>  A Me Too
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Velkoobchod Vento Bohemia spol. s r.o. se zabývá prodejem drogistického a kosmetického zboží. Provozují vlastní e-shop s velkým výběrem sortimentu, současně zásobují jejich obchodní partnery po celé ČR a Slovensku vlastní dopravou. Jsou zavedená firma, na trhu působí od roku 1998.

Na trhu působí déle než 20 let a mají bohaté zkušenosti s prodejem a distribucí drogistického a kosmetického zboží.

K distribuci a rozvozu zboží mají k dispozici vlastní automobilovou dopravu s desítkou aut. Veškerou logistiku si zajišťují sami, a nemusí se tak spoléhat na další subjekt. Mají tak společně pod kontrolou kvalitu dopraveného zboží a časový rozvrh dodávek.

Výroba drogerie a kosmetiky
Od roku 2008 byli spolumajitelé a od roku 2016 jsou výhradní majitelé firmy Primo Group spol. s r.o., která vyrábí kosmetické a drogistické prostředky. Díky tomu mají vlastní produktovou řadu výrobků značek Softline, Go&Go, Dr. House. Nabízí kvalitní výrobky s osvědčenou recepturou a za velmi výhodné ceny.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Me Too Classic hygienisches Handgel 66% Alkohol 500 ml SpenderMe Too Classic hygienisches Handgel 66% Alkohol 500 ml Spender
Dezinfekční gel na ruce 0,5 litru je ideální pro použití v kancelářích, autě, na cestách, po použití veřejných toalet nebo před jídlem, používejte, když nemáte k dispozici vodu a mýdlo.​ Ideální na doplňování malých kapesních gelů. Použití: Vytlačte kapku o velikosti hrášku (2 ml) do dlaně, rychle
9.15 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ