>  A Fix
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Společnost Fix se zabývá výrobou a distribucí velmi účinných bylinných krémů. Fix-krém-1 je krém určený hlavně na bolesti kloubů, svalů různého původu ale i na masáže.

Novinkou v jejich sortimentu je Fix-krém-H, jehož hlavní součástí je extrakt z dubové kůry který významně podporuje hojení hemoroidů a poranění kůže. Oba krémy jsou vyráběny podle tradiční, prověřené receptury s vysokým obsahem extraktů měsíčku lékařského, tymiánu obyčejného a dubové kůry.

Otcem a zakladatelem firmy byl p. Elemír Kellner, který už před třemi desetiletími začal manufakturní způsobem vyrábět Fix-krém-1 z vlastně pěstovaných léčivých rostlin. Jejich příznivý regenerační, hojivý a protizánětlivý účinek a také technologie výroby zaručující pravost použitých rostlin, která se navzdory modernizaci výrobních zařízení nezměnila dodnes, jim umožňuje vyrábět už druhý milion tub od začátku výroby. Nejlepším poděkováním je pro ně množství ohlasů ze strany zákazníků, kterým jejich krémy pomohli a v mnoha případech se staly jejich denními pomocníky.

Léčivé rostliny jakož i extrakty používané při výrobě si pěstují a vyrábí sami na vlastních pozemcích a zařízeních bez chemického ošetření a tím zaručují jejich ekologickou čistotu. Každý nabízený přípravek je kvalitativně kontrolován výstupní kontrolou, čímž je garantována jeho vysoká kvalita a účinnost.

Přípravky Fix-krém-1 a Fix-krém-H jsou určeny pro přímého spotřebitele a můžete si je zakoupit v lékárnách. Příznivé účinky krémů znají i v České republice, Německu a Maďarsku, kde je úspěšně exportují.

Díky dlouholetým zkušenostem a moderním výrobním kapacitám nabízí pro obchodní partnery i možnost smluvní výroby a balení kosmetických krémů, mastí, mýdel a propylenglykolových extraktů.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Calcium pahtothenicum 30g 8644Calcium pahtothenicum 30g 8644
Krém na pokožku s obsahem látky calcium pantothenicum, díky které má krém výrazný regenerační a hydratační účinek. Velmi dobře se vstřebává do pokožky a zároveň ji účinně promašťuje. Podpora obnovy poraněné pokožky a růstu nově vytvořeného tkáně. Způsob použití: Přípravek je určen pouze pro venkov
2.31 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ