>  Geschenk-Bildung  >  Ungewöhnliche Geschenke  >  Haushalt  >  Wein-Stopper
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben
Parameter-Suche:
Marke
Stand
Výrobce
Ordnen nach
Der Preis
Anzahl
Nekupto Weinstopper aus Edelstahl Entsorgen Sie ihn sorgfältigNekupto Weinstopper aus Edelstahl Entsorgen Sie ihn sorgfältig
Nerezová zátka na víno s vtipným textem je ideální dárek pro milovníky vína, slouží k uzavření nedopitého vína a jeho ochraně před zvětráním. Použití: nasaďte zátku na hrdlo láhve a přitlačte. Před další konzumací zátku vyjměte. - 10 cm - 1 kus Pozor zlikvidujte beze zbytku.
1.48 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Nekupto Weinstopper aus Edelstahl Hände weg! Privateigentum 011Nekupto Weinstopper aus Edelstahl Hände weg! Privateigentum 011
Nerezová zátka na víno s vtipným textem je ideální dárek pro milovníky vína, slouží k uzavření nedopitého vína a jeho ochraně před zvětráním. Použití: nasaďte zátku na hrdlo láhve a přitlačte. Před další konzumací zátku vyjměte. - 10 cm - 1 kus Ruce pryč! Soukromý majetek.
1.48 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Nekupto Weinstopper aus Edelstahl Lassen Sie den Gin nicht aus der Flasche!Nekupto Weinstopper aus Edelstahl Lassen Sie den Gin nicht aus der Flasche!
Nerezová zátka na víno s vtipným textem je ideální dárek pro milovníky vína, slouží k uzavření nedopitého vína a jeho ochraně před zvětráním. Použití: nasaďte zátku na hrdlo láhve a přitlačte. Před další konzumací zátku vyjměte. - 10 cm - 1 kus Nepouštět džina z lahve!
1.48 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Nekupto Weinstopper aus Edelstahl Mit dem Alter ist nichts falsch, wenn es in einer Flasche istNekupto Weinstopper aus Edelstahl Mit dem Alter ist nichts falsch, wenn es in einer Flasche ist
Nerezová zátka na víno s vtipným textem je ideální dárek pro milovníky vína, slouží k uzavření nedopitého vína a jeho ochraně před zvětráním. Použití: nasaďte zátku na hrdlo láhve a přitlačte. Před další konzumací zátku vyjměte. - 10 cm - 1 kus Mámina medicína.
1.48 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Nekupto Weinstopper aus Edelstahl Papas MedizinNekupto Weinstopper aus Edelstahl Papas Medizin
Nerezová zátka na víno s vtipným textem je ideální dárek pro milovníky vína, slouží k uzavření nedopitého vína a jeho ochraně před zvětráním. Použití: nasaďte zátku na hrdlo láhve a přitlačte. Před další konzumací zátku vyjměte. - 10 cm - 1 kus Tátova medicína.
1.48 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ