Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Toilette Eau de Toilette für Frauen 30 ml

Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Toilette Eau de Toilette für Frauen 30 ml

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Toilette Eau de Toilette für Frauen 30 ml
Code:
78786
:
3605521939876
Gewicht:
0.280
Hersteller:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Jiskřivá vůně uvedena na trh v roce 2014

vůně inspirovaná samotným SRDCEm přírody

Giorgio Armani uvádí novou jiskřivou vůni Acqua di Gioia Eau de Toilette, která je inspirována samotným SRDCEm přírody. Voda, vzduch, slunce. Zdroje nekonečného mládí a štěstí. Transformace dokonalé harmonie půVodní vůně, skrz smyslnou cestu směrem ke světlu. Acqua di Gioia Eau de Toilette znamená příliv čiré energie. Ztělesňuje sytou a smyslnou ženu, která čerpá síly z hlubin přírody. Zdobí ji klidná krása, přesto ožívá radostí a možnostmi volby. Předzvěstí její znovuzrození je blížící se jaro, která jí doplňuje síly. Žije v dokonalém souladu, svádí ji svěžest vzduchu, pohlazení živých paprsků světla i líbezná radost tryskající z rostlin v plném květu. Vše je nové, rozzářené.

Acqua di Gioia je esence radosti . Je oslavou ženy a přírody ve fascinujícím úniku přes rozlehlou krajinu až k nekonečnému moři. Harmonie smyslných emocí odhalena v překvapivých odlescích charakteristického akordu vodního jasmínu.

Zelenější a jemnější Acqua di Gioia Eau de Toilette připomíná nové začátky. Pocit svěžesti je ještě umocněn pivoňkovým tónem. Pivoňka je typicky jarní rostlinou. Během několika krátkých týdnů se honosí krásným květenstvím, které se vyjímá hrdými něžnými okvětními plátky a šíří do okolí nezaměnitelnou vůni. Její krása je křehká a přesto okouzlující i neskonale ženská.

Vrchní tóny jiskří pikantními tóny Citronu Primofiore, pupeny černého Rybízu, které se objevují brzy z jara, čistou křehkou aroma Hrušky a akordem fialkového lístku. Svěží, ladné a zářivé SRDCE je tvořeno dvojicí jemných protikladů. Hebké pohlazení okvětních lístků Pivoňky obklopuje čistotu dvou jasmínů: Křišťálově čistého vodního jasmínu a Absolue ze smyslného arabského jasmínu. Tato kompozice navozuje dojem křehké a jemné průsvitnosti. Vůně odkrývá svá tajemství vrstvu za vrstvou. Přechází do dlouhotrvajícího zemitého základu Cedrového dřeva a lahodného Kašmeranu. Základ je lehce doslazen špetkou třtinového Cukru, který směsi přidává návykový šarm.

Složení vůně:
HLAVA: citron, Černý rybíz, Hruška, lístky Fialky
SRDCE: pivoňka, jasmín
ZÁKLAD: cedr, Cashmeran, třtinový cukr

Lahvička Acqua di Gioia Eau de Toilette odkazuje k neustále se měnící přírodě: Působení písku na střep skla, které je na dně moře vyhlazené do podoby průsvitného oblázku. Ten pak čirou náhodou vyvrhnou Vlny na sluncem zalitou pláž. Jeho přírodní ženské linie odrážejí a lámou sluneční paprsky, matný povrch se doslova chvěje vnitřním světlem. Jen drobná kapička vody se třpytí v jeho ledově zelených hlubinách. Zelených a něžných jako první jarní lístky.

V kampani Acqua di Gioia Eau de Toilette opět vystupuje Emily DiDonato. Slavná modelka tentokrát představuje ženu, jejíž mládí a radost se znovu probouzí spolu se silami přírody. Tvoří jeden celek se svým okolím a doslova září nevinností, sebedůvěrou a smyslností. Je opět plná energie. Je v plném květu.

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceLoreal Group
Balení1
UrčeníPro ženy
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ