Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  A Dr. Candy Pharm
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Dr. Candy Pharm

IMUNA PHARM, as se sídlem v Šarišských Michaľanech je slovenská společnost působící ve farmaceutickém průmyslu. Zaměřuje se na farmaceutickou výrobu, která sama podléhá aplikaci velmi náročných výrobních procesů a přísných kritérií stanovených a potvrzených Světovou zdravotnickou organizací (WHO), které jsou v souladu s legislativou Evropské unie.

Během posledních 60 let existence společnosti prošla řadou změn zejména v oblasti technologického rozvoje, v oblasti obchodu a v oblasti strategické činnosti.
IMUNA PHARM je soukromá společnost od roku 2002. V uplynulých letech společnost IMUNA PHARM, as, prostřednictvím využití fondů EU modernizovala a renovovala své kapacity pro výrobu, díky níž dokázala vytvořit více příležitostí a rozšířit své působení na zahraniční trhy.
IMUNA PHARM, as Šarišské Michaľany jsou držiteli následujících certifikátů: GMP, ISO a CE.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
DR. Candy Pharma Carbo medicinalis reduziert übermäßige Darmblähungen um 20 Tabletten à 300 mgDR. Candy Pharma Carbo medicinalis reduziert übermäßige Darmblähungen um 20 Tabletten à 300 mg
Carbo medicinalis je doplněk stravy, který snižuje nadměrnou střevní plynatost.   Aktivní uhlí přispívá ke snižování nadměrné plynatosti po jídle. Dávkování a způsob užití Doporučená dávka je 2 - 4 tablety 3 - 4x denně. Tablety se užívají celé a zapijí se vodou nebo je lze rozpustit v malé
2.21 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ