>  A Fisherman's Friend®
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Fisherman's Friend je značka silných mentolových pastilek vyráběných firmou Lofthouse ve Fleetwoodu, Lancashire, Anglie.

Fisherman's Friend byl vyvinut lékařem Jamesem Lofthousem v roce 1865 na zmírnění různých dýchacích potíží rybářů, kteří pracovali v extrémních podmínkách Severního moře. Původně vyvinul tento lék ve formě velmi silné mentolové a eukalyptové tekutiny. Později ve formě malých pastilek, které byly snadnější na přepravu. Podle výrobce začali rybáři odkazovat na pastilky jako na přítele (friend), proto jméno. Co se týče receptury, zůstaly Fisherman's Friend v podstatě nezměněny.

Fisherman's Friend jsou nyní k dispozici ve více než stovce zemí, v různých příchutích, z nichž některé jsou k dispozici pouze v některých zemích. Některé příchuti jsou bez cukru, sáčky s nimi jsou pruhované.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Fishermans Freund-Süßigkeiten Dia Nate 25g Grün 7444Fishermans Freund-Süßigkeiten Dia Nate 25g Grün 7444
Fishermans Friend jsou bonbóny pro úlevu proti kašli, nachlazení a pro skvělou kondici. Byly poprvé vyrobeny v roce 1865 na pomoc rybářům pracujícím v drsných podmínkách Severního Atlantiku a Islandu. Vyznačují se osvěžujícími účinky. Jsou šetrné k zubům, protože neobsahují cukr. Komprimát s mátovo
1.21 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ