Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  Givenchy Ange ou Demon Le Perfume Damenduft Wasser 1 ml Spray, Vialka

Givenchy Ange ou Demon Le Perfume Damenduft Wasser 1 ml Spray, Vialka

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Givenchy Ange ou Demon Le Perfume Damenduft Wasser 1 ml Spray, Vialka
Code:
85637
:
3274872300002
Gewicht:
0.010
Hersteller:
DÁREK
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Orientální, sexi vůně, která přišla na trh v březnu 2015 
Parfém, který představuje novou dimenzi svádění. 
Pro ženu, která hledá vyjímečný a originální zážitek.
Vůně je vášnivá a svůdná, elegantní, dřevitě květinová.

Ange ou Démon Le Parfum & Accord Illicite je inovativní vůní od Givenchy Ange ou Demon, která přichází ve dvou samostatných lahvičkách (Le Parfum a Accord Illicite). 

Givenchy jako první představuje nový rituál pro používání vůní: ten nejsmyslnější parfém doprovází noty plné osudové přitažlivosti a koncentrované svůdnosti pro extázi smyslů. 

Zapomeňte přitom na všechna známá pravidla týkající se svádění. Všechno je jinak. Givenchy představuje novou dimenzi vůně Ange ou Démon, nejvášnivější vůni všech dob. Otevírá se nový příběh plný svůdnosti, který zbožňuje ženskost a posouvá všechny známé hranice. Budete anděl, nebo démon? Ange ou Démon? Angel or Demon? To víte jen vy sama… 

Parfém Ange ou Démon Le Parfum je svůdná a elegantní vůně, dřevito florientální. Jasmín Sambac je ztělesněním ženské erotiky a instinktu svádění. Stimulující tlukot Pižma na kůži způsobí doslova extázi vašich smyslů. Intenzivní a podmanivé nóty patčuli se objímají s magnetickým jantarem

Acord Illicité představuje zcela nový rituál v užívání parfému a patří k Ange ou Démon Le Parfum. Nový parfém naneste na pulzující místa na těle, zápěstí, šíji atd. Dle své nálad a příležitosti pak dále naneste pár kapek koncentrované svůdnosti Accord Illicité, která ještě více zintenzivní celkový prožitek. 

Accord Illicité není parfém, tak jak jej známe, je to tajemný, zakázaný Koncentrát těch nejsvůdnějších accordů fatální vůně Ange ou démon, který způsobí extázi vašich smyslů. Obsahuje ty nejvzácnější ingredience - afrodiziakální Bílé pižmo, patčuli, kůži feline a vanilku. 
Accord Illicite má být přidán na pulzní body.
Tento kouzelný flakonek je součástí balení Ange ou Démon Le Parfum.

Tváří kampaně je německý model Kati Nescher. 

Givenchy Ange ou Démon Le Parfum parfémovaná voda pro ženy 1 ml s rozprašovačem, Vialka

Nezaměnitelně rafinovaná Givenchy. Ačkoliv se narodil ve Francii, kořeny tohoto šlechtice, markýze Givenchy, zasahují do Itálie. Pařížský návrhář Hubert Givenchy (1927) nebyl v oblasti módy žádným začátečníkem, když v roce 1952 založil svou vlastní společnost. Několik let totiž pracoval spolu s tehdy neznámými tvůrci Pierrem Balmainem a Christianem Diorem pro Luciena Lelongea. V letech 1947 – 1951 působil také u avantgardní návrhářky Elsy Schiaparelli, největší konkurentky Coco Chanel. 

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceLvmh
Balení1
UrčeníPro ženy
Typ produktuOrientální typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ