvality vlasů, dopřejte vaší pokožce výživu donna hair dlouhodobě. Tedy po dobu minimálně 2 – 3 měsíců. Pokud by jste opakovaně koupili například tři malé balení s 30 kapslemi, dostane se na až o třetitnu vyšší cenu, než když si rovnou zakoupíte velké balení. Rozdíly v ceně při přepočtu na jeden den. Nezdá se vám fajn pomoci svým vlasům za pětikorunu denně? Navíc k velkému balení je jako dárek zdarma přiložen líbivý šperk. Jedná se o luxusní vyrobek z dílny Swarovski. Na výběr je ozdobný přívěšek nebo náušnice z řady Swarovski Elements. Velké balení na tři měsíce je tedy jednoznačně nejvýhodnější volbou pro vaši peněženku a zdraví vlasů.

Shrnutí: 
Péče o vlasy je důležitá, pokud chceme zachovat jejich pevnost, hustotu, lesk a barvu. Nejenom výběr kvalitních šampónů a barev, ale také vnitřní vyživou pokožky a kořínků dosáhneme maximálně zdravých vlasů. V dnešní uspěchané době plné stresu a znečištěného životního prostředí je nadměrné vypadávání a lámání problémem širšího okruhu lidí. Příprávek DonnaHair Forte je chytře namíchaná směs vitámínů, minárálů a aminokyselin. Všechny obsažené látky působí společně a vyživují pokožku a brání proti vysušeným nebo naopak mastným vlasům. Výrazně snižují vypadávání a podporují růst. Zvyšují pevnost a pružnost vlasů a zabraňují třepení konečků. Tímto pomáhají zlepší objem, zvýraznít barvu a přirozený lesk. Nejlepšího výsledku dosáhnete pouze pravidelným a dlouhodobých užíváním. Optimální je tří měsíční kůra. Každý den stačí jedna kapsle. Můžete si ji vzít kdykoli během dne. Po prvním měsíci by už jste mohli zaznamenat omezení vypadávání. Druhý měsíc začínají vyrůstat nové vlasy a houstnout. Třetí měsíc dosáhnete krásné lesku, pevnosti a zdravého vzhledu. 

DonnaHair Forte 3 měsíční kúra pro zdravé a krásné vlasy 60 tobolek

Kundenrezensionen
Es wurden keine Rezensionen gefunden.
Diskussion über den Artikel
Diskussion über: DonnaHair Forte 2 Monate Behandlung für gesundes und schönes Haar 60 Kapseln

Dieser Artikel wurde noch nicht diskutiert. Wenn Sie der erste sein wollen, dann klicken Sie auf knopf Kommentar hinzufügen

Artikelbeschreibung
Kundenrezensionen
Diskussion über den Artikel
Nové vylepšené složení. DonnaHair Forte obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, které jsou pro strukturu vlasu klíčové. Díky tomu je dosaženo rychlejšího nástupu účinku, působení přípravku je dlouhodobější a výsledná kvalita vlasů viditelně lepší.

Akce: Nyní v limitované edici s luxusními náušnicemi Swarovski Elements!

Produkt DonnaHair Forte obsahuje 4 synergicky působící složky, které zajišťují komplexní péči o vaše vlasy a pokožku hlavy: 
Grow Active - výživa a růst - podporuje normální růst vlasů a pomáhá při jejich zvýšeném vypadávání (kyselina listová, zinek,přeslička rolní).  
Quality Active - síla a pevnost: několika různými mechanismy udržuje přirozenou kvalitu vlasů a jejich pevnost. Pomáhá při lámání a třepení (kyselina listová, zinek, přeslička rolní, kopřiva dvoudomá).  
Skin Active - pokožka hlavy - pečuje o kvalitu pokožky hlavy a díky tomu pomáhá při mastných či vysušených vlasech (zinek,vitamín A, přeslička rolní). Udržuje přirozený objem vlasů.  
Color Active - barva a lesk - zahrnuje směsici látek, které udržují sytost přirozené barvy vlasů a jejich lesk.

Přípravek DonnaHair® je určen:
- ženám, které trpí nadměrným vypadáváním, lámáním a třepením vlasů
- ženám, jejichž vlasy jsou v důsledku častého barvení a žehlení křehké a oslabené
- ženám, které chtějí zpomalit proces šedivění a vrátit vlasům jejich lesk


Složení přípravku: L-methionin, L-tyrosin, extrakt ze sušených pivovarských kvasnic (devitalizovaná masa pivních kvasinek), extrakt přesličky rolní (Equisetum arvense), L-cystein, zinek (citronan zinečnatý), extrakt kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), dextrin (plnidlo), stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid křemičitý (kypřící látka), vitamín A (retinyl palmitát), kyselina listová, biotin (D-biotin), želatina (tobolka), oxid titaničitý (barvivo)

Obsah účinných látek v 1 kapsli: 230 mg L-methionin, 150 mg L-tyrosin, 150 mg pivovarské kvasnice (extrakt), 71,5 mg přeslička rolní (extrakt, odpovídá 7 mg křemíku), 60 mg L-cystein, 12 mg kopřiva dvoudomá (extrakt), 7,5 mg zinek (75 % DDD), 0,4 mg vitamín A (50 % DDD), 0,4 mg kyselina listová (200 % DDD), 0,3 mg biotin (600 % DDD)

DDD = doporučená denní dávka v 1 kapsli

Dávkování: Užívejte 1 tobolku denně. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.

Balení: 90 tobolek - dávka na 3 měsíce + náušnice Swarovski zdarma!

Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Přípravek mohou užívat diabetici, těhotné i kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

V průměru máme na hlavě kolem 100 000 – 140 000 vlasů. Lidé se světlými jich mají průměrně více naž lidé tmavovlasí. Hustota vlasů a jejich počet jsou dány dědičně. Z každého vlasové kořínku postupně vyroste až 12 vlasů, přičemž roste po dobu šesti let a poté vypadne. Rychlost růstu závisí na výživě pokožky, ale průměrně se udává kolem 1 cm za měsíc. Padání vlasů je přitom přirozené. Běžnému člověku denně vypadne 60 – 100 vlasů. Po umytí hlavy nám vypdne až 300 vlasů, na druhou stranu jich každý den až 100 naroste. S narůstajícím věkem se počet navyšuje. U mužů začíná vznikem lysin a koutků. Začínající pleš na temeni či vzadu na hlavě bývá spíše dědičného původu. U žen jsou tyto přirozené projevy podstatně slabší. Nepřirozenévypadávání může být vratné (dočasné) nebo nevratné. Vratné způsobuje zpravidla krátkodobý stres, dočasný nedostatek vitámínů a u žen také těhotenství. V některých případech vypadávání se jedná o alergickou reakci na určité léky (typicky hormonální antikoncepce). Nevratné vypadávání (dlouhodobé) je způsobeno zvýšeným množstvím hormonu testosteron nebo při léčbách nádorových onemocněni.

Další příčiny vratného i nevratného vypadávání mohou být dědičné povahy, zdravotní obtíže – problémy se štítnou žlázou, každodenní stres, špatné životní prostředí, náhlá změna váhy či podcenění životosprávy. Pokud pociťujete úbytek a řídnutí vaších kadeří, ihned to neznamená, že jste nemocní. Začněte u vás doma. Zkontrolujte kosmetiku a mycí prostředky, jestli některý výrobek může působit jako alergen. Zvašte jak často se barvíte a zda používáte kvalitní barvy. Přehodnoťte svůj jídelníček. Zvyšte množství vitamínů, minerálů a aminokyselin. Pokud nic z toho nepomůže navštivte svého lekáře. Pravděpodobně vás pošle k dermatologu, který přesněji určí původ vašeho problému.

Donnahair vyvinula a začala distribuovat společnost Simply you pharmaceuticals a.s. Rychle se rozvíjející firma, která své produkty prodává do dvaceti zemí. Vlastní vývojové centrum a tým profesionálních vědců z oboru medicíny a biochemie. Pravidelné investice do výzkumu zajišťují vývoj nových špičkových produktů pro zvyšování kvality našeho života. Poskytují komplexní informační servis a podporu lékařům a lékárnám. První generace Donna hair byla od začátku vyvíjena jako pomoc při problémy s řídnutím a vypadaváním vlasů. Výzkumníci sestavili ideální složení přípravku. Nyní se na trh dostala druhá generace zvaná DonnaHair Forte. Nastupující řada má upravené složení jednotliých látek tak, aby maximálně zvýšila vyživování špatných vlasů. Přípravek je určen ženám, kterým trápí jejich oslabené a křehké vlasy. Pociťují, že jejich vlasy nezvykle hodně vypadávají a řídnou, lámou se a v konečcích se nepřirozeně třepí. Chtějí vrátit kadeřím jasný lesk a barvu. Omezit vznik šedin.

Donna hair forte dodává vašemu tělu tři důležité skupiny látek a to aminokyseliny, vitamíny a minerály, rostlinné extrakty. Kapsle obsahuje hlavně látky, které jsou důležité pro zdravé vlasy a často chybí v našem jídelníčku. Základ vlasů tvoří z 90 % látka keratin. Tato bílkovina se skládá z několika aminokyselin, které jsou tedy hlavním materiálem složení vlasu. Protože se některé aminokyseliny z vlasů ztrácejí, je nutné je do těla průběžně dodávat. Díky tomu je naše tělo schopno vyrobit dostatečné množství nového keratinu, který použije jako stavební materiál pro zlepšení kondice současných vlasů a růst nových. Jediná kapsle Donna hair forte obsahuje vyvážený poměr tří hlavních aminokyselin. Jsou to methionin, cystein a tyrosin, umožňující okamžité a dlouhodobé působení přípravku.
Komlex vitaminů a minerálů je v těle nezbytný. Pomáhají tělu bojovat proti zdravotním problémům, únavě a stresu. Tělo si je nedokáže vyrobit samo a přijímáme je jídlem a potravinovými doplňky. Donna hair obsahuje B komplex, vitamin A, biotin, křemík a zinek. Slouží především k regeneraci a ochraně buněk vlasů a celého těla.

Extrakty kopřivy dvoudomé a přesličky rolní obsahují další aminokyseliny a vitamíny. Kopřiva má unikátní využití v přípavě salátů, čajů a léků. Přispívá k detoxikaci organismu a správnému proudění krve. Je zdrojem železa. Kromě zmíněného křemíku je v přesličce obsažen například hliník a draslík.

Pokud vybíráme jakýkoli produkt, určitě stojí za to se podívat, co o něm říkají ostatní. Tento průzkum mezi kupujícími jsme provedli a zde vám nabízíme některé reference a zkušenosti. Podotýkáme, že uvedené závěry hodnocení jsou od existujících zákazníků a zdrojem je velký eshop s léky a potravinovými doplňky.
V podstatě se názory zákazníků  z donna hair diskuze dají rozdělit do tří skupin. První, málá skupina (kolem 10 %) zákazníků píše, že léčebná kůra nezabrala nebo nedosáhli očekávaných zlepšení. Je zjevné, že u některých lidí je podstata nadměrného vypadávání jinde. Vyživovací přípravky nemohou pomoci v každé situaci. Dálší problém je krátkodobé požívání kapsli. Pro opravdu viditelné účinky je třeba zvolit 2 – 3 měsíční kůru. U dlouhodobě špatně vyživovaných a zanedbaných vlasů nelze chtít okamžité zlepšení v několika týdnech. Malá část této skupiny zákazníků nemohla kapsle dobrat. Projevily se u nich alergické reakce na některou z látek.
Druhá a třetí skupina zahrnuje drtivou většinou recenzentů a obě skupiny jsou přibližně stejné velké. Druhá skupina zákazníků píše o téměř okamžitých účincích donna hair. Po dvou třech týdnech již pozorují snížené množství vypadávajícíchvlasů (třeba při mytí hlavy). Dále pozorují podrůstání nových vlasů a zhuštění. Většina těchto zákazníků začala brát dvě kapsle denně, což je doporučeno pokud chcete urychlit nástup účinků.
Třetí a největší skupina zákazníků pozoruje výsledky až ve třetím měsíci úžívání. Kapsle požívali v doporučeném množství jednu denně. Očekávají, že látky budou působit dlouho. Právě dlouhodobý efekt je nejsilnější argument pro tento potravinový doplňěk. Po dobrání celé tří měsiční kůry jej můžete vypustit, ale vyživená pokožka hlavy bude i nadále produkovat vlasy husté, silné, lesklé a zdravé.

Dobrý den, zdá se mi, že DonnaHair funguje. Kvalita vlasů je lepší, jenom se mi nezdá, že by nějak zvlášť rostly, ale to nevím určitě. Moc to nemůžu poznat, mám je vlnité.

Dobrý den, zakoupila jsem kapsle DonnaHair na doporučení. Po třech týdnech vidím, že vlasy méně padají a vyrůstají i vlasy nové. Jsem s výrobkem spokojena. Navíc jsem dostala hezký šperk.

Prvních čtrnáct dní jsem brala 2 kapsle za den a padání vlasů se vyrazně snížilo. Při dobrání kapslí problémy zmizely a dokonce mi začaly růst nové vlasy. Ty stávající zasílily.

Při rozhodování o nákupu velmi často rozhoduje cena. Ne jinak je to v případě donnahair. Na výběr máte novou variantu druhé generace označenou jako DonnaHair Forte. Stále se však doprodává přípravek z první generace označený pouze jako DonnaHair. Ten je o pár desetikorun levnější a u velkých balení je zdarma 30 kapslí navíc (velikost balení je tedy 90+30). Na druhou stranu jeho složení je méně účinné než varianta z druhé generace. Nicméně na něm nějaké koruny ušetříte. Můžete zvolit ze tři velikosti balení podle počtu kapslí. Balení obsahuje 30, 60 nebo 90 kapsli. Doporučené dávkování je jedna kapsle za den. Zakoupená sada vám tedy vydrží tolik dní, kolik kapsli obsahuje. Ze naších zkušeností i zkušeností zákazníků doporučejeme koupit balení s 90 kapslemi na tři měsíce. Aby jste dosáhli maximálního a trvalého účinku zlepšení kvality vlasů, dopřejte vaší pokožce výživu donna hair dlouhodobě. Tedy po dobu minimálně 2 – 3 měsíců. Pokud by jste opakovaně koupili například tři malé balení s 30 kapslemi, dostane se na až o třetitnu vyšší cenu, než když si rovnou zakoupíte velké balení. Rozdíly v ceně při přepočtu na jeden den. Nezdá se vám fajn pomoci svým vlasům za pětikorunu denně? Navíc k velkému balení je jako dárek zdarma přiložen líbivý šperk. Jedná se o luxusní vyrobek z dílny Swarovski. Na výběr je ozdobný přívěšek nebo náušnice z řady Swarovski Elements. Velké balení na tři měsíce je tedy jednoznačně nejvýhodnější volbou pro vaši peněženku a zdraví vlasů.

Shrnutí: 
Péče o vlasy je důležitá, pokud chceme zachovat jejich pevnost, hustotu, lesk a barvu. Nejenom výběr kvalitních šampónů a barev, ale také vnitřní vyživou pokožky a kořínků dosáhneme maximálně zdravých vlasů. V dnešní uspěchané době plné stresu a znečištěného životního prostředí je nadměrné vypadávání a lámání problémem širšího okruhu lidí. Příprávek DonnaHair Forte je chytře namíchaná směs vitámínů, minárálů a aminokyselin. Všechny obsažené látky působí společně a vyživují pokožku a brání proti vysušeným nebo naopak mastným vlasům. Výrazně snižují vypadávání a podporují růst. Zvyšují pevnost a pružnost vlasů a zabraňují třepení konečků. Tímto pomáhají zlepší objem, zvýraznít barvu a přirozený lesk. Nejlepšího výsledku dosáhnete pouze pravidelným a dlouhodobých užíváním. Optimální je tří měsíční kůra. Každý den stačí jedna kapsle. Můžete si ji vzít kdykoli během dne. Po prvním měsíci by už jste mohli zaznamenat omezení vypadávání. Druhý měsíc začínají vyrůstat nové vlasy a houstnout. Třetí měsíc dosáhnete krásné lesku, pevnosti a zdravého vzhledu. 

DonnaHair Forte 3 měsíční kúra pro zdravé a krásné vlasy 60 tobolek

Es wurden keine Rezensionen gefunden.
Diskussion über: DonnaHair Forte 2 Monate Behandlung für gesundes und schönes Haar 60 Kapseln

Dieser Artikel wurde noch nicht diskutiert. Wenn Sie der erste sein wollen, dann klicken Sie auf knopf Kommentar hinzufügen© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ