>  A L'Erbolario
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

L'Erbolario

Firma L'Erbolario bylo založena v Lodi v roce 1978 jako malý krámek s vlastnoručně vypěstovanými bylinkami, nicméně zakladatelé značky l´Erbolario, Franco Bergamaschi a jeho manželka Daniela Villa měli již od dětství sen pracovat s léčivými rostlinami a každou volnou chvilku trávili hledáním divoce rostoucích rostlin.

Rodinné recepty Francova otce spolu se studiem léčivých rostlin se stalo základem pro jejich první linii fytokosmetiky a z malého krámku v Lodi se postupně vypracovali na producenta fytokosmetiky v celostátním měřítku.

L´Erbolario stále vyvíjí nové produkty a v průběhu let se stala renomovanou a uznávanou společností v oblasti fytokosmetiky, lídrem na italském trhu a s rostoucím exportem do zemí Evropy a severní Ameriky. A to vše stále jako rodinná firma.

Aktuálně naleznete 5 500 prodejních míst v celé Itálii a 185 monobrandových prodejen, z nichž 14 je v zámoří, kde je l´Erbolario připomínkou italských kořenů pro více než 10 milionů italských rodin. Aktuálně firma exportuje své produkty do 42 zemí světa a značka l´Erbolario se stala synonymem pro nezaměnitelný italský styl a přírodní krásu.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-0%
L'Erbolario Lemon Handcreme 30 ml + Olivenöl und Vitamin E Hand- und Nagelcreme 30 ml + Provencal Rose Handcreme 30 ml, KosmetiksetL'Erbolario Lemon Handcreme 30 ml + Olivenöl und Vitamin E Hand- und Nagelcreme 30 ml + Provencal Rose Handcreme 30 ml, Kosmetikset
Dárková sada vyživujících krémů pro sametově hebké a prověné ruce. Sada obsahuje: Krém na ruce s vůní citronu 30ml Krém na ruce a nehty s olivovým olejem a vitamínem E 30ml Parfemovaný krém na ruce s výtažkem z provensálské růže 30ml Vyrobeno v Itálii Netestováno na zvířatech
15.53 EUR
Sie erspaen 0.04 EUR (0%)
Auf Lager
Anzahl
minus
minus
ks
St.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ