>  A FARMAX®
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Farmaceutická divize SVUS byla založena 1. května 1992 jako divize s nejlepší perspektivou na půdě dřívějšího sklářského výzkumného ústavu, s tradicí datující se k roku 1923, kdy zde byl založen Státní výzkumný ústav sklářský, který se zabýval výzkumem sklářských technologií – od toho název SVUS.

Později byl název SVUS doplněn o slovo Pharma, vzhledem k posunu podnikatelské činnosti směrem k farmacii. Původní prostory výzkumného ústavu, takzvané „bezprašné“ provozy, byly – po nezbytné adaptaci tak, aby vyhověly požadavkům na čisté prostředí třídy D – velmi vhodné k využití pro farmaceutický průmysl,  včetně primárního balení nesterilních lékových forem.

Cílem bylo co nejvíce vyhovět požadavkům rychle se rozšiřujícího domácího i zahraničního trhu léčiv, doplňků stravy a kosmetiky.

Společnost SVUS Pharma a.s. je přední výrobce generických léčiv a doplňků stravy obchodní značky FARMAX®.

Možná jsme snílci, když věříme, že dělat věci poctivě a s láskou se i v dnešní době vyplácí - dokonce i v takovém oboru, kterým je farmacie. I přes úporný tlak konkurence a gigantických nadnárodních firem se stále snažíme myslet na hodnoty, které jsme si před 25 lety předsevzali. Kvalita, lidskost a zdraví celé vaší rodiny - 3 základní pilíře, na kterých jsme vystavěli produktové portfolio naší vlastní obchodní značky FARMAX®.

Proč si koupit produtky značky FARMAX®?

  • Česká firma - produkty značky Farmax® pochází z tradiční české firmy SVUS Pharma a.s. sídlící v samém srdci Hradce Králové
  • Více jak 20 let zkušeností - na pultech českých lékáren se první krabičky Farmax® objevily už v roce 1998.
  • Kvalita na prvním místě - kvalita našich výrobků je pro nás alfou a omegou. 
  • Neustále kupředu - každým dnem pracuje více než 100 farmaceutických specialistů na zdokonalování našich produktů a procesů výroby.
Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Farmax Prevetan Clasic Nahrungsergänzungsmittel für optimale Immunität 30 TablettenFarmax Prevetan Clasic Nahrungsergänzungsmittel für optimale Immunität 30 Tabletten
Preventan® Clasic obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy). 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine®. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé. Cucavé tablety Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek 1 tabl
7.29 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ