>  Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Toilette Eau de Toilette für Frauen 30 ml

Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Toilette Eau de Toilette für Frauen 30 ml

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Toilette Eau de Toilette für Frauen 30 ml
Code:
78786
:
3605521939876
Gewicht:
0.280
Hersteller:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Jiskřivá vůně uvedena na trh v roce 2014.

Vůně inspirovaná samotným SRDCEm přírody. Giorgio Armani uvádí novou jiskřivou vůni Acqua di Gioia Eau de Toilette. Voda, vzduch, slunce. Zdroje nekonečného mládí a štěstí. Transformace dokonalé harmonieVodní vůně, skrz smyslnou cestu směrem ke světlu. Acqua di Gioia Eau de Toilette znamená příliv čiré energie. Ztělesňuje sytou a smyslnou ženu, která čerpá síly z hlubin přírody. Zdobí ji klidná krása, přesto ožívá radostí a možnostmi volby.

Acqua di Gioia je esence radosti . Je oslavou ženy a přírody ve fascinujícím úniku přes rozlehlou krajinu až k nekonečnému moři. Harmonie smyslných emocí odhalena v překvapivých odlescích charakteristického akordu vodního jasmínu.

Lahvička Acqua di Gioia Eau de Toilette odkazuje k neustále se měnící přírodě. Působení písku na střep skla, které je na dně moře vyhlazené do podoby průsvitného oblázku. Ten pak čirou náhodou vyvrhnou Vlny na sluncem zalitou pláž. Jeho přírodní ženské linie odrážejí a lámou sluneční paprsky, matný povrch se doslova chvěje vnitřním světlem. Jen drobná kapička vody se třpytí v jeho ledově zelených hlubinách.

V kampani Acqua di Gioia Eau de Toilette opět vystupuje Emily DiDonato. Slavná modelka tentokrát představuje ženu, jejíž mládí a radost se znovu probouzí spolu se silami přírody. Tvoří jeden celek se svým okolím a doslova září nevinností, sebedůvěrou a smyslností. Je opět plná energie.

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceLoreal Group
Balení1
UrčeníPro ženy
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ