>  Lancome La Nuit Tresor L Eau de Parfum Caresse parfümiertes Wasser für Frauen 1,2 ml mit Spray, Fläschchen

Lancome La Nuit Tresor L Eau de Parfum Caresse parfümiertes Wasser für Frauen 1,2 ml mit Spray, Fläschchen

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Lancome La Nuit Tresor L Eau de Parfum Caresse parfümiertes Wasser für Frauen 1,2 ml mit Spray, Fläschchen
Code:
1703145
:
3614270754005
Gewicht:
0.010
Hersteller:
Lancome
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Orientální - Vanilková vůně uvedena na trh v září 2016

Značka Lacnome přichází s novou podobou první růžové Caresse, kterou vytvořili dvě hvězdy francouzské Parfumerie a představili tak nápoj lásky pro 21. století. Nová Eau de Parfum Caresse je nápojem lásky žhavé noci, která spojuje dva lidi propojením těch nejvzácnějších přísad. Vůně obsahuje jemnou esenci růží propojenou motivem bílého Pižma a doplněnou krémovým Extraktem semínek Tonky.

Růže symbolem Lancome již více než 25 let
Nový vzácný klenot La Nuit Trésor Caresse obsahuje novou něžnou a neuvěřitelně jemnou podobu růže, která se rozechvívá i při nejjemnějším dotyku. Představuje nové ztvárnění intenzivního pocitu prostřednictvím tohoto vzácného klenotu. Tento jedinečný klenot, který se z podoby temné růže posunul do něžnější polohy, vytvořili stejné hvězdy parfémů světa: Christophe Raynaud a Amandine Clerc Marie.

La Nuit Trésor Caresse jako pleťová vůně
La Nuit Trésor Caresse, legendární vůně přinášející příměs skutečné lásky, představuje novou podobu sebe sama a vystupuje jako něžný dotek.
Vůně povznáší nový charakter smyslné a návykové růže, který je umocněn ušlechtilými přísadami, a který existuje v dokonalé harmonii s pletí. Bohyně noci přebírá svou pastelovou podobu a jedinečnou jemnost. V milostném objetí se spojuje s lahodným krémovým motivem semínek Tonky a květu mandlovníku. Vrcholem tohoto spojení je nekonečně hedvábná stopa bílého Pižma. Esenci z damašské růže osvěžují extrakty elegantního Bergamotu, malin a liči, kterými prostupují esence z růžového pepře.

Ještě hezčí flakón ve tvaru drahokamu
Vylepšený flakón La Nuit Trésor připomínající briliant, se pro tuto příležitost oblékl do tělních křišťálově čistých šatů. Fasety tohoto vzácného klenotu se blyští jako miliony hvězd, jejichž záři umocňuje hra světel a stínů, které se odrážejí do věčného Nekonečna.
K hrdlu vůně je přivázána nová růže Caresse. Tu umocňuje prchavá vůně ve flakónu, která působí dojmem něžných růžových poupat. Růžička je poskládaná z pastelových jemně třpytivých okvětních plátků. Krabička chránící vůni vyniká elegantním, měňavým, ženským a něžným odstínem světle růžové barvy.

Vůně je k dispozici jako 30, 50 a 100 ml Eau de Parfum.

Složení vůně:
HLAVA: malina, liči, Bergamot, růžový pepř
SRDCE: jasmín, mandlový květ, Damašská růže
ZÁKLAD: boby Tonka, vanilka, Pačuli, orchidea, Bílé pižmo

Lancome La Nuit Tresor L Eau de Parfum Caresse parfémovaná voda pro ženy 1,2 ml s rozprašovačem, Vialka

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceLoreal Group
Balení1
UrčeníPro ženy
Typ produktuOrientální typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ