Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  A Mika® Kiss
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Mika® Kiss

MIKA a.s. vznikla v roce 1992. Od svého začátku se firma věnuje výrobě vlasové kosmetiky a drogistických výrobků. V nabídce výrobků jsou zastoupeny produkty k péči o lidské tělo jednak preventivní a tak i léčebné. V roce 1997 firma rozšířila své výrobní aktivity o výrobu technické a dezinfekční chemie pro potravináře, zdravotnictví a zemědělce. V současnosti se ve výrobním závodě vyrábí více jak 200 druhů výrobků. cílem a krédem firmy je výroba cenově dostupné kvalitní kosmetiky s obsahem rostlinných výtažků. Všechny produkty se vyrábí podle vlastních receptur na základě nejnovějších vědeckých poznatků, výzkumů a trendů. Vývojová laboratoř sleduje kvalitu výrobků i v průběhu výroby. Kosmetické výrobky společnosti MIKA a.s. se prodávají pod obchodními názvy KISS, MIONALL, MIKA a MIKANO. Mezi hlavní produkty patří vlasové šampony, sprchové gely, olejové lázně, pěny do koupele, gely a balzámy na vlasy, tekutá mýdla, krémy na ruce, přípravky na opalování, repelentní výrobky a produkty po opalování s obsahem pantenolu. Kromě kosmetických výrobků firma MIKA a.s. nabízí celou řadu produktů určených pro domácnost, a to aviváže, prací gely, škroby, jar na nádobí, WC čističe a čistič krbových skel pod značkami ALFI, ULTRA a EFEKT. Výrobní závod spolupracuje při výrobě privátních značek pro své zákazníky a zahraniční řetězce působící po celé Evropě. Firma má sídlo v České Třebové, kde je soustředěna celá výroba a obchodní zastoupení. Krédem naší akciové společnosti je nabídnout zákazníkům účinné kosmetické výrobky s osvědčenými a účinnými přírodními látkami, které umožňují starost o vlasy a pokožku bez vedlejších účinků. Všechny produkty jsou určeny ke každodennímu použití. Produkty jsou dermatologicky testované a jsou vyráběné s ohledem na přirozené pH. Od roku 2005 je firma MIKA a.s. držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2001 a ISO 14000:2005.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-8%
Mika Kiss Classic Antibakterielle Flüssigseife mit 500 ml AdditivMika Kiss Classic Antibakterielle Flüssigseife mit 500 ml Additiv
Tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou vaše ruce šetrně umyje a zbaví nečistot. Tekuté mýdlo je vhodné pro všechny typy pokožky. Mýdlo je určeno k častému použití, je dermatologicky testováno a jeho pH je přizpůsobeno normální pokožce.
1.77 EUR
Sie erspaen 0.15 EUR (8%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-9%
Mika Kiss Gel nach einem Insektenstich 50 mlMika Kiss Gel nach einem Insektenstich 50 ml
Kiss gel po bodnutí hmyzem Účinný prostředek pro uklidnění pokožky po bodnutí komárem a jiným hmyzem Jednou z účinných látek je Mentol, který příjemně chladí a omezuje pocit pálení a svědění
1.17 EUR
Sie erspaen 0.12 EUR (9%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-8%
Mika Kiss Classic Brennnessel Haar Shampoo 1 lMika Kiss Classic Brennnessel Haar Shampoo 1 l
Vlasový šampon s dobrými dermatologickými vlastnostmi, které jsou šetrné k pokožce. Obsahuje přírodní výtažky pro výživu vlasových kořínků působící na růst vlasů. Je určen pro všechny druhy vlasů. Má regenerační účinky a pH neutrální.
1.42 EUR
Sie erspaen 0.12 EUR (8%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-8%
Mika Kiss Classic Birkenhaarshampoo 1 lMika Kiss Classic Birkenhaarshampoo 1 l
Inovovaný šampon s obsahem Hair komplexu je vhodný pro všechny druhy vlasů. Vaše vlasy šetrně umyje a zbaví mastnoty.  Březový šampon na vlasy s dobrými dermatologickými vlastnostmi, které jsou šetrné k pokožce. Obsahuje přírodní výtažky pro výživu vlasových kořínků působící na růst vlasů. Hair
1.42 EUR
Sie erspaen 0.12 EUR (8%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-20%
Mika Kiss Antibakterielle Flüssigseife 1lMika Kiss Antibakterielle Flüssigseife 1l
Vhodné pro všechny typy pokožky k častému použití. Dermatologicky testováno, pH je přizpůsobeno normální pokožce.
3.11 EUR
Sie erspaen 0.79 EUR (20%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-6%
Mika Kiss Oliva Flüssigseifenmine 5 lMika Kiss Oliva Flüssigseifenmine 5 l
Tekuté mýdlo s obsahem olivového oleje, vhodné pro všechny typy pokožky. Vaše ruce šetrně umyje a zbaví nečistot. Mýdlo je určeno k častému použití, je dermatologicky testováno a jeho pH je přizpůsobeno normální pokožce.
4.21 EUR
Sie erspaen 0.27 EUR (6%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-4%
Mika Kiss Antibakterielle Flüssigseifenfüllung 5 lMika Kiss Antibakterielle Flüssigseifenfüllung 5 l
Antibakteriální tekuté mýdlo je vhodné pro všechny typy pokožky. Vaše ruce šetrně umyje a zbaví nečistot. Mýdlo je určeno k častému použití, Je dermatologicky testováno  Jeho pH je přizpůsobeno normální pokožce.
9.79 EUR
Sie erspaen 0.4 EUR (4%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-8%
Mika Kiss Lotusblume mit Aloe Vera Badeschaum 1 lMika Kiss Lotusblume mit Aloe Vera Badeschaum 1 l
Jemná koupelová pěna s magickou vůní lotosového květu Vás zavede do vodní zahrady, kdy si užijete chvíle klidu a relaxace. Pomůže Vám uvolnit celé tělo i unavenou mysl po namáhavém dni. Ponořte se do pěnivé koupele a relaxujte. 
1.22 EUR
Sie erspaen 0.11 EUR (8%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-8%
Mika Kiss Mineral mit Hanföl Meeresbadschaum 1 lMika Kiss Mineral mit Hanföl Meeresbadschaum 1 l
Pěna do koupele Mineral Sea. Svěží, blankytně modrá pěna promění Vaši koupel v odpočinek na břehu šumícího moře. Pomůže Vám uvolnit celé tělo i unavenou mysl po namáhavém dni. Ponořte se do pěnivé koupele a relaxujte.
1.22 EUR
Sie erspaen 0.11 EUR (8%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-8%
Mika Kiss Love Story mit dem Duft von Zimtbadschaum 1 lMika Kiss Love Story mit dem Duft von Zimtbadschaum 1 l
Pěna do koupele Love Story. Ponořte se do jemné pěny s příjemnou vůní skořice, která Vám připomene uklidňující atmosféru zimních večerů a uvolní celé tělo i unavenou mysl po namáhavém dni. Ponořte se do pěnivé koupele a relaxujte. 
1.22 EUR
Sie erspaen 0.11 EUR (8%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-7%
Mika Kiss Premium Hanf mit Aloe Vera Haar Shampoo 500 mlMika Kiss Premium Hanf mit Aloe Vera Haar Shampoo 500 ml
Kiss Premium vlasový šampon s aloe vera. Šampon Kiss Premium je vhodný pro všechny druhy vlasů. Vaše vlasy šetrně umyje a zbaví mastnoty. Šampon obsahuje vysoce kvalitní přírodní látky, které jsou vhodné pro typ vlasů s tendencí k vypadávání, nadměrnému maštěsní a tvorbě lupů. Čistí a posiluje pokož
1.14 EUR
Sie erspaen 0.08 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-7%
Mika Kiss Premium Herbal mit Sanddorn-Haarshampoo 500 mlMika Kiss Premium Herbal mit Sanddorn-Haarshampoo 500 ml
Kiss Premium vlasový šampon bylinný s rakytníkem. Šampon Kiss Premium s obsahem Hair komplexu a rakytníkem je vhodný pro všechny druh vlasů. Vaše vlasy šetrně umyje a zbaví mastnoty. Hair komplex je směs vysoce kvalitních přírodních látek, vhodný zejména pro typy vlasů se sklonem k vypadávání vlasů,
1.14 EUR
Sie erspaen 0.08 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ