>  Karl Lagerfeld Bois de Yuzu EdT 100 ml Eau de Toilette für Männer

Karl Lagerfeld Bois de Yuzu EdT 100 ml Eau de Toilette für Männer

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Karl Lagerfeld Bois de Yuzu EdT 100 ml Eau de Toilette für Männer
Code:
1806159
:
1806159
Gewicht:
0.390
Hersteller:
Karl Lagerfeld
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Aromatická fougére vůně pro muže uvedena na trh v roce 2018
ódou na mužnost se svěží silou

Pánská vůně s dřevem Citrusu Yuzu je ódou na mužnost se svěží silou. Legendární návrhář ji ušil z fougére, Citrusových a dřevitých nót.

Parfémová řada s názvem Les Parfums Matiéres značky Karl Lagerfeld představuje, po první dvojici Fleur de Pecher a Bois de Vétiver, druhou dvojici vůní pro ni a pro něj: Fleur de Murier (Květ Ostružiny) a Bois de Yuzu.

Karl Lagerfeld je vizionář, pokud jde o nevídané materiály. Stejně jako jsou dokonalé tkaniny základem jeho tvorby, tak i základem tvorby Parfémů jsou vzácné ingredience. Designer přeložil řeč módního světa do Parfémových nót s cílem vytvořit šatník esenciálních vůní. Jemný, elegantní aspekt dřeva Yuzu připomíná semiš.

Toaletní voda Bois de Yuzu je ódou na mužnost se svěží silou. Hraje si s kontrastními materiály a strukturami. Charakterizovat ji můžeme jako fougére, Citrusovou a dřevitou. Otevírá ji ledový Zázvor v kontrastu s hořkou mandarinkou. Moderní, Aromatické srdce odhaluje bohaté nóty šalvěje a dodává vůni maskulinní nádech. Dřevo exotického Citrusu Yuzu zvýrazňuje jiskřivé a šťavnaté aspekty ovoce. Vůni dotváří hřejivé, dřevité nóty papyrusu a mechu, které vůni dodávají sílu, hloubku a dokonale zdůrazňují její maskulinní stopu.

Vytvořil ji Parfémář Christophe Raynaud ze společnosti Firmenich.

Složení vůně:
Hlava: Zázvor, Mandarinka
Srdce: dřevo Citrusu Yuzu, šalvěj
Základ: papyrus, mech

Minimalisticky elegantní lahvičky jsou dekorované průsvitným přechodem v semišovém khaki odstínu. Na krabičce je napodobenina textury černé kůže.

Parfémy Karl Lagerfeld logicky navazují na tvorbu dnes již ikonického módního designera. Jeho zosobňují opravdový magnetismus muže a ženy, pocit síly, sebedůvěry a touhy.

Karl Lagerfeld Bois de Yuzu toaletní voda pro muže 100 ml Tester

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceCoty
UrčeníPro muže
Balení1
Typ produktuFougere typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ