PRODEJ SCHVÁLENÝCH testů na COVID-19 již od 99 Kč
  >  A Styl Larrin®
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Firma STYL byla založena v r. 1950 jako výrobní družstvo a chemickou výrobou se zabývá již od r. 1962.

První WC závěsy začal STYL vyrábět v roce 1969 jako první výrobce v tehdejším Československu. Po roce 1990 se činnost firmy zaměřila výhradně na oblast bytové chemie a kosmetické prostředky a v současné době je základem sortimentu široká nabídka přípravků pro WC hygienu. Ochrana zdraví a životního prostředí Čistící přípravky jsou každodenní součástí Vašeho (i našeho) života. Přinášejí prospěch a užitek, ale mohou také ohrozit zdraví lidí nebo životní prostředí.
Snahou firmy je vyvíjet takové výrobky, které při požadované účinnosti sníží na nejnižší možnou míru riziko pro jejich uživatele i pro životní prostředí. Příspěvek k ochraně zdraví a životního prostředí promítli do zelené řady čističů GREEN WAVE.
Uplatňují tyto principy: plnit platné zákonné a ostatní požadavky, kterým organizace podléhá předcházet znečišťování životního prostředí již ve fázi vývoje nových produktů v maximální míře používat obaly z biologicky rozložitelných a recyklovatelných materiálů snižovat zátěž životního prostředí vlastní činností organizace. Hlavní chráněná značka STYLu pro čistící přípravky LARRIN patří mezi všeobecně známé značky tohoto tržního segmentu v České republice a na Slovensku. Dalšími značkami, s nimiž se zákazník v obchodech často setkává, jsou PRIX, PULY, PRIM, LAVAX, DESKALEN, KORALAN, VITALI, SANDO, COLOR GEL, nově GREEN WAVE.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-8%
Larrin Plus WC blau Ersatzrolle für Suspension 40 gLarrin Plus WC blau Ersatzrolle für Suspension 40 g
Dezodorační a čístící přípravek pro WC mísy a sanitární zařízení se svěží vůní. Omezuje tvorbu vodního kamene. Náplň do závěsu do WC mísy působí při každém spláchnutí. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému, barviva
0.59 EUR
Sie erspaen 0.05 EUR (8%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-6%
Larrin Plus WC grüne Ersatzrolle 40 gLarrin Plus WC grüne Ersatzrolle 40 g
Dezodorační a čístící přípravek pro WC mísy a sanitární zařízení se svěží vůní. Omezuje tvorbu vodního kamene. Náplň do závěsu do WC mísy působí při každém spláchnutí. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému, barviva
0.58 EUR
Sie erspaen 0.04 EUR (6%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-4%
Larrin 3in1 Flower Fresh WC Scharnier komplett 40 gLarrin 3in1 Flower Fresh WC Scharnier komplett 40 g
Duo závěs čistič proti nečistotě, usazeninám, vodnímu kameni a deo pro trvale svěží vůni. Dezodorační a čístící přípravek pro WC mísy a sanitární zařízení se svěží květinovou vůní. Omezuje tvorbu vodního kamene.  
0.74 EUR
Sie erspaen 0.03 EUR (4%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-5%
Larrin 3in1 Mountain Fresh WC Scharnier komplett 40 gLarrin 3in1 Mountain Fresh WC Scharnier komplett 40 g
Duo závěs čistič proti nečistotě, usazeninám, vodnímu kameni a deo pro trvale svěží vůni. Dezodorační a čístící přípravek pro WC mísy a sanitární zařízení se svěží vůní. Omezuje tvorbu vodního kamene.
0.81 EUR
Sie erspaen 0.04 EUR (5%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-7%
Larrin Pissoir Citrus Deo Feste Urinalrolle 35 Stück 900 gLarrin Pissoir Citrus Deo Feste Urinalrolle 35 Stück 900 g
Čistící a dezodorační přípravek pro sanitární zařízení, určený ke vkládání do pisoárů zejména k užití v komunální hygieně. Zabraňuje tvorbě usazenin a slouží k dezodoraci prostor WC, s citronovou vůní.
9.22 EUR
Sie erspaen 0.65 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-6%
Larrin Rust und Kalk extra stark 500 ml ReinigerLarrin Rust und Kalk extra stark 500 ml Reiniger
Efektivně odstraňuje i usazené nečistoty. Zanechává zářivý lesk. Svěží vůně. Snadné a rychlé použití v celé domácnosti. Vhodný na všechny nerezové, keramické, smaltované a jiné omyvatelné povrchy (vany, umyvadla, sprchové kouty, dlaždice, obklady, nerezové vodovodní baterie apod.). Odstraňuje rez, v
2.2 EUR
Sie erspaen 0.15 EUR (6%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-7%
Larrin Edelstahl flüssiger Sand 250 mlLarrin Edelstahl flüssiger Sand 250 ml
Nerez-čistič ošetřuje, čistí a chrání dřezy, nádobí, příbory z nerezavějící oceli, chromované předměty, nerezové plochy žehliček apod., odstraňuje skvrny od zaschlých kapek vody, mastnotu a jiné nečistoty. Obnovuje lesk a odpuzuje vodu. Slouží také k základnímu čištění varných ploch ze sklokeramiky.
3.21 EUR
Sie erspaen 0.23 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-6%
Larrin Badreiniger Spray 500 mlLarrin Badreiniger Spray 500 ml
Moderní a účinný čistící přípravek pro koupelny a WC. Bez námahy odstraňuje nečistoty včetně skvrn od vodního kamene. Zanechává na čištěném povrchu zářivý lesk a intenzivní svěží vůni. Obsahuje neutralizátor pachů.  
2.17 EUR
Sie erspaen 0.14 EUR (6%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-7%
Larrin Koralan Trockenschaum zur manuellen Reinigung von Teppichen und Polstern 500 mlLarrin Koralan Trockenschaum zur manuellen Reinigung von Teppichen und Polstern 500 ml
Čistí do hloubky, důkladně a šetrně. Oživují barvy čištěných textílií. Zabraňují opětovnému znečištění. Přispívají k potlačení roztočů. Působí antistaticky, Neutralizuje pachy.  
1.97 EUR
Sie erspaen 0.15 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-7%
Larrin Koralan zur maschinellen Reinigung von Teppichen 500 mlLarrin Koralan zur maschinellen Reinigung von Teppichen 500 ml
Čistí do hloubky, důkladně a šetrně. Oživují barvy čištěných textílií. Zabraňují opětovnému znečištění. Přispívají k potlačení roztočů. Působí antistaticky.
1.97 EUR
Sie erspaen 0.15 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-7%
Larrin Küchenreiniger für alle waschbaren Oberflächensprühgeräte 500 mlLarrin Küchenreiniger für alle waschbaren Oberflächensprühgeräte 500 ml
Účinný čistící přípravek na všechny omyvatelné plochy. Spolehlivě a rychle odstraňuje mastnotu a ostatní nečistoty. Zanechává na čištěném povrchu zářivý lesk a intenzivní svěží vůni. Obsahuje neutralizátor pachů. - odstraňuje mastné skvrny - neutralizuje pachy - vyčistí, vyleští
1.97 EUR
Sie erspaen 0.15 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-8%
Larrin Rost- und Limettenspray 500 mlLarrin Rost- und Limettenspray 500 ml
Larrin na rez a vodní kámen s rozprašovačem 500 ml, odstraňuje rez, vodní kámen, vápenaté a mýdlové usazeniny, je určen k čistění zařízení koupelen a jiných nenasákavých kyselinovzdorných povrchů vč. příslušenství z nerezu a chromu, velká účinnost, vysoký lesk.  
2.2 EUR
Sie erspaen 0.2 EUR (8%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ