>  A Max®
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben
Polská firma. Počátky této firmy se datují do roku 1995. Pod názvem PPHU MAX, začali dovážet kamínkové zapalovače. Díky vysoké kvalitě výrobků, pro kterou v krátké době získali celou řadu důvěryhodných klientů. S uspokojením rostoucí potřeby rostla nabídka rozšířit sortiment pomocí piezo zapalovačů a plynů do zapalovačů. V roce 2001 vytvořili sesterskou společnost, a od té doby je firma známá pod názvem PPHU HITPOL. Během několika let činnosti vytvořili silnou pozici na polském trhu, a zapalovače s logem MAX - registrovaných v Evropské unii - jsou spojovány s vysokou kvalitou a bezpečností. Firma se snaží zajistit, aby všechny výrobky byli bezpečné. Proto před uvedením na trh, jsou podrobeny zkouškám v ropném a plynárenském institutu v Krakově, který vydá zprávu o shodě s požadavky ČSN EN ISO 9994: 2006 a ČSN EN 13869: 2006 Kromě toho, kvalita výrobků je pravidelně kontrolována v rámci jejich vlastní laboratoř. Dlouholeté zkušenosti umožňují postarat se o spokojenost zákazníků s kvalitou zboží, rozmanitost a přitažlivost modelů a konkurenceschopné ceny. Prostřednictvím sítě spolupracující s distributory poskytují profesionální služby a rychlé dodávky zboží prostřednictvím přepravních společností.
Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-13%
Ausziehbares Feuerzeug GH11 in verschiedenen Farben 1 StückAusziehbares Feuerzeug GH11 in verschiedenen Farben 1 Stück
Barva: 5 barev (dle aktuální nabídky) Zapalování: Piezo Rozměry: 3,5 x 1,8 x 12 cm (s předním potrubí 17,5 cm) Typ: zapalovač s ventilem plnitelné Upozornění: Chraňte před dětmi.
0.8 EUR
Sie erspaen 0.12 EUR (13%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-14%
Max Elektrische Batterie Kerze Max Friedhof E1 10 cm 1 StückMax Elektrische Batterie Kerze Max Friedhof E1 10 cm 1 Stück
Elektrická hřbitovní svíčka na 2 baterie R6 svítí minimálně 55 dnů. Žádné plameny, žádné nebezpečí z otevřeného ohně a vylití vosku! Celková délka: 10 cm Barva plamínku: červená (nebo dle aktuální nabídky)
1.61 EUR
Sie erspaen 0.27 EUR (14%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ