>  A FertilCount™
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Lidé jsou mezi nejméně plodnými druhy na zemi. Těhotenství je výsledkem složité kombinace faktorů a událostí. 

Podle statistik, neplodnost postihuje asi 12 až 15 procent populace v reprodukčním věku, bez ohledu na jejich věkovou skupinu. 

U neplodných párů, muži i ženy tvoří 40% případů neplodnosti každého a 20% případů neplodnosti jsou kvůli společnému problému. Průzkumy naznačují, že tolik jak 50% 'se snaží otěhotnět "páry životní styl neopustily je v nejlepším stavu pro početí. 

Takže průměrná doba otěhotnět se mohou značně lišit a je problémem pro ty, kteří mají potíže být těhotná. 
Těhotenství se nestane hned, páry může dojít k plíživé úzkost. 

Babystart® portfolio si klade za cíl připravit "se na snažší otěhotnění" páry pro přirozeným početím a vést je k časné lékařské pomoci, pokud vykazuje známky snížené plodnosti.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
ABLAUF ABGELAUFEN
FertilCount-Fruchtbarkeitstest für Männer 1 Verwenden Sie das Ablaufdatum 03/2019FertilCount-Fruchtbarkeitstest für Männer 1 Verwenden Sie das Ablaufdatum 03/2019
Test mužské plodnosti FertilCount 1 je určen pro jednorázové zjištění plodnosti muže v soukromí a pohodlí domova. Výsledek testu mužské plodnosti je znám během 15 minut s přesností 97 %. Test měří kvalitu spermií na základě jejich počtu a životaschopnosti. Neplodnost postihuje přibližně 10-15
18.11 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ