>  Me to You Schmuckschatulle spielt mit einem tanzenden Teddybär 19 x 13 x 12 cm

Me to You Schmuckschatulle spielt mit einem tanzenden Teddybär 19 x 13 x 12 cm

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Me to You Schmuckschatulle spielt mit einem tanzenden Teddybär 19 x 13 x 12 cm
Code:
95207
:
5021978801067
Gewicht:
0.610
Hersteller:
Me to You
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Elegantní papírová šperkovnice se šuplíčkem a praktickými přihrádkami na prstýnky v sobě ukrývá hrací strojek a malého Tatty Teddy medvídka, který se při otevření víka začne otáčet a skříňka se rozezní příjemnou melodií. Na spodní straně víčka je zrcátko ve tvaru kytičky a na zadní straně šperkovnice je klíček, kterým se natahuje hrací strojek.

Medvídci Me To You nejsou jen obyčejní plyšoví medvídci! Jsou to kouzelná stvoření s vlastním příběhem, která zaručeně potěší každého . Medvídek Me to You se stal symbolem přátelství a lásky, který vnáší úsměv a radost do tváří každého kdo se s ním setká.

Na jedné skládce pod starou matrací ležel zapomenutý plyšový medvídek. Ležel tam v dešti, ležel tam ve sněhu. Postupem času vlivem vody i sněhu medvídek zešedivěl a zmodral mu nos. Na jeho prokřehlém tělíčku se objevilo pár děr. Až ho jednoho dne objevila malá holčička a vzala si ho domů. Poprosila maminku, aby medvídka vyčistila a opravila mu díry záplatami. Od té doby byli nejlepšími přáteli.

Plyšové přívěsky, medvídci, foto rámečky a polštáře, to je jedinečná limitovaná valentýnská série Me to you! Vyberte ten pravý dárek, kterým řeknete, jak moc vám na něm/na ní záleží. Darujte jemu/jí roztomilého medvídka Tatty Teddy se srdíčky. Je roztomilý, je heboučký, je záplatovaný, má modrý nos. Vhodné pro děti od 3 let.

Rozměr: 19 x 13 x 12 cm

Me To You hrající šperkovnice s tančícím medvídkem 19 x 13 x 12 cm

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceCarte Blanche Greetings Ltd.
Balení1


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ