Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  Mimické vrásky

Mimické vrásky

Také dynamické vrásky, způsobované stahováním svalů, které jsou pokryty kůží. Nejčastěji se dynamické vrásky vyskytují mezi obočím, přes čelo a na lících poblíž vnějších koutků očí, kde se jim říká vějířky. Alternativní metodou odstraňování dynamických vrásek je injekce botoxu do specifických svalů, která na čas snižuje jejich aktivitu a tím brání vzniku vrásek. 

MIMICKÉ VRÁSKY ŽENÁM SLUŠÍ: NAUČTE SE JE MILOVAT 
VRÁSKY OD SMÍCHU NEJSOU VADOU NA KRÁSE. NAOPAK!
Drobné záhyby klem úst, vějířky kolem očí… Vrásky od smíchu považují jedni za půvabné, druzí za obtěžující. Zjistěte, proč vznikají a co se s nimi dá dělat.

PROČ MÁM MIMICKÉ VRÁSKY? 
Protože vám emoce nejsou cizí. A to je jenom dobře! Vrásky od smíchu jsou důkazem, že dovedete brát svět s nadhledem a umíte si života pořádně užít. Tak se za ně rozhodně nestyďte.

VRÁSKY OD SMÍCHU BY SE NEMĚLY NIČIT, ALE OSLAVOVAT! 
Za vráskami se skrývají veselé historky, zážitky i dojemné chvíle. Z každého nezapomenutelného momentu, který se vepíše do naší tváře, bychom se měli radovat, a ne se stydět. Pokud ale na drobné úpravě trváte, poradíme vám, jak je trochu zredukovat.

MNOHO LIDÍ SE SNAŽÍ MIMICKÉ VRÁSKY KOLEM ÚST ZREDUKOVAT 
Některé ženy velmi trápí drobné projevy stárnutí. Jakmile objeví první nerovnost či záhyb na pokožce, okamžitě zpanikaří a nakoupí tuny výživových preparátů a krémů. I když s nimi pak dennodenně vyrážejí do boje, požadované hladkosti nikdy nedocílí. Spíše si vším tím stresem přivodí pár vrásek nových. Pro začátek je tak nejlepší, když se zamyslíte nad svým přístupem ke stárnutí. Nemusíte ho přímo oslavovat, ale měli byste vzít v potaz, že přináší i mnoho pozitiv. Pokud si uvědomíte, že každá vráska ve vaší tváři je vlastně takovou malou vzpomínkou na nejkrásnější chvíle života, naučíte se je postupně ctít a milovat.


JAK SNÍŽIT VÝSKYT MIMICKÝCH VRÁSEK 
S vráskami je třeba pracovat citlivě. Přehnané líčení či napínání pleti spíše škodí, na druhou stranu existuje i pár cest, které vrásky jemně a přirozeně vyhladí.

LEHKÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ I VHODNÝ DENNÍ KRÉM 
Hned po ránu naneste na vyčištěnou pleť krém s bohatým složením. Mladistvý vzhled vám zajistí například denní krém proti vráskám Q10. Koenzym Q10, kreatin a výtažky z goji, vaši pleť po ránu příjemně nastartují.

OSVĚDČENÉ TIPY, JAK MINIMALIZOVAT MIMICKÉ VRÁSKY

  • Dodržujte pitný režim. Zajistíte tak, že bude vaše pleť vždy dobře hydratovaná.
  • Jezte stravu bohatou na vitamín E. Je to důležitý antioxidant, který udržuje pleť svěží a mladou.
  • Skoncujte s kouřením. S každou další cigaretou ztrácí pleť na svojí pružnosti.
  • Používejte opalovací krémy. Chrání váš obličej před stárnutím v důsledku UVA záření.

Q10 – REDUKUJE VRÁSKY A ZABRAŇUJE JEJICH TVORBĚ

Koenzym Q10 dokáže vaši pleť zbavit tmavých kruhů pod očima, jemných linek kolem úst i hlubších vrásek. Spouští proces regenerace pleti, dodává jí novou energii a poskytuje potřebnou ochranu.

 

 

JAK NA OBLIČEJOVOU JÓGU

4 jednoduché cviky


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ