>  Givenchy Dahlie Divin Le Nectar de Parfum EdP 75 ml Duftwassertester für Frauen

Givenchy Dahlie Divin Le Nectar de Parfum EdP 75 ml Duftwassertester für Frauen

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Givenchy Dahlie Divin Le Nectar de Parfum EdP 75 ml Duftwassertester für Frauen
Code:
1700360
:
3274872328884
Gewicht:
0.280
Hersteller:
Givenchy
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2016
elixír s božským účinkem

Legenda dosahuje nových výšin
Dahlia Divin je bohyní dnešní doby, je zářivou ikonou. Je zářivým zjevením plným světla a charismatické přítomnosti, sálá jako zářivý sluneční svit - její nepřítomnost znamená zatmění. Zlato je lesklým puncem vůně Dahlia Divin, je snadno rozpoznatelným otiskem a novou inkarnací Givenchy Haute Couture. Flakon zdobí jiskřící zlaté fragmenty, zlatavé záblesky prosvítají také skrze sklo flakonu. Smyslná zlatá vůně vás zahalí do svého rozzářeného závoje, pocítíte vrchol svého ženství.

Dahlia je žena s oslnivou aurou, kterou oslavuje vůně Dahlia Divin již od svého vzniku. Tato nádherná načasová vůně nyní přichází jako Nectar de Parfum. Ještě vzácnější a ušlechtilejší, ještě legendárnější, než kdy před tím. Zlato je lesklým puncem vůně Dahlia Divin, je snadno rozpoznatelným otiskem a novou inkarnací Givenchy Haute Couture. Flakon zdobí jiskřící zlaté fragmenty, zlatavé záblesky prosvítají také skrze sklo flakonu. Smyslná zlatá vůně vás zahalí do svého rozzářeného závoje, pocítíte vrchol svého ženství.

Elixir s božským účinkem
AURA uzamčena ve vzácném flakonu. Tvůrcem nové vůně Dahlia Divin Le Nectar je Francois Demachy, který v ní zhmotnil ódu na krásu. Dahlia Divin Le Nectar je elixírem oslnivé záře. Mimosa je zlatavou květinou par excellence, přináší této vůni svůj jedinečný podpis. Rozvétá pod sálajícími slunečními paprsky, kvete v samém srdci pouště. Nekonečné zlaté písečné duny, pocit mírného tepla na kůži, šepot lehce vonícího vánku. Mimosa vštípí vůni Dahlia Divin Le Nectar dojem lahodného potěšení. Je ZÁKLADním a majestátním stavebním kamenem vůně, spolu s Jasmínem Sambac, smyslnou růží.

Tento zářivý květinový akord se snoubí s téměř krémovými tóny Vetiveru a posvátné esence Santalového dřeva, obohaceného o nádech fazole Tonka bohaté akcenty Vanilkového Pižma. Dahlia Divín Le Nectar de Parfum se rozvine do saténově jemné hebkosti protkané svůdnou smyslností.

Autorem této vůně je Francois Demachy.

Složení vůně:
HLAVA: Mimosa
SRDCE: jasmín Sambac, růže
ZÁKLAD: vetiver, Santalové dřevo, fazole Tonka, vanilka, pižmo

Zlato v celé své nádheře. Flakon s novou vůní Dahlia Divin Le Nectar de Parfum je opultentním, zlatým talismanem božské ženskosti, je nekonečně svůdný a smyslný. Hrdlo flakonu je ozdobeno zlatým náhrdelníkem, zlatem je ozdobný také uzávěr flakonu. Zlatá záře je všudypřítomná. Tyto nápadné ozdoby evokují nádheru znovuobjeveného pokladu. Flakon připomíná nádherný šperk, talisman, který evokuje magnetickou a zářící ženskou energii. Dahlia Divin Le Nectar je jako svatyně plná božské síly oděna do zlatého pláště. Již nyní je tento flakon legendou.

Božská Dahlia Divin
Cesta do samého SRDCE pouště. Zlaté paprsky slunce objímají nekonečné duny. Uprostřed pouště se náhle vynoří grandiozní palác. Rozdíl mezi vyprahlou a pustou krajinou a moderním vzhledem tohoto současného chrámu je velmi nápadný. Jako fata morgána se zjevuje nádherná dívka Dahlia Divin, sestupující po písečných dunách. Je to moderní bohyně zahalená do zlatavé záře,obklopuje ji nádherná AURA svůdné vůně. Candice Swanepoel ztělesňuje ženu Dahlia Divin.

Tato charismatická supermodelka je součástí gangu módního domu Givenchy, je kamarádkou Riccardo Tisci. Je tváří kampaně Givenchy Jeans a také se několikrát podílela na módních přehlídkách pro Maison Givenchy. Tady je její jedinečná krása zvýrazněna nádhernými šaty z kolekce Givenchy Léto 2016 Haute Couture od Riccardo Tisci. Nový reklamní film Dahlia Divin je dílem kanadského režiséra Gordon von Steiner, jež je specialistou na módní kinematografii. Fotografie a reklamní vizuály jsou dílem jednoho z největších módních fotografů – Petera Lindbergha. Ztvárnil bohyni Dahlia Divin jako magneticky krásnou, zářící a nadčasovou.

Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum parfémovaná voda Tester pro ženy 75 ml

Zusendung eines neuen Passworts
UrčeníPro ženy
Balení1
Typ produktuOrientální typy
VýrobceLvmh


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ