>  Bauen und Wohnen  >  Nahrungsmittel  >  Vitamine, Nahrungsergänzungsmittel  >  Ergänzungen  >  Dr.Bojda Green Coffee extra starker Kaffee zur Gewichtsreduzierung von 4000 mg 60 Tabletten
ausverkauft

Dr.Bojda Green Coffee extra starker Kaffee zur Gewichtsreduzierung von 4000 mg 60 Tabletten

Moderní trend při detoxikaci, hubnutí i proti únavě

Dr.Bojda Green Coffee extra starker Kaffee zur Gewichtsreduzierung von 4000 mg 60 Tabletten
Unser Preis
13.26 EUR zuzüglich MwSt. 
Dieser Artikel ist nicht einzeln einzukaufen
Anzahlks
Die Frage an den VerkäuferPreisüberwachung bestellen
Aktueller Produktpreis ist 13.26 EUR miMwSt.
  Bekanntgeben, bis der Preis sank unter    EUR miMwSt.
  Jede Preisänderung bekanntgeben
Ihre E-Mail-Adresse  
Anfrage versenden
Der Name:
Die E- Mail:
Telefonnummer:
' '
Schreiben Sie den Code ab:
Die Frage :
Teile
Der Code:1804577
Der Strichcode EAN:8594057610975
Hersteller:JANKAR PROFI s.r.o., ČR
De Marke:dr. BOJDA 
dr. BOJDA
Artikelbeschreibung

Green Coffee extrakt je bohatý na chlorogenové kyseliny, které se nacházejí pouze v nepražené kávě a jsou známy pro své účinky, které napomáhají k snižování hmotnosti. V pražené kávě je nenajdeme, protože během pražení kávy se tyto látky ničí. Extrakt obsahuje mimo jiné kyselinu kávovou, která je známá svými Antioxidačními účinky. Právě kombinace těchto látek dělají z Green Coffee výborného pomocníka s vlivem na redukci hmotnosti. Může také pozitivně ovlivnit vitalitu, Detoxikaci, vyprazdňování,

 • zvyšování vitality
 • lepší vyměšování
 • zvyšování imunity
 • Detoxikace organismu
 • zpomaluje proces stárnutí
 • antioxidant
 • podporuje hubnutí a omezuje chuť k jídlu
 • kofein opožďuje nástup únavy

Účinné látky
kyselina Chlorogenová.

Dávkování
2 x denně 1 tabletu při jídle.

Kontraindikace
anorexie, snížená váha, těhotenství a kojení. S nejvyšší opatrností nebo vůbec by neměly užívat osoby se srdečními či cévními chorobami v pokročilém stadiu, s vysokým krevním tlakem a trpícím diabetem typu 1. Přípravky obsahující zelenou kávu nejsou určeny pro děti.

Složení
Green coffe extrakt (1:20) 200mg, Laktóza, mikrokrystalická Celulóza, škrob, Aerosil, Stearan hořečnatý.

Celiaci, vegani, vegetariáni. 
Výrobek neobsahuje Cukry.

Fakta a rady
Tento výrobek spadá mezi doplňky stravy, které se specializují na redukci hmotnosti, ale i na zlepšení imunitních vlastností organismu. Je vyroben čistě z kávových zrn. Výzkumy uvádí, že jeho největší užitečnost pro náš organismus tkví v obsahu chlorogenové kyseliny. Chlorogenová kyselina je velmi silný antioxidant, který na sebe váže škodlivé Volné radikály v těle a zbavuje naše tělo škodlivých látek. Údajně zpomaluje proces stárnutí a zlepšuje i krevní cirkulaci a posiluje svaly.

Odborná poznámka
Chlorogenové kyseliny obsažené v kávových zrnech inhibují sekreci enzymu G6P, který napomáhá stabilizovat hladinu Cukru v krvi. Tímto netrpíme chutí na sladké, nepřejídáme se a tělo má stále pocit vyvážené energie.

Upozornění
Přípravek je uveden na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Skladujte při teplotě do 25o C.

Dr.Bojda Green Coffee zelená káva extra silná 4000 mg 60 tablet

Green Coffee moderní trend při Detoxikaci, hubnutí i proti únavě
rozšířená verze rozhovoru s Dr. Bojdou

 • Je pravda, že zelená káva tzv. green coffee patří k nejmodernějším trendům v oblasti Detoxikace, redukce váhy a povzbuzení organismu? Dokonce je velmi oblíbená u řady celebrit, čím to je? 

Ano, klasická káva je všeobecně oblíbená potravina. Zelená káva je novým trendem v hubnutí a Detoxikaci. Všeobecně popularita zelené kávy neustále roste především díky tomu že se jedná o přírodní materiál a díky její bezpečné a neinvazivní roli při užívání. Důležitá je také celá škála dalších pozitivních účinků než jen redukce mimo jiné svou roli hraje také velmi příznivá cena.

 • Na internetu probíhala reklama, která slibovala úžasně rychlé hubnutí pokud se užívá green coffee, opravdu to tak funguje?

Vědecké poznatky související se zelenou kávou byly v českých poměrech zejména internetovou reklamou redukovány pouze na snižování hmotnosti. Internetová reklama slibuje naprosto nereálné výsledky v omezování hmotnosti. Je pravda, že mnoho osob opravdu zhublo, ale po dostatečně dlouhé době užívání zelené kávy. Řada osob v některých situacích nepřibere a již tento fakt je považován za úspěch, zejména pokud si např. naplno užíváte své all inclusive na dovolené nebo vánoce se Silvestrem a pak se postavíte doma na váhu a zjistíte, že cca 5 – 6 kg máte navíc. Přitom redukční účinky zelené kávy nejsou jediné. Je ovšem nutné užívat Koncentrát.

 • Takže nestačí jen tak popíjet nějakou černou či zelenou kávu, ale potřebujeme Koncentrát. Jak tedy prakticky funguje ta nepražená zelená káva v podobě Koncentrátu a je to chuťově příjemné?

Přesně tak, aby káva dobře fungovala je nutné, užívat Koncentrát s obsahem vysokého množství chlorogenových kyselin, které se v kávě přirozeně vyskytují. Chlorogenové kyseliny mají schopnost zasáhnout do složitých hormonálních reakcí souvisejících s adaptací organismu na hladovění a udržování energetické rovnováhy. Chlorogenové kyseliny prakticky ovlivňují sekreci některých hormonů, které vylučují naše žaludeční a střevní stěny. Praktickým důsledkem působení chlorenových kyselin je fakt, že přirozeně omezujeme množství zkonzumované potravy a zvyšujeme energetický výdej. Při užívání kvalitního doplňku stravy na bázi zelené kávy bude vaše tělo mít pocit vyvážené energie a nebude vás tolik ovlivňovat například stresová situace v práci, kdy dostanete pocit, že do odpoledne můžete přežít jen s tabulkou Čokolády. U klasické černé tj. pražené kávy se chlorogenové kyseliny vyskytují pouze ve velmi malém množství neboť při procesu pražení se teplem zničí.

 • Jsou ještě nějaké benefity z užívání Koncentrátu green coffee?

Zelená káva obsahuje mimo jiné kyselinu kávovou, která je známá svými velmi silnými Antioxidačními účinky. Kombinace všech látek zastoupených v zelené kávě může také při pravidelném užívání v pozitivním slova smyslu ovlivnit vitalitu, Detoxikaci, vyprazdňování, cholesterol a imunitu. Dalším efektem zelené kávy je zlepšení cirkulace krve v těle a to díky tomu, že jak klasická tak i zelená káva obsahují kofein. Ten má také vliv na zlepšení krevní cirkulace, posílení svalů a celkové zlepšení vitality.

 • Kdy je vhodná situace k zahájení užívání přípravku zelené kávy?

Pokud zvažujeme očistnou kůru a odhodláváme se k Detoxikaci a k tomu, že zkusíme shodit nějaké to kilo, určitě je každému jasné, že důležitá je správná životospráva, dostatek pohybu, vhodný jídelníček a dieta. Tradičně je vhodné Detoxikaci provádět v průběhu jara, po all inclusive dovolených, po vánocích a Silvestru a kdykoli si člověk myslí, že to jeho tělo potřebuje. Přes zimu probíhají zabijačky, plesy, karnevaly apod. akce, v létě luxusní dovolené, které bývají spojeny s větší konzumací jídla a vánoce + Silvestr je tradiční období kdy jdou kila svižně nahoru. Bohužel přes zimu má většina z nás sníženou pohybovou a sportovní aktivitu.

 • Je pro někoho green coffee nevhodné?

Zelená káva není úplně vhodná pro každého. Jako většina rostlinných materiálů má i ona oblasti kde nemusí působit pozitivně. Jedná se hlavně o osoby s anorexií, v období těhotenství a při kojení. Přípravky obsahující zelenou kávu nejsou určeny pro děti. S nejvyšší opatrností nebo vůbec by neměly užívat osoby se srdečními či cévními chorobami v pokročilém stadiu a s příliš vysokým krevním tlakem. Všeobecně se lze orientovat podle konzumace klasické kávy. Pokud někomu nedělá užívání klasické kávy dobře a točí se mu pak HLAVA nebo nadměrně buší SRDCE, pak pro tyto osoby není green coffee vhodné.

 • Existuje více přípravků, dokonce i potravin s názvem zelená káva, jsou v tom nějaké rozdíly?

Ano velmi podstatné. Klasická zelená káva jako nápoj je gastronomická záležitost nejedná se o Koncentrát. Řada přípravků v podobě doplňků stravy má velmi nízkou koncentraci chlorogenových kyselin, takže jsou málo účinné. Velmi důležitou roli hraje míra zakoncentrování zelené kávy. Běžně se užívá zakoncentrování 1:10 – cenově je to příznivější, ale málo účinné. Také je důležité vědět kolik miligramů Koncentrátu obsahuje jedna tableta. Špičkový přípravek má minimálně 50% kyselinu chlorogenovou zakoncentrovanou 1:20 a 200 mg takového Koncentrátu v tabletě. Jedná se o Green Coffee 4000 extra silné.

Závěr:
Pokud jste názoru, že zázračné tablety na hubnutí neexistují máte pravdu. Neexistují přípravky, které nahradí silnou vůli člověka snažícího se zhubnout a zbavit přebytečných kilogramů. Je však pravdou, že vhodně volený doplněk stravy může být užitečným pomocníkem a jedním z faktorů v dosažení požadované postavy. Užívání zelené kávy je díky jejím vlastnostem ideálním doplňkem stravy při dietě a očistných kůrách. Doplňkem, který vám pomůže dosáhnout stanovených cílů a ulehčí náročné období hubnutí mimo jiné také i tím, že na to člověk není úplně sám.
Kundenrezensionen
Es wurden keine Rezensionen gefunden.
Diskussion über den Artikel
Diskussion über: Dr.Bojda Green Coffee extra starker Kaffee zur Gewichtsreduzierung von 4000 mg 60 Tabletten

Dieser Artikel wurde noch nicht diskutiert. Wenn Sie der erste sein wollen, dann klicken Sie auf knopf Kommentar hinzufügen

Artikelbeschreibung
Kundenrezensionen

Green Coffee extrakt je bohatý na chlorogenové kyseliny, které se nacházejí pouze v nepražené kávě a jsou známy pro své účinky, které napomáhají k snižování hmotnosti. V pražené kávě je nenajdeme, protože během pražení kávy se tyto látky ničí. Extrakt obsahuje mimo jiné kyselinu kávovou, která je známá svými Antioxidačními účinky. Právě kombinace těchto látek dělají z Green Coffee výborného pomocníka s vlivem na redukci hmotnosti. Může také pozitivně ovlivnit vitalitu, Detoxikaci, vyprazdňování,

 • zvyšování vitality
 • lepší vyměšování
 • zvyšování imunity
 • Detoxikace organismu
 • zpomaluje proces stárnutí
 • antioxidant
 • podporuje hubnutí a omezuje chuť k jídlu
 • kofein opožďuje nástup únavy

Účinné látky
kyselina Chlorogenová.

Dávkování
2 x denně 1 tabletu při jídle.

Kontraindikace
anorexie, snížená váha, těhotenství a kojení. S nejvyšší opatrností nebo vůbec by neměly užívat osoby se srdečními či cévními chorobami v pokročilém stadiu, s vysokým krevním tlakem a trpícím diabetem typu 1. Přípravky obsahující zelenou kávu nejsou určeny pro děti.

Složení
Green coffe extrakt (1:20) 200mg, Laktóza, mikrokrystalická Celulóza, škrob, Aerosil, Stearan hořečnatý.

Celiaci, vegani, vegetariáni. 
Výrobek neobsahuje Cukry.

Fakta a rady
Tento výrobek spadá mezi doplňky stravy, které se specializují na redukci hmotnosti, ale i na zlepšení imunitních vlastností organismu. Je vyroben čistě z kávových zrn. Výzkumy uvádí, že jeho největší užitečnost pro náš organismus tkví v obsahu chlorogenové kyseliny. Chlorogenová kyselina je velmi silný antioxidant, který na sebe váže škodlivé Volné radikály v těle a zbavuje naše tělo škodlivých látek. Údajně zpomaluje proces stárnutí a zlepšuje i krevní cirkulaci a posiluje svaly.

Odborná poznámka
Chlorogenové kyseliny obsažené v kávových zrnech inhibují sekreci enzymu G6P, který napomáhá stabilizovat hladinu Cukru v krvi. Tímto netrpíme chutí na sladké, nepřejídáme se a tělo má stále pocit vyvážené energie.

Upozornění
Přípravek je uveden na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Skladujte při teplotě do 25o C.

Dr.Bojda Green Coffee zelená káva extra silná 4000 mg 60 tablet

Green Coffee moderní trend při Detoxikaci, hubnutí i proti únavě
rozšířená verze rozhovoru s Dr. Bojdou

 • Je pravda, že zelená káva tzv. green coffee patří k nejmodernějším trendům v oblasti Detoxikace, redukce váhy a povzbuzení organismu? Dokonce je velmi oblíbená u řady celebrit, čím to je? 

Ano, klasická káva je všeobecně oblíbená potravina. Zelená káva je novým trendem v hubnutí a Detoxikaci. Všeobecně popularita zelené kávy neustále roste především díky tomu že se jedná o přírodní materiál a díky její bezpečné a neinvazivní roli při užívání. Důležitá je také celá škála dalších pozitivních účinků než jen redukce mimo jiné svou roli hraje také velmi příznivá cena.

 • Na internetu probíhala reklama, která slibovala úžasně rychlé hubnutí pokud se užívá green coffee, opravdu to tak funguje?

Vědecké poznatky související se zelenou kávou byly v českých poměrech zejména internetovou reklamou redukovány pouze na snižování hmotnosti. Internetová reklama slibuje naprosto nereálné výsledky v omezování hmotnosti. Je pravda, že mnoho osob opravdu zhublo, ale po dostatečně dlouhé době užívání zelené kávy. Řada osob v některých situacích nepřibere a již tento fakt je považován za úspěch, zejména pokud si např. naplno užíváte své all inclusive na dovolené nebo vánoce se Silvestrem a pak se postavíte doma na váhu a zjistíte, že cca 5 – 6 kg máte navíc. Přitom redukční účinky zelené kávy nejsou jediné. Je ovšem nutné užívat Koncentrát.

 • Takže nestačí jen tak popíjet nějakou černou či zelenou kávu, ale potřebujeme Koncentrát. Jak tedy prakticky funguje ta nepražená zelená káva v podobě Koncentrátu a je to chuťově příjemné?

Přesně tak, aby káva dobře fungovala je nutné, užívat Koncentrát s obsahem vysokého množství chlorogenových kyselin, které se v kávě přirozeně vyskytují. Chlorogenové kyseliny mají schopnost zasáhnout do složitých hormonálních reakcí souvisejících s adaptací organismu na hladovění a udržování energetické rovnováhy. Chlorogenové kyseliny prakticky ovlivňují sekreci některých hormonů, které vylučují naše žaludeční a střevní stěny. Praktickým důsledkem působení chlorenových kyselin je fakt, že přirozeně omezujeme množství zkonzumované potravy a zvyšujeme energetický výdej. Při užívání kvalitního doplňku stravy na bázi zelené kávy bude vaše tělo mít pocit vyvážené energie a nebude vás tolik ovlivňovat například stresová situace v práci, kdy dostanete pocit, že do odpoledne můžete přežít jen s tabulkou Čokolády. U klasické černé tj. pražené kávy se chlorogenové kyseliny vyskytují pouze ve velmi malém množství neboť při procesu pražení se teplem zničí.

 • Jsou ještě nějaké benefity z užívání Koncentrátu green coffee?

Zelená káva obsahuje mimo jiné kyselinu kávovou, která je známá svými velmi silnými Antioxidačními účinky. Kombinace všech látek zastoupených v zelené kávě může také při pravidelném užívání v pozitivním slova smyslu ovlivnit vitalitu, Detoxikaci, vyprazdňování, cholesterol a imunitu. Dalším efektem zelené kávy je zlepšení cirkulace krve v těle a to díky tomu, že jak klasická tak i zelená káva obsahují kofein. Ten má také vliv na zlepšení krevní cirkulace, posílení svalů a celkové zlepšení vitality.

 • Kdy je vhodná situace k zahájení užívání přípravku zelené kávy?

Pokud zvažujeme očistnou kůru a odhodláváme se k Detoxikaci a k tomu, že zkusíme shodit nějaké to kilo, určitě je každému jasné, že důležitá je správná životospráva, dostatek pohybu, vhodný jídelníček a dieta. Tradičně je vhodné Detoxikaci provádět v průběhu jara, po all inclusive dovolených, po vánocích a Silvestru a kdykoli si člověk myslí, že to jeho tělo potřebuje. Přes zimu probíhají zabijačky, plesy, karnevaly apod. akce, v létě luxusní dovolené, které bývají spojeny s větší konzumací jídla a vánoce + Silvestr je tradiční období kdy jdou kila svižně nahoru. Bohužel přes zimu má většina z nás sníženou pohybovou a sportovní aktivitu.

 • Je pro někoho green coffee nevhodné?

Zelená káva není úplně vhodná pro každého. Jako většina rostlinných materiálů má i ona oblasti kde nemusí působit pozitivně. Jedná se hlavně o osoby s anorexií, v období těhotenství a při kojení. Přípravky obsahující zelenou kávu nejsou určeny pro děti. S nejvyšší opatrností nebo vůbec by neměly užívat osoby se srdečními či cévními chorobami v pokročilém stadiu a s příliš vysokým krevním tlakem. Všeobecně se lze orientovat podle konzumace klasické kávy. Pokud někomu nedělá užívání klasické kávy dobře a točí se mu pak HLAVA nebo nadměrně buší SRDCE, pak pro tyto osoby není green coffee vhodné.

 • Existuje více přípravků, dokonce i potravin s názvem zelená káva, jsou v tom nějaké rozdíly?

Ano velmi podstatné. Klasická zelená káva jako nápoj je gastronomická záležitost nejedná se o Koncentrát. Řada přípravků v podobě doplňků stravy má velmi nízkou koncentraci chlorogenových kyselin, takže jsou málo účinné. Velmi důležitou roli hraje míra zakoncentrování zelené kávy. Běžně se užívá zakoncentrování 1:10 – cenově je to příznivější, ale málo účinné. Také je důležité vědět kolik miligramů Koncentrátu obsahuje jedna tableta. Špičkový přípravek má minimálně 50% kyselinu chlorogenovou zakoncentrovanou 1:20 a 200 mg takového Koncentrátu v tabletě. Jedná se o Green Coffee 4000 extra silné.

Závěr:
Pokud jste názoru, že zázračné tablety na hubnutí neexistují máte pravdu. Neexistují přípravky, které nahradí silnou vůli člověka snažícího se zhubnout a zbavit přebytečných kilogramů. Je však pravdou, že vhodně volený doplněk stravy může být užitečným pomocníkem a jedním z faktorů v dosažení požadované postavy. Užívání zelené kávy je díky jejím vlastnostem ideálním doplňkem stravy při dietě a očistných kůrách. Doplňkem, který vám pomůže dosáhnout stanovených cílů a ulehčí náročné období hubnutí mimo jiné také i tím, že na to člověk není úplně sám.
Es wurden keine Rezensionen gefunden.


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ