>  A Natural Medicaments
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Jejich přístup k doplňkům stravy vychází z filosofie celostní medicíny. Věří, že „příroda je léčitelka všech nemocí“. Filosofie celostní medicíny se zaměřuje především na stanovení pravé příčiny nemoci a odstranění pojmenované příčiny s použitím přírodních metod.

Kvalita

Jejich doplňky stravy jsou vyráběny z kvalitních přírodních surovin. Dbají, aby kvalita zpracování splňovala nejpřísnější kritéria. Kde to technologie zpracování umožňuje, nepoužívají konzervační látky nebo jiné chemické pomocné materiály jako např. barviva.

Obsah účinných látek se řídí legislativou, proto je jejich obsah nastaven vždy optimálně, aby přispívaly k normálnímu zdravému stavu organismu. Výroba probíhá striktně podle norem správné výrobní praxe a má schválení SZÚ (Státní zdravotní ústav) Ministerstva zdravotnictví ČR. Každý výrobek je řádně označený a dohledatelný v databázi registrovaných doplňků stravy. Produkty Natural Medicaments jsou vyráběny v provozech pod farmaceutickým dohledem a s certifikací GMP. Většinou neobsahují lepek, živočišné a GMO složky a jsou tedy vhodné pro celiaky, vegany a vegetariány, i pro lidi s diabetem. (Viz Podrobné informace u jednotlivých produktů.)

Krom produktu Goji Kustovnice čínská - 100% Bio šťáva 500 ml jsou všechny produkty vyráběné v ČR. Většina jejich produktů je vhodná pro vegany a vegetariány a pro lidi s intolerancí na lepek.

Historie a budoucnost

Řada doplňků stravy Natural Medicaments stejně jako internetový obchod www.prozdravi.cz jsou aktivitami firmy Vivantis a.s., která se zdravím přírodní cestou zabývá od r. 2001. Vývoj vlastní řady doplňků stravy, které by byly schopné dát zákazníkovi vždy něco navíc – lepší cenu, vyšší obsah účinné složky, výhodnější balení patří stále k nejvyšším prioritám firmy.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Es wurden keine Artikel gefunden
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ