>  A Evita
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben
V roce 1951 vzniká v Polsku nový závod, kde začíná výroba obvazového materiálu pro ministerstvo obrany. V současné době je společnost kapitálová, která se skládá ze 49 společností, včetně 19 společností v Polsku, Rusku, Ukrajině, Indii a jiné. TZMO S.A. v České republice společnost nabízí nabízí jak dámské hygienické výrobky značky Bella, dětské pleny Bella Happy, Panda a výrobky z bavlny Bella Cotton, tak i pomůcky pro inkontinentní značky Seni a obvazový materiál značky Matopat. V roce 2005 uvedla společnost na trh značky Dr Max – čisticí prostředky a Bom – sterilizační materiál. Všechny výrobky společnosti TZMO S.A. jsou jakostní označení GMP, CE a ISO 9001. Součástí obchodní politiky je propojení vysoké kvality výrobků s přijatelnými cenami a vysokou úrovní poskytovaných služeb. Značka Bella Happy, to jsou plenky a vlhčené ubrousky určené pro děti nejvyšší kvality. Všechny složky, na jejichž bázi se produkty vyrábí, jsou důkladně testovány, čímž se eliminuje riziko podráždění nebo alergií. Značka Panda náleží polské skupině TZMO S.A. Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. - Toruňské závody materiálů obvazových a. s.). Společnost TZMO S.A. funguje na polském trhu již od roku 1951 a patří mezi přední světové výrobce hygienických potřeb pro ženy a děti, inkontinentních pomůcek a zdravotnického materiálu a díky vysoké kvalitě svých výrobků zaujímá vedoucí místa na mnoha evropských trzích.
Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-19%
Evita kosmetische Make-up Tampons 80 StückEvita kosmetische Make-up Tampons 80 Stück
Odličovací tampony Evita. Vhodné pro kosmetické a hygienické účely. - 100% bavlna - 80 kusů  
0.64 EUR
Sie erspaen 0.15 EUR (19%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-4%
Evita Normal Wings intime Pads mit Flügeln 12 StückEvita Normal Wings intime Pads mit Flügeln 12 Stück
Evita Normal Wings jsou tradiční hygienické vložky sbočními křidélky pokryté jemnou vlákninou Softiplait poskytující pocit komfortu a měkkosti. Izolační fólie zajišťuje ochranu před únikem tekutiny. Hygienické výrobky Evita jsou určeny pro všechny ženy, které ocení kvalitu za dostupnou cenu. Absor
0.68 EUR
Sie erspaen 0.03 EUR (4%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-4%
Evita Normal Lange extra lange Intimpolster 10 StückEvita Normal Lange extra lange Intimpolster 10 Stück
Extra dlouhé hygienické vložky pokryté jemnou vlákninou Softiplait, která dodává pocit pohodlí a měkkosti. Jsou ideální při silném krvácení. Tradiční vložky určené pro všechny ženy, které ocení kvalitu za dostupnou cenu. Absorpce: 4 kapky Evita Normal Long dámské hygienické vložky 10 kusů
0.68 EUR
Sie erspaen 0.03 EUR (4%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-17%
Evita Ultra Softiplait Damenbinden mit Flügeln 9 StückEvita Ultra Softiplait Damenbinden mit Flügeln 9 Stück
Supertenké vložky s bočními křidélky pokryté jemnou vlákninou Softiplait poskytující pocit komfortu a měkkosti. Jsou vhodné při silné menstruaci. - 2 mm - 9 kusů Absorpce: 5 kapek. Hygienické výrobky Evita jsou určeny pro všechny ženy, které ocení kvalitu za dostupnou cenu.
0.68 EUR
Sie erspaen 0.14 EUR (17%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-13%
Evita Ultra Long Softiplait Damenbinden mit Flügeln 8 StückEvita Ultra Long Softiplait Damenbinden mit Flügeln 8 Stück
Supertenké vložky prodlouženého tvaru s bočními křidélky pokryté jemnou vlákninou Softiplait poskytující pocit komfortu a měkkosti. Jsou vhodné při silném krvácení. - 2 mm - 8 kusů Absorpce: 6 kapek. Hygienické výrobky Evita jsou určeny pro všechny ženy, které ocení kvalitu za dostupnou cenu.
0.71 EUR
Sie erspaen 0.11 EUR (13%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-17%
Evita Ultra Drainette Damenbinden mit Flügeln 9 StückEvita Ultra Drainette Damenbinden mit Flügeln 9 Stück
Supertenké vložky s bočními křidélky pokryté síťkou Drainette poskytující pocit výjimečného sucha a komfortu. Jsou vhodné při silném krvácení. - 2 mm - 9 kusů Absorpce: 5 kapek. Hygienické výrobky Evita jsou určeny pro všechny ženy, které ocení kvalitu za dostupnou cenu.
0.68 EUR
Sie erspaen 0.14 EUR (17%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-8%
Evita Classic Fit Slip Einlegesohlen 20 StückEvita Classic Fit Slip Einlegesohlen 20 Stück
Hygienické výrobky Evita jsou určeny pro všechny ženy, které ocení kvalitu za dostupnou cenu. Slipové vložky pokryté jemnou vlákninou poskytující každodenní pocit komfortu a měkkosti.
0.47 EUR
Sie erspaen 0.04 EUR (8%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ