>  Giorgio Armani Code Kaschmir Eau de Parfum für Frauen 75 ml Tester

Giorgio Armani Code Kaschmir Eau de Parfum für Frauen 75 ml Tester

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Giorgio Armani Code Kaschmir Eau de Parfum für Frauen 75 ml Tester
Code:
1701236
:
3614271418142
Gewicht:
0.320
Hersteller:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Orientální květinová vůně uvedena na trh na jaře 2017
smyslnost nabývá nový charakter

Armani Code Cashmere je hřejivý a příjemný jako ta nejjemnější látka a představuje spletitou mozaiku kontrastů. Celou stopu vůně od začátku do konce prosvěcuje všudypřítomný Pomerančový květ, který umocňuje motiv arabského Jasmínu. Tento nezapomenutelný a neuvěřitelně smyslný motiv tvoří akord s tóny Otočníku a Kosatce. Jeho barva je temně rudá, v níž se lesknou růžové detaily. Je to mysteriózní odstín charakterizující vůni, který přechází od květinových dotyků k téměř živočišnému akordu kůže, semiše a Kadidla.

Armani Code Cashmere je nejintenzivnější z Armani Code. Jde o vůni zachycující příběh lásky, který vyprávějí dva Parfuméři: Dominique Ropion a Carlos Bena (IFF). Je to smyslná kombinace rozkoše, symbol důvěry a útěchy, kterou rozehřívá něžný akord mandlového Mléka.

Autoři této vůně jsou Carlos Benaim a Dominique Ropion.

Řada Armani Code čerpá inspiraci v působivých tónech Pomerančového květu. Jde o paletu nenásilné svůdnosti, hru světla a stínů, temnoty a jasné záře. Neztrácí se, přesto pokaždé vyniká stejným jedinečným stylem. V jediné chvíli je jediným zástupcem i celou řadou. Žena Armani Code je elegantní, výjimečná a komplexní žena Giorgio Armani, žena, která bezchybně ovládá každý kodex, ale dokáže si vybrat Parfém podle svého vlastního osobitého dress codu.

Orientálne-květinová kompozice zachovává charakteristický dotek stopy - Pomerančových květů. Pomerančový květ a sambac Jasmín ve vrchní vrstvě později představí pudrové srdce Heliotropu, Kosatce a mandlového Mléka. Jeho intenzivní základ vůně je tvořen kadidlem, které je namixované v dokonalém souladu s akordy kůže, Pačuli a semiše.

Složení vůně:
Hlava: Pomerančový květ, arabský Jasmín 
Srdce: Otočník, Kosatec, mandlové Mléko
Základ: akord kůže, semiše a kadidlo

Charakteristický úzký a vysoký flakón je zahalen do fialových tónů.

Giorgio Armani Code Cashmere Parfémovaná voda Tester pro ženy 75 ml

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceLoreal Group
UrčeníPro ženy
Balení1
Typ produktuOrientální typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ