>  A Eveline Cosmetics
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Eveline Cosmetics je jednou z největších kosmetických firem v Polsku, která má zastoupení v celé Evropě. Eveline Cosmetics přináší na trh špičkové a cenově dostupné kosmetické produkty.

Výrobky Eveline Cosmetics jsou dermatologicky testovány a nejsou testovány na zvířatech. Eveline Cosmetics Group je největším polským výrobcem kosmetiky. Za 30 let zkušeností získal silnou pozici na trzích ve více než 70 zemích po celém světě. Nabízí široký sortiment make-up a péče o pleť. Výrobky Eveline jsou výsledkem nadšení a odhodlání přes 500 specialistů. Roční prodej je téměř 70 milionů kosmetiky, z nichž 80% jsou vyváženy.
V roce 2011, zaznamenali výrazný nárůst prodejů ve střední Evropě: v České republice, Maďarsku a na Slovensku. Také zaznamenali prodej v Bulharsku, Srbsku, Bosně a Chorvatsku. Rok 2011 byl také rokem nárůstu o 50% vývozu na Blízký východ. Své produkty prodávají také na Tchaj-wanu, Barma, Indie, Malajsie, Singapur, Jižní Korea a Hong Kongu. Kvalita výrobků byla potvrzena několika spotřebitelských a podnikatelských ocenění.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-14%
Eveline Cosmetics Handmed + antibakterielles Handspray 70% Alkohol 50 mlEveline Cosmetics Handmed + antibakterielles Handspray 70% Alkohol 50 ml
Osvěžující antibakteriální sprej na ruce. 70% alkoholu. Vysoká ochrana proti bakteriím i bez použití vody! Eveline Cosmetics osvěžující antibakteriální sprej lze použít pro každodenní péči, hygienu a osvěžení pokožky rukou. Ochranný přípravek omezuje bakteriální růst a zajišťuje účinnou hygienu ruk
4.74 EUR
Sie erspaen 0.77 EUR (14%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ