>  A PROGold
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Značka PROGold pochází původně z Nizozemí. Od roku 2003 se prostřednictvím PPG začala rozšiřovat i do dalších zemí Evropy včetně České republiky.

PROGold je značkou zastřešující ucelenou nabídku výrobků představujících komplexní řešení pro malíře – profesionály i kutily. V širokém sortimentu naleznete štětce, válečky včetně příslušenství, pásky, fólie, sádry, tmely, ředidla a další malířské pomůcky.

Nabídka výrobků značky PROGold je každoročně inovována v úzké spolupráci s odborníky z maloobchodní sítě Dům barev. Všechny novinky jsou testovány tak, aby splňovaly nároky řemeslníků a zároveň byly v souladu s nabídkou barev na prodejnách Dům barev.

Výrobky značky PROGold jsou momentálně v nabídce 110 prodejen rozsáhlé specializované sítě Dům barev.

PROGold – kvalitní produkty za příznivou cenu, které jsou vhodné pro kutily i profesionály.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-6%
Progold Technischer Alkohol für Alkoholherde, für technische Zwecke 1 lProgold Technischer Alkohol für Alkoholherde, für technische Zwecke 1 l
Technický líh se používá na technické účely - k čištění, odmašťování, do lihových vařičů, k ředění lihových nátěrových hmot, k odstraňování skvrn z textilu. Není určen ke konzumaci, přípravě nápojů a poživatin.      
3.25 EUR
Sie erspaen 0.19 EUR (6%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ