>  A Olivia Garden®
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Olivia Garden je díky kvalitě svých výrobků celosvětově uznávanou společností. Byla založena v Belgii již v roce 1967. Od té doby jejich rostoucí zkušenosti slouží vývoji vysoce kvalitních výrobků, jako jsou kartáče na vlasy, nůžky a hřebeny, které jsou distribuovány po celém světě ve více než 70 zemích světa ve spolupráci se svou sesterskou společností Olivia Garden Mezinárodní, ktrá se nachází v Pittsburg, v Kalifornii.
Inovatnivní technologie umožňují styling bez hranic. 

Přesvěčte se o kvalitě výrobků na které firma nabízí celoživotní záruku a zaručuje výměnu v případě výrobních vad. 

Hlavní sklad je umístěn v Belgii a disponuje moderním zařízením, skladovací plochou více než 3000 m².
Distribuci provádí v Evropě, západní Asii, na Středním východě a v severní Africe. Garantují extrémně krátkou dodací lhůtou a neustálou dostupností kompletního sortimentu. Olivia Garden je proto spolehlivým partnerem pro dovozce, velkoobchodníky, kadeřníky a jejich zákazníky. 

Neustále pracují na nových inovativních nápadech a vývoji produktů, aby vyhověli profesionálním potřebám zákazníků a neustále rostoucí poptávce.
Není tedy divu, že stále více odborníků a soukromých spotřebitelů důvěřuje produktům Olivia Garden. Ještě jeden z nich? Vyzkoušejte je a přesvědčte se o produktech.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Olivia Garden - Mittleres Haar 4420Olivia Garden - Mittleres Haar 4420
Kartáč pro středně dlouhé vlasy je vyroben z jednoho kusu, to vytváří absolutně bezstarostný zážitek a větší pohodlí při kartáčování vlasů. Hodí se pro všechny styly na krátké až středně dlouhé vlasy. Vzhledem k malému rozměru si můžete tento kartáč vzít všude s sebou. Zakřivený tvar kartáče se dok
7.45 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Olivia Garden - Dickes Haar 4437Olivia Garden - Dickes Haar 4437
Kartáč pro silné a nepoddajné vlasy je vyroben z jednoho kusu, to vytváří absolutně bezstarostný zážitek a větší pohodlí při kartáčování vlasů. Hodí se pro všechny styly na krátké až středně dlouhé vlasy. Vzhledem k malému rozměru si můžete tento kartáč vzít všude s sebou. Zakřivený tvar kartáče se
7.45 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ