>  A Pyrotechnika
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben
Základní dělení pyrotechnických výrobků Pyrotechnické výrobky jsou zařazeny do osmi kategorií podle své nebezpečnosti. Výrobky kategorií 1.–3. (a T1 a P1) jsou výrobky nebezpečné především hořením. Výrobky kategorie 4. (a T2 a P2) jsou výbušniny. Výrobky kategorie 1. jsou volně prodejné od 15 let. Do této kategorie patří malé fontány, bouchací kuličky, třaskavé provázky, včelky, motýli, čmeláci a piruety, různé dětské pochodně a prskavky. Výrobky kategorie 2. jsou prodejné osobám starším 18 let. Do této kategorie patří fontány, petardy, rakety, malé římské svíce, kompaktní baterie (do hmotnosti 200 g explozivní slože) a kulové pumy (do průměru moždíře 50 mm). Výrobky kategorie 3. jsou prodejné osobám starším 21 let. Do této kategorie patří velké fontány, kulové pumy (do průměru moždíře 100 mm), velké římské svíce, silnější petardy, velké rakety a větší kompaktní baterie. Výrobky kategorie 4., T2 a P2 jsou prodejné pouze na základě osvědčení o odborné způsobilosti (průkaz odpalovače ohňostrojů) a zvláštní povolení k odběru výbušnin (povolení vydává Český báňský úřad). Do této kategorie patří výrobky, které svými parametry překračují kategorii 3. a další speciální výrobky. Jak skladovat pyrotechniku Výrobky je nutno skladovat odděleně od snadno zápalných látek, v suchu, nejlépe při pokojové teplotě (ne v mrazu nebo při vysokých teplotách). V místnostech s pyrotechnickými výrobky je zakázáno kouřit a používat otevřený oheň. Místnosti s větším množstvím pyrotechnických výrobků musí být vybaveny hasícím přístrojem (nejlépe práškový), případně ještě dalšími protipožárními prvky (dveře, požární nádrže atd.) Jak zacházet s pyrotechnikou Při manipulaci s výrobkem se řiďte návodem. Jakákoli jiná manipulace, rozebírání nebo úpravy výrobků jsou zakázány. Selhaný výrobek likvidujte podle návodu (selhaný výrobek ponechte minimálně 30 minut v klidu, pak likvidujte rozmočením ve vodě po dobu 48 hodin a následně zakopejte do země). Nikdy se nepokoušejte selhaný výrobek znovu zapalovat! Pyrotechnické výrobky kategorií 2., 3., T1 a P1 se nesmí používat v uzavřených prostorách (místnosti, dopravní prostředky apod.), v blízkosti kostelů, nemocnic, dětských zařízení, domovů důchodců, škol, ozdravoven a při sportovních akcích. To neplatí pro pyrotechnické výrobky těchto kategorií používané ve filmu, televizi a pro scénické a stolní salonní efekty.
Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-14%
CE1 pyrotechnische Kugeln 50 Stück ab 15 Jahren verkauft!CE1 pyrotechnische Kugeln 50 Stück ab 15 Jahren verkauft!
Bouchací kuličky jsou I. třídy nebezpečí. CE1 prodejné od 15 let! Bouchací kuličky nárazem o zem explodují. Tato zábavná pyrotechnika je oblíbená pro svou bezpečnost a efekt. Kuličku opatrně vyndejte ze sáčku a hoďte na tvrdou podložku. Kuličky neházejte na jiné osoby! Selhávku hoďte do vody. Sklad
0.25 EUR
Sie erspaen 0.04 EUR (14%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-18%
CE1 Pyrotechnik Saiten 12 Stück ab 15 Jahren verkauft!CE1 Pyrotechnik Saiten 12 Stück ab 15 Jahren verkauft!
Bouchací šňůrky jsou I. třídy nebezpečí. CE1 prodejné od 15 let. Bouchací šňůrky zatažením za konce explodují. Zatáhněte za oba konce provázku a dojde ke zvukovému efektu. Zavřete oči, nebo si je chraňte brýlemi. Selhávku hoďte do vody. Skladujte při pokojové teplotě.
0.18 EUR
Sie erspaen 0.04 EUR (18%)
Auf Lager
AnzahlSt.
Sonnenblumenpyrotechnik CE2 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!Sonnenblumenpyrotechnik CE2 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!
Slunečnice je II. třídy nebezpečí. CE2 Prodejné od 18 let! Po zapálení se roztočí a vytváří veliký stříbrný vír letící vzhůru. Návod na použití: Výrobek položit venku na rovnou plochu potiskem nahoru, nejméně 5 m od osob, hořlavých předmětů, budov, aut apod., zapálit zápalnici a odstoupit. Selhávk
0.25 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
-7%
Krakatit Pyrotechnik CE2 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!Krakatit Pyrotechnik CE2 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!
Krakatit je II. třídy nebezpečí. CE2 prodejné od 18 let! Vulkán s barevnými světličkami do výšky 150 cm. Návod na použití: Výrobek postavit venku na volném prostranství minimálně 10 metrů od hořlavých látek, zapálit zápalnici a odstoupit minimálně 10 mětrů. Selhávku po 30 minutách klidu namočit na
1.37 EUR
Sie erspaen 0.11 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-11%
Lily Magnolia Pyrotechnik CE2 16 Schüsse 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!Lily Magnolia Pyrotechnik CE2 16 Schüsse 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!
Lily Magnolia je II. třídy nebezpečí. CE2 prodejné od 18 let! Zelená a červená dračí vejce. Kompakt 16 ran. Návod na použití: Upevnit proti převrácení venku na volném prostranství nejméně 20 m od osob, hořlavých předmětů, budov, aut apod. Nad výrobkem nesmí být žádná překážka (větve stromů, el. ve
7.57 EUR
Sie erspaen 0.94 EUR (11%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-4%
Vulkanpyrotechnik CE2 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!Vulkanpyrotechnik CE2 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!
Sopka je II. třídy nebezpečí. CE2 prodejné od 18 let! Během hoření vytváří mohutný sloup zlatostříbrných praskajících (krekových) jisker. Návod na použití: Výrobek postavit venku na volném prostranství minimálně 10 metrů od hořlavých látek, zapálit zápalnici a odstoupit minimálně 10 mětrů. Selhávk
0.74 EUR
Sie erspaen 0.03 EUR (4%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-8%
Rapouch römische Kerze Pyrotechnik CE2 20 Fackeln 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!Rapouch römische Kerze Pyrotechnik CE2 20 Fackeln 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!
Rapouch římská svíce je II. třídy nebezpečí. CE2 prodejné od 18 let! 20 barevných světlic s ránou Návod na použití: Svíci upevněte venku kolmo vzhůru. Zapalte zpalnici a odstupte min. 5 metrů. Selhávku po 10 min. klidu rozmočte ve vodě. Skladujte při pokojové teplotě.
0.81 EUR
Sie erspaen 0.07 EUR (8%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-8%
Cracker römische Kerze pyrotecnika 20 Fackeln 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!Cracker römische Kerze pyrotecnika 20 Fackeln 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!
Cracker římská svíce je II. třídy nebezpečí. Prodejné od 18 let! 20 barevných světlic s ránou Návod na použití: Svíci upevněte venku kolmo vzhůru. Zapalte zpalnici a odstupte min. 5 metrů. Selhávku po 10 min. klidu rozmočte ve vodě. Skladujte při pokojové teplotě.
0.81 EUR
Sie erspaen 0.07 EUR (8%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-5%
Chinesische Raketen Raketenfeuerwerkskörper im Beutel CE2 12 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!Chinesische Raketen Raketenfeuerwerkskörper im Beutel CE2 12 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!
Čínské rakety - Raketová petarda je II. třídy nebezpečí. CE2 prodejné od 18 let! Sáček se 12 kusy drobných pískavých raketek s explozí. Návod na použití: Špejli rakety vsuňte venku volně do lahve či trubky. Zapalte zápalnici a odstupte do vzdálenosti minimálně 5 metrů. Dbejte zvýšené opatrnosti se
0.7 EUR
Sie erspaen 0.04 EUR (5%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-15%
Vulkan Silber Vulkan Pyrotechnik CE2 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!Vulkan Silber Vulkan Pyrotechnik CE2 1 Stück II. Gefahrenklassen ab 18 Jahren!
Soptík je II. třídy nebezpečí. CE2 prodejné od 18 let! Během hoření vytváří mohutný stříbrných praskajících jisker. Návod na použití: Výrobek postavit venku na volném prostranství minimálně 10 metrů od hořlavých látek, zapálit zápalnici a odstoupit minimálně 10 mětrů. Selhávku po 30 minutách klidu
0.41 EUR
Sie erspaen 0.07 EUR (15%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-8%
Brüder La Bomba Kracher Feuerwerk CE3 5 Stück III. Gefahrenklasse ab 21 Jahren verkauft!Brüder La Bomba Kracher Feuerwerk CE3 5 Stück III. Gefahrenklasse ab 21 Jahren verkauft!
La bomba petarda je III. třídy nebezpečí. CE3 prodejné od 21 let! Petarda se zeleným světlem a výbuchem. Video Musí být prodáváno tak, jak je zabaleno. Pouze pro venkovní použití. Položit na zem, zapálit zápalnici na jejím nejvzdálenějším konci a okamžitě ustoupit nejméně 15 m. Diváci musí být vzd
1.29 EUR
Sie erspaen 0.11 EUR (8%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-4%
Kinderbrunnen Pyrotechnik CE1 10 Stück ab 15 Jahren verkauft!Kinderbrunnen Pyrotechnik CE1 10 Stück ab 15 Jahren verkauft!
Dětské fontánky jsou I. třídy nebezpečí. CE1 prodejné od 15 let! Barevná fontána s práskajícími hvězdami. Jen pro venkovní použití. Odstraňte oranžovou krytku zápalnice a položte fontánu kolmo na zem. Postavte se bokem, zapalte konec zápalnice a okamžitě se vzdalte od výrobku nejméně 1 m. Pokud nas
0.74 EUR
Sie erspaen 0.03 EUR (4%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ