Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  A Martinelia
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Martinelia

Zábavné a inovativní produkty pro nejmenší v domácnosti. Kosmetické sady, dárkové sady, doplňky ... a vše podle nejnovějších trendů a novinek!

Martinelia se zrodila v roce 2017 s cílem pokrýt dětský kosmetický trh ze zábavného a inovativního pohledu. Martinelia, určená pro chlapce a dívky od 3 let, nabízí širokou škálu produktů osobní hygieny a doplňků ideálních pro každý den, stejně jako kosmetické sady pro nejmenší v domácnosti. Naše produkty jsou navrženy tak, aby sledovaly nejnovější trendy, a jejich cílem je učinit ze hry příležitost k rozvoji vaší představivosti, kreativity a svobody.

Martinelia je součástí Aquarius Cosmetic SLU, přední kosmetické společnosti ve Španělsku s více než 25letou historií. Působí ve více než 60 zemích a jedná se o rodinnou firmu založenou v roce 1995, v současnosti řízenou druhou generací. Aquarius Cosmetic navrhuje vlastní řadu hygienických a ošetřovacích produktů pro každodenní použití, make-up a parfémy s nepřekonatelnou hodnotou za peníze a vždy v souladu s nejnovějšími trendy.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Es wurden keine Artikel gefunden
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ