>  A Hyge®
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben
Česká firma s tradicí od roku 1990 na domácím a zahraničním trhu, zabývající se výrobou a prodejem čistících mechanických prostředků. Původně výrobní firma později rozšířili jsme své aktivity o obchodní činnost. Z původních čtyř výrobků nyní firma sama nebo v kooperaci vyrábí a dodává téměř 100 druhů výrobků, které stále doplňuje o nové nebo vylepšené. Od 1.ledna 2004 má původní výrobní a s tím související obchodní činnost vyráběných výrobků rozšířili o velkoobchod domácích, zahrádkářských a drogistických potřeb. Nabízí výrobky českých i zahraničních výrobců. Z domácích potřeb nabízí výrobky z plastů (mísy, misky, hrníčky, prkénka, koše ), kovu (zavařovací víčka, mlýnky, nádobí, drátěný program ), skla (zavařovací sklenice, skleničky, teploměry, ...), výrobky z keramiky, porcelánu, nerezi atd. Ze zahrádkářských potřeb nabízíme výrobky z plastů (truhlíky, samozavlažovací truhlíky, obaly na květiny, květináče, samozavlažovací obaly, misky, kropící konve, rozprašovače, přepravky, kanystry, nádoby, sudy, barely, nářadí ). Dále dodáváme rašelinové substráty a hnojiva fy KERA, nabízíme i malou zahrádkářskou chemii (herbicidy, insekticidy, fungicidy). Z drogistických potřeb pak nabízíme širokou škálu kartáčů, smetáků, úklidových souprav, mopů. Součástí je i kompletní výrobní sortiment fy HYGE dále různé typy košů, dávkovačů, PE sáčků, špejle, alobaly, grilovací tácky, plácačky na mouchy atd.
Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-15%
Hyge Metal Drahtgitter 30 gHyge Metal Drahtgitter 30 g
Kovová drátěnka odstraňuje odolné nečistoty, lze ji použít i na běžné mytí nádobí, dlouhá životnost.
0.23 EUR
Sie erspaen 0.04 EUR (15%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-16%
Hyge Nylon Drahtgeflecht 1 StückHyge Nylon Drahtgeflecht 1 Stück
V nabídce různé barvy. Praktická do kuchyně. Vhodné pro čištění hrubých nečistot a klasické mytí nádobí.
0.16 EUR
Sie erspaen 0.03 EUR (16%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-31%
Hyge Kleine Metallwolle 15 gHyge Kleine Metallwolle 15 g
Praktická do kuchyně. Vhodné pro čištění hrubých nečistot a klasické mytí nádobí.
0.11 EUR
Sie erspaen 0.05 EUR (31%)
Auf Lager
AnzahlSt.
Hyge Wollkamm 1 StückHyge Wollkamm 1 Stück
Kuchyňská drátěnka s ocelovým jádrem a silonovým opletením. Praktická do kuchyně. Vhodné pro čištění hrubých nečistot a klasické mytí nádobí. Různé barvy.
0.16 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
-3%
Hyge Badeschwamm Grundfläche 17 x 8 x 4,5 cmHyge Badeschwamm Grundfläche 17 x 8 x 4,5 cm
Měkká koupelová houba s masážní vrstvou ve tvaru stopy. Tělová houba pro celou rodinu. Rozměry: 17 x 8 x 4,5 cm Hyge Mycí houba koupelová Stopa 17 x 8 x 4,5 cm
0.96 EUR
Sie erspaen 0.03 EUR (3%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ