>  Lancome Idole parfémovaná voda 50 ml + tělový krém 50 ml + Idole Lashobjemová a prodlužující řasenka 2,5 ml, dárková sada pro ženy

Lancome Idole parfémovaná voda 50 ml + tělový krém 50 ml + Idole Lashobjemová a prodlužující řasenka 2,5 ml, dárková sada pro ženy

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Lancome Idole parfémovaná voda 50 ml + tělový krém 50 ml + Idole Lashobjemová a prodlužující řasenka 2,5 ml, dárková sada pro ženy
Code:
2208766
:
3614273882620
Gewicht:
0.560
Hersteller:
Lancome
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Lancome Idole je chypré květinová vůně uvedena na trh v roce 2019.

Vůně pro silné a nezávislé ženy. Pro všechny ženy, které sní ve velkém. Pro novou generaci žen. Silných. Upřímných. Nezávislých. Úspěšných. Staňte se svým vlastním idolem. Nová vůně Idôle od značky Lancôme představuje novou vizi úspěchu.

Vůně, která ruší zavedená pravidla a přináší čistou chyprovou vůni s tóny růže a Jasmínového květu. Vůně, která byla stvořena ženami a věnována ženám.

Lancôme Idôle v sobě promítá se sofistikovanou elegancí ryzí ženskost a vše, co k ní patří. Vděčí za to především přítomnosti esencí růže. Tyto královny z říše flóry již ze své podstaty představují květinové vyjádření ženy. Jejich svůdná vůně a ostré trny působí jako zástupné symboly krásy a síly ženy.

Autory této vůně jsou Shyamala Maisondieu, Adriana Medina, Nadege le Garlantezec. Nová vůně idol vznikla díky spolupráci tří talentů. Tři nadané Parfumérky ze tří kontinentů. Tři různé životní cesty, tři pocity, tři osobnosti. Jedna láska k vůni.

Shyamala Maisondieu, Adriana Medina a Nadege Le Garlantezec, tři ženy, které spojila touha vytvořit novou světovou závislost, spolupracovaly na vůni idolu. Každá z nich dodává vůni unikátní podpis sebe samé.

Růže idol, symbol závazku Lancôme k udržitelnosti.

Idol ztělesňuje ideál nového světa ve všech stupních jeho výroby, od květinových polí až po ekosystém. Bylo provedených mnoho technických úspěchů a inovací založených na přesvědčení, že i nemožné může být dosaženo.

Flakón nové vůně idol je dosud tím nejtenčím na světě s tloušťkou pouhých 15 mm. Tato jemnost zdůrazňuje svou geometrickou strukturu a ideální proporce. Snadno se s ním manipuluje a je ideální do ruky. Skleněný povrch je tak tenký a průzračný, že se zdá, že vůně je součástí dlaně, když ji držíte. Magický pocit. Nevídaný.

Jde o více než o úspěch... flakón vůně idolu představuje symbol.

Doplnitelný flakon s dynamickou siluetou a zlatým rámováním je symbolem vůle a odhodlání žen. Flakon vůně Idôle je v tuto chvíli tím nejtenčím na světě a v jeho středu se nachází tlukoucí SRDCE, SRDCE každé sebevědomé a neporazitelné ženy.

Výjimečně tenký flakon promlouvá o nekonečných možnostech, které mají ženy nadosah. Vyniká i svou čistotou a nekomplikovaností. Ve jménu rčení v jednoduchostí je síla tak jen znovu dokazuje, že vznikla unikátní vůně pro silné a nezávislé ženy.

Zusendung eines neuen Passworts
Balení1
Typ produktuChyprové (též cypřišové) typy
UrčeníPro ženy
VýrobceLoreal Group


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ