>  A Hansaplast
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben
Dnes je značka Hansaplast jedničkou mezi výrobci náplastí v Evropě. Od roku 1922 jsou výrobky této značky známy pro svou prvotřídní kvalitu. Na 200 různých druhů produktů je celosvětově prodáváno pod značkou Hansaplast, Elastoplast a Curitas, a to včetně dobře vyzkoušených inovativních produktů pro jiné potřeby jako jsou problémy s chodidly, sportovní úrazy nebo bolesti zad.
Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Hansaplast Pflaster Frozen 20st 7834Hansaplast Pflaster Frozen 20st 7834
Hansaplast Junior Frozen - dětské náplasti s polštářkem s motivy filmu Ledové království ve dvou velikostech. Hansaplast Junior Frozen jsou náplasti šetrné k jemné dětské pokožce a jsou bezbolestně snímatelné. Mají různé motivy z Disney filmu Ledové království. Barvy použité na náplasti jsou pro dě
1.78 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Hansaplast Classic silně přilnavá náplast 1 m x 6 cmHansaplast Classic silně přilnavá náplast 1 m x 6 cm
Dokonale přilnavá textilní náplast nedráždí pokožku. Prodyšná i přes svou silnou spolehlivost a lepicí schopnost.
1.7 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Hansaplast Disney Princezny náplasti s dětskými motivy 16 ksHansaplast Disney Princezny náplasti s dětskými motivy 16 ks
- šetrná k citlivé dětské pokožce, bezbolestně snímatelná - odolná vůči vodě a nečistotám - barvy použité na náplasti jsou pro děti bezpečné Použití: Vyčištěnou ránu přelepte náplastí.
1.78 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Hansaplast Náplast na kuří oka 8 kusůHansaplast Náplast na kuří oka 8 kusů
pomáhá odstranit kuří oka snižuje bolestivý tlak a díky kyselině salicylové (0,04g v jedné náplasti) změkčuje ztvrdlou kůži velmi dobrá fixace díky prodloužené náplasti
1.97 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Hansaplast Universal silně přilnavá náplast 1 m x 6 cmHansaplast Universal silně přilnavá náplast 1 m x 6 cm
Spolehlivá, dokonale přilnavá náplast. Drží i ve vodě a chrání poranění proti nečistotám. Je šetrná k pokožce a nebrání aktivnímu dýchání.
1.7 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Hansaplast Universal silně přilnavá náplast 10 kusůHansaplast Universal silně přilnavá náplast 10 kusů
Spolehlivá, dokonale přilnavá náplast. Drží i ve vodě a chrání poranění proti nečistotám. Je šetrná k pokožce a nebrání aktivnímu dýchání.
0.85 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Hansaplast Universal silně přilnavá náplast 40 kusůHansaplast Universal silně přilnavá náplast 40 kusů
Balení obsahuje 4 druhy náplastí: 20 (19 x 72 mm) 10 (30 x 72 mm) 2 (50 x 72 mm) 8 (23 mm) Spolehlivá, dokonale přilnavá náplast. Drží i ve vodě a chrání poranění proti nečistotám. Je šetrná k pokožce a nebrání aktivnímu dýchání.
1.74 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ