>  A Sapler
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Sapler a.s. je výrobně-obchodní organizací zaměřenou zejména na realizaci odnosných reklamních tašek s tiskem, která zaměstnává převážně zdravotně postižené zaměstnance. Vznik společnosti se datuje k roku 1998, kdy začínala jako malá firma zabývající se hlavně obchodem.

Při rozvoji společnosti využili dlouholetých zkušeností s působením na trhu s obalovými materiály a postupně se rozrostli na podnik zaměstnávající přes 120 pracovníků.

V dnešní době disponuje výrobními stroji na produkci fólie, její potisk a následnou konfekci různých provedení obalů.

Fólie vyrábí převážně z HDPE, LDPE, LLDPE, MDPE, PP, BIO nebo i z recyklovaných materiálů a potiskují je až 8 barevným oboustranným potiskem.

Dle požadavků zákazníka mohou být odnosné reklamní tašky, fólie, pytle do odpadkových košů i jiné produkty vyrobeny z bio materiálů, které jsou ekologické.

Jsou držiteli certifikace Modrý Anděl (der Blaue Engel). Jedná se o nejstarší ekologickou značku na světě, která se uděluje výrobkům, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Produkty s certifikací Modrý Anděl jsou vyráběny ze spotřebního odpadu, kde se stávající produkty recyklují a následně se z nich vyrobí produkt nový. Tímto systémem se zajišťují uzavřený oběh materiálu a zároveň také chrání životní prostředí.

Rovněž disponují velkým skladem materiálu, díky čemuž jsou schopni vyřídit Vaši objednávku ve velmi krátkém čase.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Sapler Balis Müllsäcke schwarz 35 Liter 50 x 60 cm 50 StückSapler Balis Müllsäcke schwarz 35 Liter 50 x 60 cm 50 Stück
Pytle do koše. Vyrobené z nepropustného materiálu.  - počet ks: 50 ks - objem: 35 l - barva: černá - rozměry: 500 x 600 mm Sapler Balis sáčky do odpadkového koše černé 35 litrů 50 x 60 cm 50 kusů
1.02 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ