>  A Party
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Party
Party sortiment a dekorace pro působivé oslavy a pro-fesionální catering (gastronomii). Zároveň jako označení pro maloobchodní balení.

Wimex s.r.o. je centrálou mezinárodní skupiny Wimex.

Společnost Wimex byla založena před více jak 20 lety v České republice. Centrální sklad v Náchodě byl postupně vybudován až na dnešní celkovou skladovou plochu 30 000 m2. Díky vlastním distribučním pobočkám na Slovensku v Rakousku a Německu pečuje o velkoobchody v těchto zemích napřímo. Distribuce zboží v dalších zemích se uskutečňuje prostřednictvím smluvních partnerů s významným zaměřením na východní Evropu.

Skupina Wimex group importuje, vyrábí a distribuuje od roku 1993 široký sortiment jednorázových obalů a hygienických (sanitárních) výrobků, především pro oblast gastronomie, potravinářských oborů a konečných spotřebitelů.

Sídlo skupiny a centrálního skladu se nachází v České republice. Oblast odbytu je střední Evropa, s důrazem na východ. Zejména Česká a Slovenská republika má v některých druzích sortimentu prvenství na trhu.

Zboží je distribuováno pod registrovanou vlastní značkou Gastro, Party, Hyg.Soft, Hyg.San a Win.Pack. Tyto značky garantují vynikající vztah ceny a kvality, a tím získávají u spotřebitelů stále více na oblibě.

Díky dlouholetým zkušenostem z trhu znají poptávku a rozšiřuje sortiment průběžně na základě nových trendů.  Jejich tým se nebrání ani individuálním požadavkům zákazníků a je připraven jim vyhovět.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Party Time Serpentines 4 m 3 Stück im BeutelParty Time Serpentines 4 m 3 Stück im Beutel
Barevné papírové párty serpentýny. Ideální na párty k dekoraci místnosti nebo slavnostní tabule. - baleno v sáčku se závěsem - počet kusů v balení: 54 serpentýn - délka serpentýny 4 m Upozornění. Papírová party dekorace. Není hračka. Manipulace pouze dospělou osobou. Neomotávat okolo krku. Nebezpe
1.33 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Party Time Partybrunnen 12 cmParty Time Partybrunnen 12 cm
Žádná párty se neobejde bez těchto párty fontán. Délka trvání 40 sek. Upozornění: Fontána je určena pro vnitřní použití. Prodej výhradně v originálním výrobním balení. Uchyťte fontánu za pomocí plastového hrotu, vložte ji nastojato do měkkého terénu nebo nehořlavého materiálu. Postavte se bokem, za
0.51 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ