>  A Herbamedicus
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Historie produktů švýcarské společnosti Herbamedicus se začala psát dávno před založením firmy Herbamedicus GmbH v Zürichu v roce 2006. Na samém počátku byl úspěšný, generacemi prověřený recept na bylinný balzám na bázi kaštanu koňského, tzv. Pferdebalsam, který ve své apatyce v městečku Schwyz připravoval místní lékárník a bylinkář. Jeho složení se pak dědilo po několik generací, až jej získali do svých rukou zakladatelé společnosti Herbamedicus.

Originál tradičního receptu na Pferdebalsam z 25 bylin je dnes uložen v sídle společnosti ve Švýcarsku. Původní receptura, resp. její výrobní postup byl adaptován na využití současných výrobních technologií. Výsledný produkt byl uveden na trh v roce 2007. V České republice se prodává pod chráněným názvem Koňská mast®.

Mottem společnosti Herbamedicus je zlepšovat lidem život nabídkou přírodních přípravků, které využívají skryté síly bylin. Od původního zaměření na pohybový aparát se nabídka produktů Herbamedicus rozšířila na péči o celé tělo, zejména pokožku. Dnes v ní také najdeme výrobky jako Dermorevital, Cellulitis, Konopná mast, Jezevčí mast atd. Odborníci a specialisté firmyHerbamedicus neustále pracují na vývoji nových výrobkových řad z oblasti přírodní léčebné kosmetiky i potravinových doplňků.

Od svého založení se společnost Herbamedicus zaměřila především na oblast střední Evropy, kde přírodní produkty citelně chyběly. Dnes její výrobkové portfolio najdete v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a také ve Francii či Velké Británii.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Herbamedicus Pferdesalbe mit Hanfkühlung 250 mlHerbamedicus Pferdesalbe mit Hanfkühlung 250 ml
Jedná se o unikátní balzám vyrobený z 25 bylin. Koňská mast je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Její součástí je také plod a květ kaštanu koňského, který je osvědčeným prostředkem v boji proti křečovým žilám. Koňská mast kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z
7.91 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Herbamedicus Pferdesalbe mit warmem Hanf 250 mlHerbamedicus Pferdesalbe mit warmem Hanf 250 ml
Koňská mast s konopím je unikátní bylinný balzám s konopným extraktem a 25 druhy bylin a rostlin vyrobený podle tradiční, generacemi prověřené receptury. Vyvážený obsah těchto substancí zaručuje silný a široký účinek při masáži kůže. Kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů
7.91 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ