>  A Gentelle Essentials
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Společnost McBride, přední evropský poskytovatel domácích spotřebičů a výrobků pro osobní péči, představila v rámci své značky Gentelle upravený a zjednodušený sortiment osobní péče. 

Řada Essentials obsahuje 13 výrobků pro osobní péči včetně pěn do koupele, sprchové gely, ruční a tělové mléko z aloe vera a ruční praní, které mají za cíl nechat pokožku pocit čerstvé spolu s mužským holicím gelu a vlasovým gelem pro všechny důležité povrchy .

Řada produktů "Fruits" obsahuje šampony, kondicionéry, sprchový gel, ruční mytí, koupelový krém a nový gel na holení, které poskytují výraznou ovocnou vůni, která je ideální pro individuální chuť. Vůně, pečlivě vybrané pro sortiment "ovoce", se skládají z jahodové crcvičky, jablkové krupice, borůvky, kokosového ořechu, marhule a bujné broskve.

Oba upravené výrobky byly vytvořeny s ohledem na základní demografické údaje společnosti Gentelle, které nabízejí nové větší velikosti balení za zvýšenou hodnotu za peníze a osvěžující a živé vůně, které vytváří ještě hezčí pohled na poličce.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Es wurden keine Artikel gefunden
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ