>  Bauen und Wohnen  >  Gesunder Lebensstil  >  Léčivé minerály  >  Náramky z polodrahokamů  >  Lávový kámen kožený náramek z přírodního kamene zavinovací 17 - 23 cm, kulička 4 mm ručně vyráběný
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Lávový kámen kožený náramek z přírodního kamene zavinovací 17 - 23 cm, kulička 4 mm ručně vyráběný

-13%

Lávový kámen kožený náramek z přírodního kamene zavinovací 17 - 23 cm, kulička 4 mm ručně vyráběný
Unser Preis
20.59 EUR zuzüglich MwSt. 
Sie erspaen 2.96 EUR (13%)
Der Preis in unseren Geschäft
23.55 EUR zuzüglich MwSt.
Auf Lager:   1-5 ks
Dieser Artikel ist nicht einzeln einzukaufen
Anzahlks
Die Frage an den VerkäuferPreisüberwachung bestellen
Aktueller Produktpreis ist 20.59 EUR miMwSt.
  Bekanntgeben, bis der Preis sank unter    EUR miMwSt.
  Jede Preisänderung bekanntgeben
Ihre E-Mail-Adresse  
Anfrage versenden
Der Name:
Die E- Mail:
Telefonnummer:
' '
Schreiben Sie den Code ab:
Die Frage :
Teile
Der Code:2202338
Der Strichcode EAN:2202338
Hersteller:EK energimůza Morava
De Marke:Krystal: Láva  (web)
Krystal: Láva
Artikelbeschreibung

RADOST ZE ŽIVOTA - ZROZEN ZE ČTYŘ ŽIVLŮ - ZTOTOŽŇOVÁN SE SRDCEM NAŠÍ PLANETY
Vitalita, radost ze života , ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu

 • probouzí skrytou energii 
 • dodává radost, důvěru v život 
 • proti únavě, nemoci, letargii, nechuti do života, depresi, špatné náladě, chmurám 
 • obnovuje životní síly, zlepšuje zdraví, náladu potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní
 • používá se k potlačení strachu z fyzické bolesti
 • odplaví veškerou nechuť do života 
 • talismanem vhodným pro posílení odhodlání

Když u sebe budete nosit Lávový kámen, nepřijdou si na vás chmury, špatná nálada ani žal a odplaví se veškerá nechuť do života. 
Díky lávovému kameni můžete cítit vlastní sílu a silné spojení s Matkou Zemí.  

ZDRAVOTNÍ ÚČINKY

 • Lávový kámen patří mezi kameny se silnými účinky
 • pomáhá odstranit negativní energii a potlačuje stres fyzický i psychický
 • pro uklidnění emocí
 • napomáhá správnému prodění krve
 • uvolňuje vyčerpanou mysl, 
 • harmonizuje tělo a mysl
 • láva je považována za kámen znovuzrození

Hojně se využívá při masážích, díky pórovité struktuře se často používá kombinace lávových kamenů a esenciálních olejů, které se vpijí do lávy a prodlužují poté svůj účinek na lidské tělo.

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

 • Lávový kámen není třeba nijak extrémně čistit ani nabíjet. Vzhledem k jeho povaze je jasné, že to až tak nepotřebuje, protože si s lidskými problémy poradí velmi dobře sám
 • Pokud však cítíme, že je to třeba, pak jej stačí omýt pod proudem vlažné vody, a nechejte jej libovolně dlouho nabíjet na slunci.

MAGIE 
Není divu, že SRDCE a dech planety má silnou magii, která pomáhá člověku na všech úrovních vědomí a podvědomí. Láva je zodpovědná za kořenovou čakru - ZÁKLAD činnosti ostatních čaker, spojující energii člověka s energií Země. Samotný Lávový kámen je energeticky ženský i mužský. Hrubá láva nese energii Yang a hladké, tekuté - jinové vlastnosti.

Láva je považována za nejstarší domácí amulet používaný kmeny po celém světě. Chcete -li chránit svůj domov před potížemi nebo nezvanými hosty, dejte kousky lávového kamene ke vchodu do domu nebo u vchodu mějte šperky z minerálů co nejblíže.

 • Nošení Čediče harmonizuje vnitřní svět člověka. Díky tomu se majitel kamene učí chápat sebe a své vlastní myšlenky, touhy, sny. Kontakt s kamenem zostřuje intuici, učí vás správně interpretovat poselství osudu, sny, znamení. Člověk cítí jednotu se sebou samým a přírodou, odhaluje talent, získává moudrost, která musí směřovat k realizaci těch nejtroufalejších plánů.
 • Věří se také, že jednou z jeho fyzikálních vlastností je tekutost, láva se přenáší na majitele. To umožňuje člověku stát se flexibilním, morálně plastickým, přizpůsobit se jakémukoli proudu okolností, aniž by ztratil ze zřetele zamýšlené cíle. Díky takovým vlastnostem je osobnost otevřená všemu novému, zatímco talisman chrání před chybami a špatnými činy.
 • Lávový nuget byl dlouhou dobu považován za kámen poznání. Pokud se někdo snaží zvládnout nové znalosti, je nutné nosit talisman z Čediče. Kámen přispívá k vyjasnění myšlenek, odhalení mentálních schopností. Pro člověka je snazší soustředit se na práci a dosáhnout excelence při studiu zvolené vědy.
 • Z lávy se stane posvátný talisman, který rozhodně přinese pozitivní změny. Tento kámen nemá rád stagnaci, klid je mu cizí. S příchodem do života jakékoli osoby bude Lávový kámen neustále tlačit majitele k pohybu, rozhodné akci, k dosažení cílů.

BARVA 
Různé sopky vybuchují sopečný materiál různého složení, teploty, barvy. Podle složení existují tři typy lávy:

 • Čedič. Tento druh je považován za hlavní. V čedičích je 50% chemického složení oxid Křemičitý, zbývající polovinu tvoří oxidy různých kovů, včetně Železa, hliníku a Hořčíku. Průtok takové látky dosahuje 2 m / s a ​​teplota je 1300 ° C, což vede k pokrytí zemského povrchu mnoha kilometry, ale malou tloušťkou. Barva dosud neztuhlého Čediče je žlutá nebo červenožlutá.
 • Křemík. Jedná se o viskózní vulkanický materiál s teplotou asi 900 ° C. Průtok je nízký, jen několik metrů za den. Viskozita a nízká tekutost určuje vyšší procento oxidu Křemičitého než u čedičů - od 53 do 62. Když část oxidu Křemičitého dosáhne 65%, láva se ještě zpomalí. Charakteristickým rysem křemíkové lávy je tuhnutí materiálu ještě předtím, než opustí kráter. Láva uvnitř ztuhla, zpravidla ucpává průduch, což vede k násilnému výbuchu během obnovení erupce. Barva horké křemíkové lávy je černá s červeným odstínem. Silikonové hmoty rychle zmrznou, nemají čas na krystalizaci a vytvoří černé sopečné sklo.
 • Uhličitan. Tento druh je pozoruhodný tím, že jej vybuchla jediná sopka na naší planetě - tanzanský Oldoinyo Lengai. Polovinu kompozice zabírají uhličitany draselné a sodné. Tato láva je považována za nejchladnější a nejtekutější, téměř jako voda. Teplota karbonátového vulkanického materiálu nepřesahuje 600 ° C. Horká láva tohoto typu je obvykle tmavě hnědá nebo černá. Po úplném ochlazení však hornina změní barvu na bílou, stane se křehkou, měkkou a rozpustnou ve vodě.

HISTORIE A TRADICE
Lávový kámen je známý také pod jiným názvem - čedič. Toto jméno dostalo nuget, podle zvláštností jeho původu, z africké země Etiopie. Přeloženo z místního jazyka, „bazální“ znamená „vroucí“. Úplně stejné slovo „láva“ přišlo do našeho jazyka z francouzštiny, stejně jako z italštiny asi před třemi stoletími, v překladu „klouzavé“, „plíživé“ nebo „padající“. Toto jméno již neodráží vzdělání, ale zrození kamene, jeho druhé zrození.

Láva je kámen, který je jedinečný ve všem, historie tohoto plemene sahá hlouběji než u jiných nugetů. Jako dech naší planety existuje láva tak dlouho, dokud Země po tisíce let chrlí ze svých hlubin magma.

Ne nadarmo naši předkové přisuzovali lávě nezměrnou moc, magickou a léčivou sílu. Sopka byly považována za spojovací bod čtyř prvků - Země, Oheň, Vzduch a Voda. Magma, pocházející z nitra planety pod vlivem prvních dvou prvků, se stala lávou a unikla silným výdechem ze vzdálených hlubin. S pomocí síly vzduchu se magma ochladilo, proudilo do oceánu a absorbovalo síly posledního z prvků. Dnes se láva rodí stejným způsobem jako před miliony let a přináší s sebou mimořádné příležitosti.

Plynové bubliny často zanechávají dutiny na povrchu skály. Tento porézní materiál se mění v pemzu. Když se láva pomalu ochlazuje, její horní vrstva vytváří kůru, pod níž ostatní vrstvy zůstávají déle tekuté a pokračují v neviditelném vnitřním toku. Uprostřed toku se kvůli různé rychlosti a směru proudící hmoty často vytvářejí tunely. Takové prázdnoty se mohou rozprostírat v proudu až na vzdálenost 15 km.

Je známo, že láva z různých oblastí původu se liší složením. Sopečný materiál ostrovních oblouků (místa, kde se oceánské desky navzájem překrývají) má andezitové složení, zatímco láva oceánských hřbetů je převážně čedičová.

Vědci dlouho hledali odpověď na otázku, proč některé oblasti dávají lávu obou skladeb, zatímco jiné jsou pozoruhodné pouze pro Čediče. Odpovědí byla teorie tektonického pohybu litosférických desek, kde se říká, že oceánská kůra je zatlačena pod ostrovní oblouky, které když se roztaví v určité hloubce, vybuchne andezitovou lávou.

Před dosažením povrchu Země je láva považována za magma. Teplota magmatu před erupcí dosahuje 2500 ° C a poté postupně klesá na 500 stupňů. Erupce, magma mění vlastnosti pod vlivem atmosférických plynů a mění se v lávu. Pokud se proudy horké hmoty na své cestě setkají s vodním útvarem, dojde k silné explozi.

 • To, že láva pochází přímo z jádra Země, a její spirituální význam v sobě nese UZEMNĚNÍ a spojení s přírodou. Domorodí Američané do bitev nosili kus zkamenělé lávy, protože věřili, že energie lávového kamene jim přinese odvahu a sílu.  Zkamenělá láva je přezdívána jako ,,Kámen znovuzrození´´, protože má pomáhat těm, kteří jí nosí, zbavit se nadbytečných a nezdravých emocí. Lávový kámen nás udržuje psychicky stabilní a pomáhá nám rozptýlit hněv. V minulosti lávové kameny používaly Číňané a Mayové k léčení, Havajané je používaly k stavbě náboženských staveb, nebo staveb, které se používaly k léčení

Díky přírodní pórovité struktuře této vyvřelé horniny, někdy zvané Vulkanit, nikdy nenajdete dva totožné korálky.  Láva je roztavená hornina, která vyvěrá na povrch země během sopečných erupcí. Její teplota se pohybuje v rozmezí 750 až 1 200 °C. Lávu tvoří roztavená hornina, krystaly a plyny, a vlivem měnící se teploty chladne.

Lávový kámen
Láva se barví do různých odstínů. Nejoblíbenější je černá, ale setkat se můžete i se zelenou, modrou, bílou, žlutou a červenou. 

 • je spojen se znamením Vah, které jsou sedmým astrologickým znamením Zvěrokruhu
 • v astrologii jsou Váhy považovány za mužský, pozitivní, extrovertní prvek
 • Váhy jsou ovládány planetou Venuší

Ve Feng Shui láva představuje energii ohně, energii nadšení, světla, tepla, vřelosti a vášně. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.

Náramek:

 • navlékejte jako poslední, po oblečení a nanesení veškeré kosmetiky, svlékáme jako první. Navlékáme a sundáváme opatrně pomocí rolování přes ruku, nikoliv roztažením!
 • životnost minerálního náramku zkracují nejrůznější parfémy, krémy, líčidla a laky na vlasy, tedy obecně kosmetika, chemie.
 • neberte ho do vody (vany, bazénu, moře). Chlór, sůl i vonné koupelové oleje minerální kameny poškozují, stejně tak i přímé slunce - některé materiály ztrácí/mění svou barvu.
 • sundejte ho pokud se chystáte např. zahradničit, nebo vykonávat jinou fyzickou námahu, odložení náramku před spánkem zabrání deformacím.
 • odložte ho i při sportování, může dojít ke znehodnocení, můžete se poranit, navíc pot náramku nesvědčí stejně jako použití kosmetických přípravků.
 • kontakt s tvrdými povrchy a předměty může způsobit nejrůznější mechanická nebo povrchová poškození.
 • ukládejte ho na speciální stojánek, nebo na textilní podklad do šperkovnice, kde bude chráněn proti všem vlivům světla a vlhkosti.
 • alespoň 1x měsíčně ho vyčistěte od potu, prachu, mastnoty z pokožky - nejlépe čistým měkkým hadříkem (nikdy chemicky), nezapomeňte ho čistit a nabíjet v energetické rovině - více informací najdete na našich stránkách
 • uchovávejte ho mimo dosah dětí.
 • náramky se mají nosit, musí být vidět a užívejte si jejich léčivé působení!
 • přes dodržování všech doporučení, mohou být na náramku časem patrné známky nošení (oděrky, škrábance, ztráta/změna barvy). Nejedná se o závadu, ale o běžné opotřebení, na které se nevztahuje záruka.
 • dodržováním našich doporučení šperkům zachováte původní vzhled.

Sopečná láva je roztavená hornina, která vybuchla na zemský povrch během sopečných erupcí nebo lávy protékající průduchem kráteru. Lávové stínění najdete v různých barvách – pravděpodobně si ho spojujete s nejoblíbenějším provedením, kterým je černá, ale existují i ​​zelené, modré, bílé, žluté nebo červené varianty. Naše láva je z Číny.

Vše, co potřebujete k dokonalé harmonizaci, od této chvíle najdete na svém zápěstí.

 • zavinovací náramek
 • zaručuje pohodlné nošení
 • hodí se pro nejrůznější příležitosti, sluší v každém věku
 • délka náramku: 17 - 23 cm
 • průměr kuličky na náramku: 4 mm

Jedná se o přírodní materiál. Jeho barva a struktura se tedy může mírně lišit od ilustrační fotografie.

Kundenrezensionen
Es wurden keine Rezensionen gefunden.
Diskussion über den Artikel
Diskussion über: Lávový kámen kožený náramek z přírodního kamene zavinovací 17 - 23 cm, kulička 4 mm ručně vyráběný

Dieser Artikel wurde noch nicht diskutiert. Wenn Sie der erste sein wollen, dann klicken Sie auf knopf Kommentar hinzufügen

Artikelbeschreibung
Kundenrezensionen

RADOST ZE ŽIVOTA - ZROZEN ZE ČTYŘ ŽIVLŮ - ZTOTOŽŇOVÁN SE SRDCEM NAŠÍ PLANETY
Vitalita, radost ze života , ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu

 • probouzí skrytou energii 
 • dodává radost, důvěru v život 
 • proti únavě, nemoci, letargii, nechuti do života, depresi, špatné náladě, chmurám 
 • obnovuje životní síly, zlepšuje zdraví, náladu potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní
 • používá se k potlačení strachu z fyzické bolesti
 • odplaví veškerou nechuť do života 
 • talismanem vhodným pro posílení odhodlání

Když u sebe budete nosit Lávový kámen, nepřijdou si na vás chmury, špatná nálada ani žal a odplaví se veškerá nechuť do života. 
Díky lávovému kameni můžete cítit vlastní sílu a silné spojení s Matkou Zemí.  

ZDRAVOTNÍ ÚČINKY

 • Lávový kámen patří mezi kameny se silnými účinky
 • pomáhá odstranit negativní energii a potlačuje stres fyzický i psychický
 • pro uklidnění emocí
 • napomáhá správnému prodění krve
 • uvolňuje vyčerpanou mysl, 
 • harmonizuje tělo a mysl
 • láva je považována za kámen znovuzrození

Hojně se využívá při masážích, díky pórovité struktuře se často používá kombinace lávových kamenů a esenciálních olejů, které se vpijí do lávy a prodlužují poté svůj účinek na lidské tělo.

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

 • Lávový kámen není třeba nijak extrémně čistit ani nabíjet. Vzhledem k jeho povaze je jasné, že to až tak nepotřebuje, protože si s lidskými problémy poradí velmi dobře sám
 • Pokud však cítíme, že je to třeba, pak jej stačí omýt pod proudem vlažné vody, a nechejte jej libovolně dlouho nabíjet na slunci.

MAGIE 
Není divu, že SRDCE a dech planety má silnou magii, která pomáhá člověku na všech úrovních vědomí a podvědomí. Láva je zodpovědná za kořenovou čakru - ZÁKLAD činnosti ostatních čaker, spojující energii člověka s energií Země. Samotný Lávový kámen je energeticky ženský i mužský. Hrubá láva nese energii Yang a hladké, tekuté - jinové vlastnosti.

Láva je považována za nejstarší domácí amulet používaný kmeny po celém světě. Chcete -li chránit svůj domov před potížemi nebo nezvanými hosty, dejte kousky lávového kamene ke vchodu do domu nebo u vchodu mějte šperky z minerálů co nejblíže.

 • Nošení Čediče harmonizuje vnitřní svět člověka. Díky tomu se majitel kamene učí chápat sebe a své vlastní myšlenky, touhy, sny. Kontakt s kamenem zostřuje intuici, učí vás správně interpretovat poselství osudu, sny, znamení. Člověk cítí jednotu se sebou samým a přírodou, odhaluje talent, získává moudrost, která musí směřovat k realizaci těch nejtroufalejších plánů.
 • Věří se také, že jednou z jeho fyzikálních vlastností je tekutost, láva se přenáší na majitele. To umožňuje člověku stát se flexibilním, morálně plastickým, přizpůsobit se jakémukoli proudu okolností, aniž by ztratil ze zřetele zamýšlené cíle. Díky takovým vlastnostem je osobnost otevřená všemu novému, zatímco talisman chrání před chybami a špatnými činy.
 • Lávový nuget byl dlouhou dobu považován za kámen poznání. Pokud se někdo snaží zvládnout nové znalosti, je nutné nosit talisman z Čediče. Kámen přispívá k vyjasnění myšlenek, odhalení mentálních schopností. Pro člověka je snazší soustředit se na práci a dosáhnout excelence při studiu zvolené vědy.
 • Z lávy se stane posvátný talisman, který rozhodně přinese pozitivní změny. Tento kámen nemá rád stagnaci, klid je mu cizí. S příchodem do života jakékoli osoby bude Lávový kámen neustále tlačit majitele k pohybu, rozhodné akci, k dosažení cílů.

BARVA 
Různé sopky vybuchují sopečný materiál různého složení, teploty, barvy. Podle složení existují tři typy lávy:

 • Čedič. Tento druh je považován za hlavní. V čedičích je 50% chemického složení oxid Křemičitý, zbývající polovinu tvoří oxidy různých kovů, včetně Železa, hliníku a Hořčíku. Průtok takové látky dosahuje 2 m / s a ​​teplota je 1300 ° C, což vede k pokrytí zemského povrchu mnoha kilometry, ale malou tloušťkou. Barva dosud neztuhlého Čediče je žlutá nebo červenožlutá.
 • Křemík. Jedná se o viskózní vulkanický materiál s teplotou asi 900 ° C. Průtok je nízký, jen několik metrů za den. Viskozita a nízká tekutost určuje vyšší procento oxidu Křemičitého než u čedičů - od 53 do 62. Když část oxidu Křemičitého dosáhne 65%, láva se ještě zpomalí. Charakteristickým rysem křemíkové lávy je tuhnutí materiálu ještě předtím, než opustí kráter. Láva uvnitř ztuhla, zpravidla ucpává průduch, což vede k násilnému výbuchu během obnovení erupce. Barva horké křemíkové lávy je černá s červeným odstínem. Silikonové hmoty rychle zmrznou, nemají čas na krystalizaci a vytvoří černé sopečné sklo.
 • Uhličitan. Tento druh je pozoruhodný tím, že jej vybuchla jediná sopka na naší planetě - tanzanský Oldoinyo Lengai. Polovinu kompozice zabírají uhličitany draselné a sodné. Tato láva je považována za nejchladnější a nejtekutější, téměř jako voda. Teplota karbonátového vulkanického materiálu nepřesahuje 600 ° C. Horká láva tohoto typu je obvykle tmavě hnědá nebo černá. Po úplném ochlazení však hornina změní barvu na bílou, stane se křehkou, měkkou a rozpustnou ve vodě.

HISTORIE A TRADICE
Lávový kámen je známý také pod jiným názvem - čedič. Toto jméno dostalo nuget, podle zvláštností jeho původu, z africké země Etiopie. Přeloženo z místního jazyka, „bazální“ znamená „vroucí“. Úplně stejné slovo „láva“ přišlo do našeho jazyka z francouzštiny, stejně jako z italštiny asi před třemi stoletími, v překladu „klouzavé“, „plíživé“ nebo „padající“. Toto jméno již neodráží vzdělání, ale zrození kamene, jeho druhé zrození.

Láva je kámen, který je jedinečný ve všem, historie tohoto plemene sahá hlouběji než u jiných nugetů. Jako dech naší planety existuje láva tak dlouho, dokud Země po tisíce let chrlí ze svých hlubin magma.

Ne nadarmo naši předkové přisuzovali lávě nezměrnou moc, magickou a léčivou sílu. Sopka byly považována za spojovací bod čtyř prvků - Země, Oheň, Vzduch a Voda. Magma, pocházející z nitra planety pod vlivem prvních dvou prvků, se stala lávou a unikla silným výdechem ze vzdálených hlubin. S pomocí síly vzduchu se magma ochladilo, proudilo do oceánu a absorbovalo síly posledního z prvků. Dnes se láva rodí stejným způsobem jako před miliony let a přináší s sebou mimořádné příležitosti.

Plynové bubliny často zanechávají dutiny na povrchu skály. Tento porézní materiál se mění v pemzu. Když se láva pomalu ochlazuje, její horní vrstva vytváří kůru, pod níž ostatní vrstvy zůstávají déle tekuté a pokračují v neviditelném vnitřním toku. Uprostřed toku se kvůli různé rychlosti a směru proudící hmoty často vytvářejí tunely. Takové prázdnoty se mohou rozprostírat v proudu až na vzdálenost 15 km.

Je známo, že láva z různých oblastí původu se liší složením. Sopečný materiál ostrovních oblouků (místa, kde se oceánské desky navzájem překrývají) má andezitové složení, zatímco láva oceánských hřbetů je převážně čedičová.

Vědci dlouho hledali odpověď na otázku, proč některé oblasti dávají lávu obou skladeb, zatímco jiné jsou pozoruhodné pouze pro Čediče. Odpovědí byla teorie tektonického pohybu litosférických desek, kde se říká, že oceánská kůra je zatlačena pod ostrovní oblouky, které když se roztaví v určité hloubce, vybuchne andezitovou lávou.

Před dosažením povrchu Země je láva považována za magma. Teplota magmatu před erupcí dosahuje 2500 ° C a poté postupně klesá na 500 stupňů. Erupce, magma mění vlastnosti pod vlivem atmosférických plynů a mění se v lávu. Pokud se proudy horké hmoty na své cestě setkají s vodním útvarem, dojde k silné explozi.

 • To, že láva pochází přímo z jádra Země, a její spirituální význam v sobě nese UZEMNĚNÍ a spojení s přírodou. Domorodí Američané do bitev nosili kus zkamenělé lávy, protože věřili, že energie lávového kamene jim přinese odvahu a sílu.  Zkamenělá láva je přezdívána jako ,,Kámen znovuzrození´´, protože má pomáhat těm, kteří jí nosí, zbavit se nadbytečných a nezdravých emocí. Lávový kámen nás udržuje psychicky stabilní a pomáhá nám rozptýlit hněv. V minulosti lávové kameny používaly Číňané a Mayové k léčení, Havajané je používaly k stavbě náboženských staveb, nebo staveb, které se používaly k léčení

Díky přírodní pórovité struktuře této vyvřelé horniny, někdy zvané Vulkanit, nikdy nenajdete dva totožné korálky.  Láva je roztavená hornina, která vyvěrá na povrch země během sopečných erupcí. Její teplota se pohybuje v rozmezí 750 až 1 200 °C. Lávu tvoří roztavená hornina, krystaly a plyny, a vlivem měnící se teploty chladne.

Lávový kámen
Láva se barví do různých odstínů. Nejoblíbenější je černá, ale setkat se můžete i se zelenou, modrou, bílou, žlutou a červenou. 

 • je spojen se znamením Vah, které jsou sedmým astrologickým znamením Zvěrokruhu
 • v astrologii jsou Váhy považovány za mužský, pozitivní, extrovertní prvek
 • Váhy jsou ovládány planetou Venuší

Ve Feng Shui láva představuje energii ohně, energii nadšení, světla, tepla, vřelosti a vášně. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.

Náramek:

 • navlékejte jako poslední, po oblečení a nanesení veškeré kosmetiky, svlékáme jako první. Navlékáme a sundáváme opatrně pomocí rolování přes ruku, nikoliv roztažením!
 • životnost minerálního náramku zkracují nejrůznější parfémy, krémy, líčidla a laky na vlasy, tedy obecně kosmetika, chemie.
 • neberte ho do vody (vany, bazénu, moře). Chlór, sůl i vonné koupelové oleje minerální kameny poškozují, stejně tak i přímé slunce - některé materiály ztrácí/mění svou barvu.
 • sundejte ho pokud se chystáte např. zahradničit, nebo vykonávat jinou fyzickou námahu, odložení náramku před spánkem zabrání deformacím.
 • odložte ho i při sportování, může dojít ke znehodnocení, můžete se poranit, navíc pot náramku nesvědčí stejně jako použití kosmetických přípravků.
 • kontakt s tvrdými povrchy a předměty může způsobit nejrůznější mechanická nebo povrchová poškození.
 • ukládejte ho na speciální stojánek, nebo na textilní podklad do šperkovnice, kde bude chráněn proti všem vlivům světla a vlhkosti.
 • alespoň 1x měsíčně ho vyčistěte od potu, prachu, mastnoty z pokožky - nejlépe čistým měkkým hadříkem (nikdy chemicky), nezapomeňte ho čistit a nabíjet v energetické rovině - více informací najdete na našich stránkách
 • uchovávejte ho mimo dosah dětí.
 • náramky se mají nosit, musí být vidět a užívejte si jejich léčivé působení!
 • přes dodržování všech doporučení, mohou být na náramku časem patrné známky nošení (oděrky, škrábance, ztráta/změna barvy). Nejedná se o závadu, ale o běžné opotřebení, na které se nevztahuje záruka.
 • dodržováním našich doporučení šperkům zachováte původní vzhled.

Sopečná láva je roztavená hornina, která vybuchla na zemský povrch během sopečných erupcí nebo lávy protékající průduchem kráteru. Lávové stínění najdete v různých barvách – pravděpodobně si ho spojujete s nejoblíbenějším provedením, kterým je černá, ale existují i ​​zelené, modré, bílé, žluté nebo červené varianty. Naše láva je z Číny.

Vše, co potřebujete k dokonalé harmonizaci, od této chvíle najdete na svém zápěstí.

 • zavinovací náramek
 • zaručuje pohodlné nošení
 • hodí se pro nejrůznější příležitosti, sluší v každém věku
 • délka náramku: 17 - 23 cm
 • průměr kuličky na náramku: 4 mm

Jedná se o přírodní materiál. Jeho barva a struktura se tedy může mírně lišit od ilustrační fotografie.

Es wurden keine Rezensionen gefunden.


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ