Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  A EcoGlass a.s.
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

EcoGlass a.s.

EcoGlass, a.s. je společnost, která je založena na nejlepší tradici českých sklářských výrobců. Je 100% vlastněná českým vlastníkem a výroba skla lisováním byla vyvinuta zejména pro aplikace ve světelné technice. Hlavními zákazníky se tedy stali výrobci světel, automobilových reflektorů a LED svítidel. Také naše dodávky skleněných reklamních těžítek, dárků nebo cen pro sportovní akce je u zákazníků ve stále větší oblibě.

Během posledních zhruba 5 let se nám podařilo zajistit pro Český trh dodávky lustrových ověsů z vysoce kvalitního křišťálu a dnes zásobujeme hlavní výrobce svítidel. Ukázalo se, že o tyto ověsy je zájem i mezi konečnými odběrateli, kteří mají lustr už doma a z nějakých důvodů potřebují provést buď nějakou výměnu, nebo opravu, nebo se rozhodli si ověsit lustr podle vlastního návrhu.

Tento internetový obchod sleduje potřeby právě konečných uživatelů, kteří mají jinak obtížnou možnost se ke zboží dostat. V roce 2011 slavíme 20 let od zahájení činnosti a to je krásná příležitost rozšířit naši činnost otevřením internetového obchodu. V obchodě najdete nejen lustrové ověsy, ale také skleněná těžítka a další dárkové předměty z naší výroby.

V poslední době se projevuje zvýšený zájem o stavby světel s využitím LED a na trhu není dostatek kvalitní optiky vyrobené ze skla. Rozhodli jsme se proto zařadit do obchodu i naše skleněné čočky, které jsou navrženy pro nejprodávanější LED. Pro některé aplikace, zejména pro venkovní použití, je sklo nenahraditelný materiál, stejně tak jako pro prostředí se zvýšenou teplotou nebo pro světla pod vodu a podobně.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-4%
Asphärisches Vergrößerungsglas vergrößert 4xAsphärisches Vergrößerungsglas vergrößert 4x
Tato čočka je primárně navržena jako čtecí lupa 4x zvětšující. Současně jde o vysoce kvalitní asférickou čočku, kterou je možné použít pro obecné osvětlovací účely. Výkres : A0106515_drawing.pdf [96641 b] Ohnisková vzdálenost 68,3 mm Průměr 65 mm Tloušťka 14,5 mm
8.08 EUR
Sie erspaen 0.38 EUR (4%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ