>  Giorgio Armani Sí Eau de Parfum Intensives parfümiertes Wasser für Frauen 1 ml Spray

Giorgio Armani Sí Eau de Parfum Intensives parfümiertes Wasser für Frauen 1 ml Spray

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Giorgio Armani Sí Eau de Parfum Intensives parfümiertes Wasser für Frauen 1 ml Spray
Code:
98526
:
98526
Gewicht:
0.010
Hersteller:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Květinová vůně pro ženy uveden na trh v roce 2014
sí odvaze, sí vášni, sí mně samé

Giorgio Armani představuje absolutní vášeň v podobě si Eau de Parfum Intense. Úchvatnou poctu smělé a odvážné ženě.

Parfém si, který vstoupil na trh roku 2013, ztělesňuje neodolatelně moderní ženskost. Je věnován ženě, která disponuje šarmem, půvabem a nezávislou duší, vyniká rafinovaností a upřímnou sebejistotou a neuvěřitelnou svůdností. Dokonalá. Smělá. Krásná. Žena si čerpá sílu ze svých tužeb. Sí Eau de Parfum Intense pro ni znamená manifest naprosté elegance. Nadšeně říká Si těmto emocím, riskování i získávání všeho, o co usiluje. Sí Eau de Parfum Intense se pohybuje na samé hranici smyslnosti. Jde o smyslné objetí zahalené legendární černou, které vzbuzuje zvědavost i touhu. Temná záře na nahé pleti znamená esenci italské elegance. Příslib nezapomenutelné přitažlivosti.

Sí Eau de Parfum Intense, zastupující nový archetyp vášnivé ženy, zdůrazňuje smyslný a elegantní aspekt ženy Armani. Strukturovanější kompozice novodobého chyprového akordu si nás zavádí do nečekaných hlubin. Tento motiv halí celou vůni do luxusní temné škály. Černá, která se skládá ze široké palety drobných detailů, září ve své svůdnosti a upadá do hlubin tajemna. Tato dvojakost byla mistrně převedena do podoby vonné směsi zářivých nektarů, jejichž spojení je umocněno hloubkou návykového Vanilkového lusku, tmavých dřev i ambrových pryskyřic.

S podmanivou jasností se esence Neo Jungle z černého Rybízu, která se získává ze samotného srdce lahodného ovoce, rozzařuje pomocí ingrediencí Bergamotu a Mandarinky. Tuto kompozici doplňuje špetka hedvábné Frézie. Okázalé, květinové a intenzivně ženské srdce vůně nabízí lahodný buket mimořádně silné esence z květnové Růže a Absolue z Neroli. Když se vůně při kontaktu s pletí zahřeje, odhalí svou smyslnou podstatu. Omamné živočišné tóny Vanilkové Absolue ještě umocňuje Vanilková esence Vanilla Pure Jungle. Zlatavé tóny Benzoinu a temná dřevitá vůně organoxu a Pačuli se vznášejí nad balzámem z jedlové Pryskyřice. Tato vášnivá, sladká a působivá vůně je nevtíravá a extrémně ženská.

Složení vůně:
Hlava: Akácie, Černý rybíz, Mandarinka, Bergamot, Frézie
Srdce: májová Růže, Neroli, Pelyněk, Vonokvětka
Základ: Ambroxan, Pačuli, dřevité tóny, Vanilka

Tajemná. Věčná. Luxusní. Charakteristický a netypický uzávěr vypadá, jakoby se rozpouštěl do nezaměnitelného flakónu Si. Tekutý onyx zachycen v zářivé průsvitnosti broušeného skla. Přesné linie lemují zlatavé proužky, vnitřek lahvičky je zastíněné černým potahem, který připomíná Hedvábí. 3D lakovaný efekt je inspirován ručně foukaným sklem z Murana. Jeho úctyhodná hloubka a vrstvení vzniká jen díky inovativní tepelné fúzi exkluzivních hybridních a tradičních skel. A tak může pevná černá barva v kontrastu se zářivou průsvitností podtrhnout přirozenou exkluzivitu lahvičky. Tento působivě smyslný předmět připomíná emoce, které má vyvolávat.

Giorgio Armani Si Intense Parfémovaná voda pro ženy 1ml odstřik

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceLoreal Group
UrčeníPro ženy
Balení1
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ