>  A Dr. Candy Pharm
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

IMUNA PHARM, as se sídlem v Šarišských Michaľanech je slovenská společnost působící ve farmaceutickém průmyslu. Zaměřuje se na farmaceutickou výrobu, která sama podléhá aplikaci velmi náročných výrobních procesů a přísných kritérií stanovených a potvrzených Světovou zdravotnickou organizací (WHO), které jsou v souladu s legislativou Evropské unie.

Během posledních 60 let existence společnosti prošla řadou změn zejména v oblasti technologického rozvoje, v oblasti obchodu a v oblasti strategické činnosti.
IMUNA PHARM je soukromá společnost od roku 2002. V uplynulých letech společnost IMUNA PHARM, as, prostřednictvím využití fondů EU modernizovala a renovovala své kapacity pro výrobu, díky níž dokázala vytvořit více příležitostí a rozšířit své působení na zahraniční trhy.
IMUNA PHARM, as Šarišské Michaľany jsou držiteli následujících certifikátů: GMP, ISO a CE.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-9%
Dr. Candy Pharma Carbo medicinalis reduziert die übermäßige Darmgasigkeit um 20 tblet 300 mgDr. Candy Pharma Carbo medicinalis reduziert die übermäßige Darmgasigkeit um 20 tblet 300 mg
Carbo medicinalis je doplněk stravy, který snižuje nadměrnou střevní plynatost. Balení obsahuje 20 tablet. Dávkování a způsob užití: Doporučená dávka je 2 - 4 tablety 3 - 4x denně. Tablety se užívají celé a zapijí se vodou nebo je lze rozpustit v malém množství vody, důkladně je rozmíchejte a
2.02 EUR
Sie erspaen 0.21 EUR (9%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ